Zaloguj się, aby obserwować  
juke

Nowy PLAY w sprzedaży

1962 postów w tym temacie

Dnia 18.07.2007 o 15:59, El Pingwinho napisał:

Żal mi się robi niektórych osób tutaj piszących.

Mi Ciebie też. Nie umiesz czytać ze zrozumieniem :P

Dnia 18.07.2007 o 15:59, El Pingwinho napisał:

Dla Ciebie wyznacznikiem jakości pisma są pełniaki?

Nie. Dyskutowaliśmy z juke które pismo daje lepsze pełniaki. Tak samo wkurzają mnie niektórzy w temacie CD-ACTION. Ktoś coś napisze o pełniakach, a Ci od razu że kupujesz czasopismo dla pełniaków. Ja kupuję CDA, gry z niego instaluję rzadko, bo kupuję CDA dla pisma. Cover to tylko dodatek.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 16:04, kolektor napisał:

> Żal mi się robi niektórych osób tutaj piszących.
Mi Ciebie też. Nie umiesz czytać ze zrozumieniem :P

Nie napisałem, że mi Ciebie, tylko że mi niektórych

Dnia 18.07.2007 o 16:04, kolektor napisał:

> Dla Ciebie wyznacznikiem jakości pisma są pełniaki?
Nie. Dyskutowaliśmy z juke które pismo daje lepsze pełniaki. Tak samo wkurzają mnie niektórzy
w temacie CD-ACTION. Ktoś coś napisze o pełniakach, a Ci od razu że kupujesz czasopismo dla
pełniaków. Ja kupuję CDA, gry z niego instaluję rzadko, bo kupuję CDA dla pisma. Cover to tylko
dodatek.

So do I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 16:04, kolektor napisał:

> Dla Ciebie wyznacznikiem jakości pisma są pełniaki?
Nie. Dyskutowaliśmy z juke które pismo daje lepsze pełniaki. Tak samo wkurzają mnie niektórzy
w temacie CD-ACTION. Ktoś coś napisze o pełniakach, a Ci od razu że kupujesz czasopismo dla
pełniaków. Ja kupuję CDA, gry z niego instaluję rzadko, bo kupuję CDA dla pisma. Cover to tylko
dodatek.

Napisałem że ostatnio fajne dali pełniaki, ale to nie znaczy że kupuję dla gier. Większość nie odpalam i leżą i leżą np. z CDA nie opaliłem chyba z cztery miesiące. Tak jak z innych gazet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 15:59, El Pingwinho napisał:

Żal mi się robi niektórych osób tutaj piszących. Dla Ciebie wyznacznikiem jakości pisma są
pełniaki?



ja w sumie patrze TYLKO na pełniaki - sama gazeta mnie NIE INTERESUJE

np. wczoraj i dzisiaj kupiłem Rzeczpospolitą - do której nawet nie zajrzałem - kupiłem ze względu na genialny serial "wędrówki z dinozaurami"

czasami zdarza mi się kupić NAJ czy inną Tinę dla filmu - a samo czasopismo oddaję komuś zainteresowanemu przeczytaniem go.

tak samo z Play czy innym CDA... jeśli są fajne pełniaki na których mi zależy (co w sumie się rzadko zdarza) to kupię...

i co w tym złego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 19:41, juke napisał:

Napisałem że ostatnio fajne dali pełniaki, ale to nie znaczy że kupuję dla gier.

A czy ja napisałem że kupujesz dla gier ? :)

Dnia 18.07.2007 o 19:41, juke napisał:

Większość nie odpalam i leżą i leżą np. z CDA nie opaliłem chyba z cztery miesiące. Tak jak z innych gazet.

Hehe. Ja tak samo. Dzisiaj odpaliłem Codename: Panzers Phase One, które dali 10 numerów do tyłu ;) Swoją drogą, jak ktoś jeszcze w to nie zagrał, to polecam - świetna giera.

@ El Pingwinho

Dnia 18.07.2007 o 19:41, juke napisał:

Nie napisałem, że mi Ciebie, tylko że mi niektórych

Tyle że dałeś to w odpowiedzi na mój post :) Ale spoko. I sorky że tak na ciebie naskoczyłem - ale na temat "pełniaków" jestem uczulony. Raz w temacie CD-Action, wypowiedziałem się na temat pełnych wersji w nowym numerze i zamiast napisać o tekstach, nacisnąłem Dodaj Post. Więc piszę kolejnego, tym razem o txt. Dodałem, i co widzę ? W tym czasie już dwóch kolesi mnie zbluzgało że kupuję CDA dla pełniaków ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 19:49, kolektor napisał:

A czy ja napisałem że kupujesz dla gier ? :)
> Większość nie odpalam i leżą i leżą np. z CDA nie opaliłem chyba z cztery miesiące. Tak
jak z innych gazet.
Hehe. Ja tak samo. Dzisiaj odpaliłem Codename: Panzers Phase One, które dali 10 numerów do
tyłu ;) Swoją drogą, jak ktoś jeszcze w to nie zagrał, to polecam - świetna giera.

Kiedyś to kupowałem dal pełnych wersji, ale teraz mnie to w ogóle nie kręci. :) A też C: PPO mam, ale jakoś ciągle nie mogę znaleźć na to miejsca na dysku. ;) Teraz gram w Sąsiedzi S Piekła Rodem, z KŚG. To nie jest taka zła gierka. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 19:54, gothix13 napisał:

no wiesz jak kupujesz tine i naj , to żle !xD



No wiem że niejest taki piekny no ale zawsze, od niedawna dowiedziałem się o filmie The Transformers , bardzo mi sie spodobał i ten soundtruck (wykonuje go Linin park) zamierzam tak wogóle pójść do niego na kina no ale narazie pokaże wam jego zwiastun :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 19:45, moonman napisał:

tak samo z Play czy innym CDA... jeśli są fajne pełniaki na których mi zależy (co w sumie się
rzadko zdarza) to kupię...

i co w tym złego?


Jak kupić samochód, bo w gratise dają iPoda Nano 1GB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 16:29, El Pingwinho napisał:

> tak samo z Play czy innym CDA... jeśli są fajne pełniaki na których mi zależy (co w sumie
się
> rzadko zdarza) to kupię...
>
> i co w tym złego?

Jak kupić samochód, bo w gratise dają iPoda Nano 1GB


ale przykład ROTFL!
a może tak Hirki za 10zyka z play vs. Hirki za 20zyka z NXK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 16:29, El Pingwinho napisał:

Jak kupić samochód, bo w gratise dają iPoda Nano 1GB


Jeśli cena samochodu razem z iPodem wyjdzie niższa niż samego iPoda to też jest dziwne?
Widzę że u niektórych chłodna kalkulacja jest przesłonięta przez stereotyp, który mówi że kupowanie czasopisma dla gry jest głupie. Ruszcie głową, a nie powtarzacie po innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 15:44, kolektor napisał:

> OMG ... do czego to doszło . Porównywać playa do cda ?!

Rotfl...

Dnia 18.07.2007 o 15:44, kolektor napisał:

W pełni się zgadzam. Powiedzcie, ile hitów dał PLAY na swoich krążkach ? Mniej więcej tyle
co CDA przez ostatnie 2 lata ...

To ja zapytam tak: Ile hitów dał PLAY przez ostatnie 2 miesiące? Mniej więcej tyle co CDA przez ostatnie 4 miesiące (zwróćcie też uwagę na cenę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwrócmy uwagę że dla niektórych nie liczy się tylko zawartośc Covera.
Dla większości kupujących CDA liczy się tekst i klimat jaki potrafią wprowadzic redaktorzy.
Sam byłem czytelnikiem Playa, ale przerzuciłem się na lepsze CDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 18:16, evilADM napisał:

Zwrócmy uwagę że dla niektórych nie liczy się tylko zawartośc Covera.

I to jest powód, aby traktować innych jak dziwolągów, którzy" kupują czasopisma dla gier a nie tekstu (dziwne O_o)"?

Dnia 20.07.2007 o 18:16, evilADM napisał:

Dla większości kupujących CDA liczy się tekst i klimat jaki potrafią wprowadzic redaktorzy.

<ziewa> :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 18:18, rob006 napisał:

I to jest powód, aby traktować innych jak dziwolągów, którzy" kupują czasopisma dla gier a
nie tekstu (dziwne O_o)"?


Oczywiście że nie. Sam jestem zwolennikiem kupna gier dopiero wtedy kiedy są tanie. Jak już wspomniałem kupowałem Playa tak jak (chyba) ty - dla gier. Ale gdy zaczęło brakowac na nie wszystkie czasu postanowiłem że nie chcę "wypaśc z obiegu w świecie gier" i zacząłem o wszystkim czytac. Teraz to mi wystarczy.
No i jeszcze granie w gry które zasługują na uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 17:58, rob006 napisał:

Jeśli cena samochodu razem z iPodem wyjdzie niższa niż samego iPoda to też jest dziwne?
Widzę że u niektórych chłodna kalkulacja jest przesłonięta przez stereotyp, który mówi że kupowanie
czasopisma dla gry jest głupie. Ruszcie głową, a nie powtarzacie po innych.



Szanowny kolega, który ma problem z wymyśleniem nick''a i bierze 3 litery imienia i dodaje cyferki sugeruje, że jestem bez-mózgiem i nie potrafię myśleć. To, że twierdzę to co niektórzy NIE oznacza, że nie potrafię myśleć. Nie twierdzę, że kupowanie dla gry jest głupie, tylko że rzucenie dobrego magazynu w kąt po kupieniu go dla gry jest głupie. A zresztą... De gustibus non est disputandum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2007 o 12:29, El Pingwinho napisał:

Szanowny kolega, który ma problem z wymyśleniem nick''a i bierze 3 litery imienia i dodaje
cyferki sugeruje, że jestem bez-mózgiem i nie potrafię myśleć.

O LOL. Teraz to dowaliłeś. Mój nick jest jaki jest i zawiera więcej ukrytej treści, niż ty potrafisz sobie wyobrazić. Jesli oceniasz kogoś po nicku, to gratuluję... Czepiając się takich pierdół tylko pokazujesz swoją niedojrzałość.

Dnia 21.07.2007 o 12:29, El Pingwinho napisał:

To, że twierdzę to co niektórzy
NIE oznacza, że nie potrafię myśleć. Nie twierdzę, że kupowanie dla gry jest głupie, tylko
że rzucenie dobrego magazynu w kąt po kupieniu go dla gry jest głupie.

Podaj mi definicję dobrego magazynu? Bo z tego co mi wiadomo to jest to ocena indywidualna, inna dla każdego. Jeśli ktoś kupi czasopismo, które go nie interesuje tylko i wyłącznie dla gry, to musi je od razu czytać? Ty grasz we wszystkie pełniaki z CDA? Nie wydaje ci się, że kupowanie CDA tylko i wyłącznie dla tekstu i odrzucanie dobrych pełniaków w kąt jest głupie? [ironia]

Dnia 21.07.2007 o 12:29, El Pingwinho napisał:

A zresztą... De gustibus non est disputandum.

A więc po co ta gadka? Dla ciebie jakieś czasopismo może być dobre, dla kogoś innego nie i g...uzik ci do tego co z nim później zrobi.

@evilADM
Małe sprostowanie. Nie kupuję PLAYa tylko dla pełniaków. Większość numerów kupiłem z powodu recenzji gier, które mnie interesują. W przypadku CDA stosunek jest odwrotny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2007 o 13:19, rob006 napisał:

> Szanowny kolega, który ma problem z wymyśleniem nick''a i bierze 3 litery imienia i dodaje

> cyferki sugeruje, że jestem bez-mózgiem i nie potrafię myśleć.
O LOL. Teraz to dowaliłeś. Mój nick jest jaki jest i zawiera więcej ukrytej treści, niż ty
potrafisz sobie wyobrazić. Jesli oceniasz kogoś po nicku, to gratuluję... Czepiając się takich
pierdół tylko pokazujesz swoją niedojrzałość.

Oceniając kogoś po tym, że twierdzi inaczej niż Ty, tylko pokazujesz swoją niedojrzałość do uczestniczenia w forum dyskusyjnym.

Dnia 21.07.2007 o 13:19, rob006 napisał:

> To, że twierdzę to co niektórzy
> NIE oznacza, że nie potrafię myśleć. Nie twierdzę, że kupowanie dla gry jest głupie, tylko

> że rzucenie dobrego magazynu w kąt po kupieniu go dla gry jest głupie.
Podaj mi definicję dobrego magazynu? Bo z tego co mi wiadomo to jest to ocena indywidualna,
inna dla każdego. Jeśli ktoś kupi czasopismo, które go nie interesuje tylko i wyłącznie dla
gry, to musi je od razu czytać? Ty grasz we wszystkie pełniaki z CDA? Nie wydaje ci się, że
kupowanie CDA tylko i wyłącznie dla tekstu i odrzucanie dobrych pełniaków w kąt jest głupie?
[ironia]

Właśnie OCENA INDYWIDUALNA. Gdybyś przeczytał moją wypowiedź do końca, może byś zrozumiał czego dotyczy ostatnia fraza.

Dnia 21.07.2007 o 13:19, rob006 napisał:

> A zresztą... De gustibus non est disputandum.
A więc po co ta gadka? Dla ciebie jakieś czasopismo może być dobre, dla kogoś innego nie i
g...uzik ci do tego co z nim później zrobi

Ale mnie nie interesuje co Ty z tym pismem zrobisz, dla mnie równie dobrze możesz go używać w charakterze zapasu papieru toaletowego na wypadek katastrofy cieplarnianej. Ciężko to wytłumaczyć... Szanuję pracę redakcji włożoną zarówno w napisanie, złożenie magazynu jak i pertraktacji, żeby uzyskać licencję na gierki. Niemniej jednak, stanowią one dla mnie pewnego rodzaju dodatek. Pismo mnie interesuje - czytam, pełniak mi się podoba - instaluję.


I sorki, tylko jakoś miałem ciężki dzień (ten wczoraj)i tak padło na Ciebie. Nie oceniam Ciebie, ani nikogo innego po nicku... I pomimo różnicy poglądów, wyniosłem coś z tej wymiany zdań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2007 o 16:08, El Pingwinho napisał:

Oceniając kogoś po tym, że twierdzi inaczej niż Ty, tylko pokazujesz swoją niedojrzałość do
uczestniczenia w forum dyskusyjnym.

Słucham?? Jesli ktoś ocenia ludzi jak dziecko, używa argumentów dziecka, to chyba mam prawo sądzić, że jest niedojrzały. Z każdym postem zadziwiasz mnie coraz bardziej...

Dnia 21.07.2007 o 16:08, El Pingwinho napisał:

Właśnie OCENA INDYWIDUALNA. Gdybyś przeczytał moją wypowiedź do końca, może byś zrozumiał czego
dotyczy ostatnia fraza.

Gdybyś odrobinę pomyślał, wiedziałbyś, że zrozumiałem, czego dotyczy ostatnia fraza (nie myśl sobie, że używając jakiejś łacińskiej sentencji jesteś mądry i nikt tego nie zrozumie). Dziwi mnie natomiast, że sam najpierw piszesz:
Żal mi się robi niektórych osób tutaj piszących. Dla Ciebie wyznacznikiem jakości pisma są pełniaki?
A później piszesz, że ocena pisma jest oceną indywidualną, i w sprawach gustu się nie dyskutuje. Więc jeśli ktoś gustuje w pełniakach, to czemu go oceniasz?

Dnia 21.07.2007 o 16:08, El Pingwinho napisał:

Ale mnie nie interesuje co Ty z tym pismem zrobisz, dla mnie równie dobrze możesz go używać
w charakterze zapasu papieru toaletowego na wypadek katastrofy cieplarnianej. Ciężko to wytłumaczyć...
Szanuję pracę redakcji włożoną zarówno w napisanie, złożenie magazynu jak i pertraktacji, żeby
uzyskać licencję na gierki. Niemniej jednak, stanowią one dla mnie pewnego rodzaju dodatek.
Pismo mnie interesuje - czytam, pełniak mi się podoba - instaluję.

To jeszcze zrozum, że dla kogoś, kto kupuje np CDA tylko dla konkretnej gry, czasopismo to jest dodatek, i może nie przedstawiać dla niego żadnej wartości. To co z nim zrobi, jest tylko i wyłącznie jego sprawą. Wykazujesz brak logicznego myślenia - dla ciebie ktoś, kto kupi czasopismo tylko dla gry i zaoszczędzi w ten sposób 10 zl jest dziwny i ci go żal. Przemyśl to jeszcze raz.

Dnia 21.07.2007 o 16:08, El Pingwinho napisał:

I sorki, tylko jakoś miałem ciężki dzień (ten wczoraj)i tak padło na Ciebie.

Nic nie szkodzi. :] Nie czuję się ani urażony, ani zawstydzony twoimi słowami. To ty tu jesteś na straconej pozycji i sam sobie zaprzeczasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować