Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt ujawnia pełen skład Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina!

708 postów w tym temacie

Dnia 22.06.2007 o 17:40, Morfieusz napisał:

do rozmiarow koszulek :P mam tylko nadzieje ze nie bedzie tylko 1 rozmiaru albo scisle ilosciowo
okreslone naklady danego rozmiaru ... tylko CDP zamowi tyle koszulek w takich rozmiarach zeby
kazdy byl hepi :P


Z tego co się orientuję (oficjalne info po weekendzie), to planujemy aby rozmiar koszulki był jeden z 3 do wyboru (M,L,XL).

I jaką się zamowi taką się dostanie, już my to wymyślimy jak sobie z tym logistycznie/produkcyjnie poradzić;)

M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A no ja też.

CDP
Fajnie jakby do edycji kolekcjonerskich dodawano takie karteczki z obniżką ceny przy zakupie sagi Wiedźmin w księgarniach ;) Dałoby się coś takiego zrobić, jakby ktoś mógł odpowiedzieć :D??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie da sie zrobić podobnego opakowania na plyty do wersji standardowej? Bylem pod wrazeniem takiej a tutaj jest "zwykla" i nieporeczna jak juz wyżej wspomniano. I TO pudelko na wszystko tez jest bynajmniej niewygodne wiem to juz po edycji kolekcjonerskiej NWN2 :( Osobiscie spodziewalem sie czegos na wzor Torby skorzano-podbnej takiej co ma Geralt z gry ;] ale pomarzyc moge... natomiast Pudelko w formie STAREJ KSIEGI z GOTHICA3 to bylo cos!!! i mozna by to tutaj powtorzyc :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 18:17, SzaacH napisał:

Co do kufli które niektórzy zgłaszali jako propozycję do EK.... Pomysł jest ciekawy ale mało
wykonalny jak na prezent do gry :) z tych samych powodów jak "dmuchana lala" ;)

Bujda. W Age of Empires 3 jakoś udało wam się dodać pseudo piwny kufel do zamówień pre-order ? Rozumiem, że przy obecnej władzy byłby skandal - więc może chociaż kufel do zakupu w sklepie gram.pl ?

Słyszałem że coś ma być dodawane do pre-orderów Wiedźmina w sklepie gram.pl - o co kaman ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koszulka mogłaby być bardziej oryginalna. Ogólnie dobrze, że jest ale szkoda, że to tylko kawałek czarnego materiału z logo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na miejscu CDP porządnie zastanowiłbym sie, czy strategia dawkowania Wiedźmina po malutkim kawałeczku jest na pewno dobra. W chwili, gdy podawali skład edycji podstawowej byłem nieźle nakręcony i wręcz promieniowałem Wiedźminem. Teraz cała ta obecna sytuacja zaczęła mnie męczyć i nie tylko nie planuje już zakupu EK, ale tez chyba nie skuszę się nawet na pre-ordera. A w chwili ujawnienia edycji podstawowej byłem gotów na zakup w każdej chwili, nie zważając, że kompa pod tą grę jeszcze nie mam, ale teraz troche ochłonałem. :)

I tak BTW: Cenę pozostawiacie na sam koniec bo ma być najlepszym argumentem zachęcającym do zakupu, czy baliście się, że zniechęci na starcie potencjalnych klientów, którzy nawet nie zwrócą uwagi na EK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.06.2007 o 17:43, Cirian napisał:

w które celuję, straciło ten klimat zbędnym przepychem (nie mówię tu o zawartości lecz o wyglądzie
pudełka oczywiście).


WAŻNE INFO: otóż wygląd grafiki na opakowaniu EK, może się jeszcze zmienić, to nie jest finalny projekt gaficzny. Z kilku głosów krytycznych (i nie widząc pozytywnych;) wnioskuję, że powinniśmy jeszcze nad nim popracować, raczej bardziej niż mniej. I tak zrobimy, to rozpoczęcia produkcji mamy jeszcze trochę czasu;)

M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 18:23, Lord Riven napisał:

CDP
Fajnie jakby do edycji kolekcjonerskich dodawano takie karteczki z obniżką ceny przy zakupie
sagi Wiedźmin w księgarniach ;) Dałoby się coś takiego zrobić, jakby ktoś mógł odpowiedzieć
:D??

Lepszy pomysł - po rejestracji elektronicznej EK Wiedźmina masz możliwość zakupu książek Sapkowskiego za 14,90 zł (reszta w Wplnach !) :)

Chyba dobry pomysł ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 18:07, Sarafan_Knight napisał:

Widzę, że nie potrafisz zbytnio poprowadzić rzeczowej dyskusji, tylko od razu zabierasz się
do obrażania innych...

Odpowiedziałbym Ci, ale jednak tego nie zrobię.


Odpowiedź że nie odpowiesz trudno przyjąć za wzór rzeczowej dyskusji. Jeśli ktoś się martwi że będzie zbyt dużo egzemplarzy to nie jest zbyt dobrym człowiekiem, bo chce by ich zabrakło dla innych bliźnich. Ma w tym interes finansowy lub chce wykazać, że jest lepszy od innych ze względu, iż oni nie mają. Jeśli kolekcja ma nawet 10000 kolejnych numerów, to każdy z nich jest jednakowo unikatowy, bo jest tylko jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 18:24, Dirnaith napisał:

A nie da sie zrobić podobnego opakowania na plyty do wersji standardowej? Bylem pod wrazeniem
takiej a tutaj jest "zwykla" i nieporeczna jak juz wyżej wspomniano.


Tu mamy tzw digitray, czyli teoretycznie najbardziej eksluzywny rodzaj opakowania na płyty, i też najdroższy w produkcji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie jestem za totalna zmiana obecnego pudelka na STARA KSIEGE jak w GOTHIC 3. Ciagle jestem pdo wrazeniem tamtego wydania wiec czemu nie tutaj??? to obecne jest nieatrakcyjne i niewygodne. PUDELKO W FORMIE STAREJ KSIEGI to moja prpozycja ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak się nie załapie na pre- order kolekcjonerskiej to się chyba pochlastam. Musze ją zdobyć poprostu...Ale cały skłąd - WYYYYYYYYYYYYYYPAS. Szkoda tylko że ten medalin w postaci breloka...lae co tam, doczenie do innego łańcuszka i bedzie git ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 18:23, Mike napisał:

Z tego co się orientuję (oficjalne info po weekendzie), to planujemy aby rozmiar koszulki był
jeden z 3 do wyboru (M,L,XL).


Bez sensu. Gra jest przeznaczona dla starszych graczy, więc rozmiar M nie powinien być brany w ogóle pod uwagę. L,XL i XXL albo XL, XXL i XXXL powinno być.

Dnia 22.06.2007 o 18:23, Mike napisał:

I jaką się zamowi taką się dostanie, już my to wymyślimy jak sobie z tym logistycznie/produkcyjnie
poradzić;)

To chyba oczywiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 18:26, Evil Khan napisał:

> CDP
> Fajnie jakby do edycji kolekcjonerskich dodawano takie karteczki z obniżką ceny przy zakupie

> sagi Wiedźmin w księgarniach ;) Dałoby się coś takiego zrobić, jakby ktoś mógł odpowiedzieć

> :D??
Lepszy pomysł - po rejestracji elektronicznej EK Wiedźmina masz możliwość zakupu książek
Sapkowskiego za 14,90 zł (reszta w Wplnach !)
:)

Chyba dobry pomysł ?


Ludzie bez przesady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 18:25, Mike napisał:

WAŻNE INFO: otóż wygląd grafiki na opakowaniu EK, może się jeszcze zmienić, to nie jest finalny
projekt gaficzny. Z kilku głosów krytycznych (i nie widząc pozytywnych;) wnioskuję, że powinniśmy
jeszcze nad nim popracować, raczej bardziej niż mniej. I tak zrobimy, to rozpoczęcia produkcji
mamy jeszcze trochę czasu;)

Sugeruję solidne matalowe pudełko na całość - z wygrawerowanym znaczkiem medalionu Wiedźmina - coś efektownego - bo to obecne wygląda jak piersze lepsze EK (choćby jak to od Cenegii "World of...")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.06.2007 o 18:17, SzaacH napisał:

Tak jeszcze tu jestem ... ale jeszcze przez chwilę :) Biedę pewnie później wieczorem i odpowiem
na resztę pytań :)

Co do kufli które niektórzy zgłaszali jako propozycję do EK(nooo sam zglaszałęm :) ) .... Pomysł jest ciekawy ale mało
wykonalny (uuu :( ) jak na prezent do gry :) z tych samych powodów jak "dmuchana lala" ;)

Staraliśmy sie wybrać elementy bardzie" uniwersalne" że tak to ujmę... Dlatego też dodaliśmy
Bestiariusz, który nie był ujęty w ankiecie....

Co do innych elementów w np. figurka (ooo tez proponowałem :) ), podkładki itp, czyli zakup dodatkowych Wiedźmińskich
"akcesoriów" nie ujętych w EK .... przemyślimy sprawę .... (ooo tak przemyślcie :) )


Fajnie by bylo jak by jeszcze byl kufel :) No ale oczywiescie wiazalo by sie to z cena EK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Genialny! W końcu kupiłbym całość i przeczytał ostatni tom, bo w bibliotece nie ma, żaden ze znajomych też nie ma. A że poprzednie tomy czytałem parę lat wstecz, to warto by sobie przypomnieć co nieco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 17:44, Morfieusz napisał:

> Jak się zastanowić liczyłem na coś bardziej odjechanego np.: kufel ...


Odjechane rzeczy są fajne, ale dobrej jakości kosztują piekielnie dużo, a nie chcieliśmy aby EK kosztowoła niebotycznie drogo....

Dnia 22.06.2007 o 17:44, Morfieusz napisał:

Wiesz, nie mozna miec w EK wszystkiego ALE - co stoi na przeszkodzie produkcji gadzetow
''okołopremierowogrowych'' ? :P moze CDP dalby sie przekonac na sprzedaz w swoim sklepie takich
rzeczy zwiazanych z Wiedzminem jak wlasnie kufle, smycze, czapki, skórzane mieszki z wygarbowanym
wilkiem na kostki do sesyjek RPG etc etc etc ;-) ;-);-)


Chyba nie zdradzam tajemnicy, że cośtam planujemy (vide wyszarzony link na thewitcher.com;)

M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować