Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt ujawnia pełen skład Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina!

708 postów w tym temacie

Wszystko fajnie ... szkoda tylko, że gra się u mnie nie uruchomi :-P). Chociaż jeśli premiera ma być we wrześniu lub i jeszcze później, to może wyrobię się z modernizacją. Inaczej to nie kupię, nawet jeśli dodalibyście do zestawu prawdziwy wiedźmiński miecz (ten srebrny :-P), fiolkę jadu białych tarantul lub łzę czerwonego smoka ;-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem nieźle :D Chyba sie skuszę na to :D

PS: Czy "Już wkrótce pierwsze informacje o pre-orderze" można traktować jako dzisiaj? ;)
Wakacje się zaczęły i nie wiadomo kiedy człowiek wyjedzie :/ Miło by było znać chociaż dzień rozpoczęcia pre-ordera, nie chciałbym spóźnić się na EK :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę, powiedzcie dzisiaj kiedy będzie można zamawiać pre-oredry, ponieważ jutro jadie do babci w las, a tam nie ma komputera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się zastanowić liczyłem na coś bardziej odjechanego np.: kufel ...
Wszystkie te elementy były w róźnych innych grach.
Kiedy pre-order i cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 17:28, bakubartek napisał:

dacie jakiś dokładniejszy cynk kiedy będą możliwe pre-ordery ? ;) i ile będzie tych ''''pgraniczonych
egzemplarzy''''


W poniedziałek dostaniecie pełną informację o dacie uruchomienia pre-ordera;
z ceną ilością EK i całą "mechaniką"zakupu, bo jak sie domyślacie EK będzie limitowaną liczbą egzemplarzy.

Jak pisałem wczoraj wymagania gry poznacie w chwili uruchomienia pre-ordera. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Banan na twarzy ;)
Rewelacja!
Skoro EK będzie limitowana, chyba zostanie ustanowiony nowy rekord jeżeli chodzi o wykupienie wszystkich ;)
Zastanawia mnie jeden fakt - a mianowicie koszulka... kwestie ''rozmiaru''...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol, mówiłem że dacie wszystko z Ankiety :D ! Świetna sprawa, kurcze, prezentuje się to po prostu świetnie :) !

Aha... czy może mi ktoś powiedzieć, czy EK dostepna będzie również za granicą? Jakoś mi to umknęło...
I, jeśli tak, czy w tym samym składzie (tłumaczenie opowiadania :) )?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obserwowałem elementy kolekcjonerki od początku, lecz z komentarzem wstrzymałem się do ogłoszenia pełnego składu. No i jestem zadowolony. Szczególnie z Artbooka i Bestiariusza. Bardzo lubię takie rzeczy, odkąd od CDP dostałem Sztukę Mocarstw :)

Medalion/brelok - bardzo fajnie pomyślane, że można użyć w dwóch wariantach.
Karcianka - przy okazji ankiety myślałem, ze to będzie gra również sprzedawana w sklepach, ale skoro specjalnie dla potrzeb kolekcjonerki to się bardzo cieszę :)
Mapa - prawdopodobnie sobie jej nie poużywam, już pełno map leży w szufladzie z różnych gier, ale fajnie mieć coś takiego :)
Koszulka - rzecz standardowa, w końcu skończą się krzyki "a gdzie koszulka" :)
No i fajne pudełko (również to na płytki), jak ostatnia tapeta od Reda.

Jeszcze tylko niecierpliwe oczekiwanie na cenę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

*pluje jadem*
No dobra koszulka jest,nawet przekracza moje oczekiwania co do koszulki,ale i tak nie ten rozmiar :P
[Chyba że dacie taki woreczek na ziemniaczki jak wczoraj pisałem :P]
Mapa bardzo przydatna również przy czytaniu książki powtórnym będzie,dzięki wielkie
Karcianka - to lubie na dłuższej przerwie w bibliotece pomiędzy kuciem i spisywaniem prac domowych będzie mozna sie rozerwać ;-)
Breloczek który udaje medalion - czy ja juz tego nie komentowałem? No to skomentuje jeszcze raz - obyłoby się bez i i tak byłoby fajnie,troche sie juz na to podenerwowałem wczoraj i krwi napsułem że jak to medalion jak to brelok itd... Poza tym nie lubie takich dużych niewygodnych rzeczy po kieszeniach nosić a jeśli to autentyczny metal to będą mi spodnie zjeżdzać jeszcze :P
Książeczki - fajna rzecz byleby wykonanie było na poziomie,ale sugerowałem wcześniej jednak oprawienie obu ich w jedną rzecz wzorowaną na którejś z wiedźminlandowych ksiąg - takie nieklimatyczne...
Opakowanie nie wiem jak stylowe by nie było nie oznacza że jest klimatyczne,czego po nim akurat oczekiwałem...
Ogólne wrażenie :
Jest fajnie,mogłoby być fajniej,a do tego za dużo szumu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować