Zaloguj się, aby obserwować  
juke

Nowy PLAY w sprzedaży

1962 postów w tym temacie

Grałem w Tormenta, nie polecam ludziom którzy nie lubią RPG z lotu ptaka(Fallout 1 i 2, Baldurs Gate 1 i 2---> nie trawię gierek:P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2010 o 22:34, conan8 napisał:

To ten Torment po polsku jest czy nie?

Zapewne jest po Polsku.
Zresztą nie wyobrażam sobie grac w taką grę po Angielsku.
Tokkarian
Z tego co słyszałem gra jest jedną z najlepszych (jak nie najlepsza) gier RPG w historii więc warto :)
Bithda
Wiesz w tamtych czasach to normalne było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2010 o 22:31, Gumisiek2 napisał:

Bardzo się opłaca. Zresztą zobacz wyżej, ile osób kupuje właśnie dla tej gry ;]


A ja się wyłamię i powiem, że jeśli ktoś chce kupić Playa tylko i wyłącznie dla tej gry to się to po prostu
w tym momencie nie opłaca, gdyż wersja z Extra Klasyki jest w tym momencie zaledwie 2zł droższa. Obawiam się że tu dostaniemy tylko płytę w kopercie a jak gra jest wydana tam to chyba każdy wie - ładne pudełko i instrukcja. Tutaj pewnie nie dostaniemy ani jednego ani drugiego. Niestety. I o ile brak instrukcji jestem w stanie przeboleć, bo to raczej norma jeśli chodzi o gry dodawane do pism to już brak praktycznego pudełka nie bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak masz w 100% rację. Ale jak ktoś mieszka w małym mieście (np: ja) i nie ma sklepu z grami to się opłaca.
Bo zamawiając ze sklepu internetowego płacimy za wysyłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie bardzo lubie Planescape: Torment. Uwazam, ze to jest jedna z najlepszych gier cRPG. Jednak za Playem nie przepadam, a kupowanie nowego numeru tylko dla tej gry mija sie z celem z tej prostej przyczyny, ze nie dosc, ze mam premierowe wydanie (na 4 plytach CD, ktore sa porysowane) to na dodatek mam te gre w dwoch innych wydaniach. Jako Legendy RPG oraz Extra Klasyka Gold. Niemniej jednak jesli ktos do tej pory nie mial stycznosci z Planescape: Torment smialo polecam jej zakup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Waaa... No to Play szarżuje miodnymi pełniakami jak na razie... Oby tak dotrzymali jak najdłużej i żeby im w pewnym momencie kasa się nie skończyła... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W mojej okolicy zdobycie tej gry graniczy z cudem, a tak dostanę jeszcze czasopismo do poczytania ^^ Kupowanie Planescape: Torment np. na Allegro też by mi się nie opłacało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, w tym miesiącu nie ma nic dla mnie. Planescape: Torment kupiłem od razu, gdy tylko wyszła w "złotku", Shadowground mam, więc... Trudno, może na CDA się załapię w tym miesiącu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie pełne wersje są po Polsku.
Swoją drogą numer może być bardzo ciekawy nie tylko ze względu pełniaków. Jak go przeglądam to widzę kilka "smacznych" tekstów np ten o Wiedźminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2010 o 07:51, Magok napisał:

Napisał by ktoś jakie recenzje zostały wybrane w dziale recenzje czytelników ?

Owszem.

Spoiler

Recenzje są 3:
Necrovision Przeklęta Kompania: Mateusz Stanisławski
FIFA Online: Krystian Drach
Star Wars: Kotor: Drożdż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2010 o 09:21, Magok napisał:

Eh myślałem, że moja recka będzie bo też napisał recenzje

Spoiler

Fifa Online


Cóż może następnym razem się uda. Życzę powodzenia.
PS: Swoją drogą dział "INTRO" nadal trzyma bardzo wysoki poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2010 o 09:31, Magok napisał:

A jeszcze jedno pytanko piszą tam o tym, że jeszcze można wysyłać recenzje czy coś w
tym stylu ?

Ten dział jest stały. Więc recenzje można śmiało pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, co do recenzji czytelników - pisali w ostatnim numerze że skontaktują się ze zwycięzcami. Miesiąc minął, nie skontaktowali się. Teraz to mi wszystko jedno czy tą nagrodę dostanę czy nie, Ale Sharaqus i Kaczex93 wygrali na gamezilli(ten sam sponsor/ wydawca, ta sama ekipa) i nie dostali również nagród. kaczex od roku, Szparag od pół roku. W imię nasze i waszę napiszę, chyba nawet dziś. Oni w kulki lecą, obiecują nagrody a potem się nie wywiązują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No proszę. O tym jeszcze nie słyszałem. Napisz do nich e-maila może odpowiedzą.
PS: Tak swoją drogą nie ładnie z ich strony.
Lord-Tyrranoos
Nie jeszcze nie ma. Sprawdzaj regularnie stronę: www.playpc.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować