Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe tytuły w Platynowej Kolekcji

39 postów w tym temacie

Tytuły dobre, ale kolejny raz CD Projekt przesuwa premiere jednej gry, a mianowicie Settlersów :/ To samo było w XKN, gdzie nie wyszły 3 gry - Juiced, WH40k Winter Asault, Moto GP3 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 13:59, biszcopt napisał:

Nie za wcześnie te gry są w platynie??


Biorąc pod uwagę ilośc gier wychodzacych w dzisiejszych czasach to za wcześnie nie jest. Nit nie będzie trzymał nie wiadomo ile takiego samego wydania w magazynie, bo w końcu przestanie się dobrze sprzedawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bez sensu. To po co ja ta gre kupilem zaraz po premierze? po to zeby za 4 msc zorientowac sie ze stracilem kupe kasy? A moze jakas wdziecznosc dla tych ktorzy odrazu nie szczedza pieniedzy na gre?

Hej! Panowie wydawcy z CDP - pamietajcie ze to na nas zarabiacie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 14:15, munio51 napisał:

bez sensu. To po co ja ta gre kupilem zaraz po premierze? po to zeby za 4 msc zorientowac sie
ze stracilem kupe kasy? A moze jakas wdziecznosc dla tych ktorzy odrazu nie szczedza pieniedzy
na gre?

Hej! Panowie wydawcy z CDP - pamietajcie ze to na nas zarabiacie ...


Nie wiem czemu czujesz się oszukany. Jeżeli szkoda Ci pieniędzy trzeba bylo czekać, a jak nie to zawsze miałeś okazję pograć te 4 miechy wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I to jest zaleta posiadania słabego PC-ta :-). Obu tych gier w dniu premier po 130zł nie kupiłem, bo komp by nie wyrobił. Niedługo planuję modernizację (jeszcze w tym roku mam nadzieję ;-)) i wtedy zapewne te gry stanieją jeszcze bardziej ;-). Zamiast 130, zapłacę może i ze 100zł mniej :-)). To się nazywa oszczędność :-P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam za wcześniej.. po 1 tytuły dobrze się sprzedały po 2 już z rok chyba mają? tylko ten czas szybko jakoś leci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, ze data "premiery" sie nie przesunie i do konca przyszlego tygodnia bede juz w posiadaniu NN2. A mial byc 21 czerwca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawa dla CDP.
Takie coś powinno być okrzyknięte prawdziwymi brawami.

NWN2 i CoH są jeszcze nowymi grami. Ich premiera nie była tak dawno...
Są to doskonałe gry, warte zagrania.

Tak powinno wyglądać wszystko: Premiera - ceny dla bogatszych, bądź bardziej napalonych na grę.
Kilka miesięcy po premierze - znaczne obniżenie ceny i aby nie było, że ktoś ma takie samo wydanie jak ci, którzy byli pierwsi - dodanie tego do jakiejś platynowej kolekcji.

To naprawdę miły ruch w stosunku do tych, którzy nie mają pieniędzy dużo, a są zbyt uczciwi i honorowi aby grać w pirackie kopie.

@munio51
Zastanów się lekko nad tym co mówisz... Taki jest rynek - w premierę czegoś zawsze ceny będą najwyższe. Lecz po premierze - po co? Nie ma to sensu. A biedniejsi też chcą zagrać legalnie.
Ja np. sprowadzałem sobie z Anglii EK NWN2 [Chaotic Evil] za dużo większą sumę niż kosztowała w Polsce.
Ale jak widzę ruchy w celu obniżenia ceny gry to ciesze się, że inni też będą mogli zagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 14:25, Yennefer napisał:

Brawa dla CDP.
Takie coś powinno być okrzyknięte prawdziwymi brawami.

NWN2 i CoH są jeszcze nowymi grami. Ich premiera nie była tak dawno...
Są to doskonałe gry, warte zagrania.

Tak powinno wyglądać wszystko: Premiera - ceny dla bogatszych, bądź bardziej napalonych na
grę.
Kilka miesięcy po premierze - znaczne obniżenie ceny i aby nie było, że ktoś ma takie samo
wydanie jak ci, którzy byli pierwsi - dodanie tego do jakiejś platynowej kolekcji.

To naprawdę miły ruch w stosunku do tych, którzy nie mają pieniędzy dużo, a są zbyt uczciwi
i honorowi aby grać w pirackie kopie.


masz racje :) Az załuje tejs stowy na coha premierowego :( Edcyja zwykąl była do abni , nic fajnego tylko gra :(
Znowu w paltynie jest wszytko poradnik ąłdne pudełko . Ach ta niecierpliowsc wszytstko gubi ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować