Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Oficjalny polski serwer Neverwinter Nights 2!

53 postów w tym temacie

Jak to dobrze że mnie obecnie w Polsce nie ma. Poczekam z wejściem na serwer aż wrócę, przynajmniej przerzedzi się z wielu niezbyt rozgarniętych i pasujących do takich serwerów osób. Mam tylko nadzieję, że panowie MG i Admini serwera będą COŚ z takimi ludźmi robić. Bo czasami to odbiera całą przyjemność z gry, gdy co chwila zostajesz zabity i widzisz tekst: "Ha, n00b! Ha! Ja jezdem silniejszy!". Cóż. Pozostaje mi poczekać. Pozostałym na prawdę chętnym też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko mam: czy postać zostaje na serwerze jak w mmorpgach czy cały czas będzie się ją robić od nowa? I może zamiast PK zrobiłoby się jakieś pojedynki na arenie w dalszej części rozwoju serwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po tych wszystkich miesiącach, problemów z poprawkami, które nadal mają miejsce, przestałem być takim entuzjastą jak inni koledzy. Fakt - gra jest zainstalowana, ale tylko w celu testowania "poprawek" A w tym temacie nadal jesteśmy w plecy! Może ktoś wie z jakiego powodu? Nic mi po serwerze bo nie korzystam z tego typu rozrywki. Ale dobrze działająca kampania dla pojedynczego gracza jest moim marzeniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takowy mały problem. Zrobiłem wszystko tak jak było opisane na forum oficjalnej strony gry. Tylko jak chcę się tym programem połączyć z grą to wyskakuje nie wysyłaj. Zgaduję, że to problem złej wersji gry i tu pojawia się pytanie skąd ściągnąć najnowszego patcha. Na gram.pl chyba nie ma (przynaimniej ja nie mogłem znaleźć), aktualizer gry patchuje mi grę tylko do wersji 1.4 a potem pokazuje jakiś błąd a ze strony gry ściągnołem plik RTP i nie mam bladego pojęcia co z tym plikiem zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 19:48, edeń napisał:

/.../

Najlepiej potrzebne patche ściągnąć stąd: http://neverwinter2.gram.pl/ , kolumna "PATCHE".
Umieścić (nierozpakowany!) patch do głównego katalogu gry, odpalić aktualizator i wszystko
powinno się pięknie zainstalować.


Aaaa widzisz, nierozpakowane. To zmienia postać rzeczy dzięki wielkie :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

omg ponad 1 G do zassania ;) hmm i na dodatek jakis debil tak napisał gre że moduły na dysku c chce zapsiywać ja tam mam winde i office gierki wale na d :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować