Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt ujawnia pełen skład Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina!

708 postów w tym temacie

No bardzo ładnie wygląda te Edycja Kolekcjonerska. Mam nadzieję, że zdążę, do czasu kiedy będzie można składać zamówienia na pre - ordery, uzbierać troche kast i sobie zamówić, bo jeżeli będę zwlekał to pewnie już nic nie zostanie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MEGA! Teraz tylko, żeby cena była przystępna (myślę że 150? +/- 20 zł).
Koszulka jaki rozmiar? Byłym za tym żeby były w XL (większość ludzi taki ma :), no dobra ja taki mam :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WOW!!! panowie, Genialnie :) Świetne gadżety :)

mam parę pytań:

1. jaki nakład EK jest planowany? (ile sztuk)
2. Czy będzie można niektóre gadżety (koszulka! i brelok!) kupić/wygrać osobno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że ksiązka jest w wersji EK i zwykłej (mol książkowy być zadowolony :D hurraaa :) )
Mam nadzieję że na grze się nie zawiodę............sorry ale u mnie dominuje dystans do wszystkiego i sceptycyzm XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ARRRRRRRRR!! Dlaczego pre-ordery ruszą dokładnie pośrodku 4 dni, w których nie będę miał dostępu do netu? No dlaczego? Wszystkie egzemplarze mi zabiorą... A ja już tyle miesięcy temu się deklarowałem, że zamówię w pre-orderze...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no no no.. chyba będzie to pierwsza gra, którą kupię w wersji Kolekcjonerskiej :D bo tematyka mi się podoba, polski produkt, i fajne "gadżety" :) już zaczynam zbierać kaskę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie że mogłoby być w jakimś kuferku. Coś w stylu Heros V...A zresztą i tak pewni poczekam dopiero może rok po premierze kupie bo mój komputer...No chyba ze zjawi sie siwy z broda;-] ale ogolnie kawał dobrej roboty;P A i plus za tą gre karciana...Tą 2 która ma być w sklepach napewno kupie;-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 20:41, brantej napisał:

1. jaki nakład EK jest planowany? (ile sztuk)


Powinniśmy dowiedzieć się w poniedziałek :)

Dnia 22.06.2007 o 20:41, brantej napisał:

2. Czy będzie można niektóre gadżety (koszulka! i brelok!) kupić/wygrać osobno?


Miejmy nadzieje, że nie :) przecież to jest Edycja KOLEKCJONERSKA czyli dla kolekcjonerów nie ??? a co to by była za EK gdyby można było zamówić sobie normalnie w sklepie jej części ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 20:16, Joorg napisał:

Z tym ograniczonym nakładem to pewnie ściema. Za dobrze to będzie się sprzedawać.


Naklad jest ograniczony Trust Me, anie jednej sztuki ponad to to wyprodukujemy na start.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda pięknie i imponująco. Przyłączam sie do propozycji by nie korzystać z zaprezentowanego na sceenie sposobu pakowania płyt, a pozostać przy tym ze standardowej edycji - wygląda to ładniej i jakoś bardziej w klimacie nadzwyczajności EK. Poza tym dwie drobne sprawy: czy będzie gdzieś zawarta numeracja egzemplarzy (jak pod ''wieczkiem'' w S.T.A.L.K.E.R.ze? no i jeszcze pytanie o to kiedy właściwie zacznie sie pre-order, bo to że kupię EK jest pewne :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.06.2007 o 20:41, brantej napisał:

mam parę pytań:

1. jaki nakład EK jest planowany? (ile sztuk)


Juz wktotce zdradzimy i te brakujace informacje.

Dnia 22.06.2007 o 20:41, brantej napisał:

2. Czy będzie można niektóre gadżety (koszulka! i brelok!) kupić/wygrać osobno?


Tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poza tym dwie drobne sprawy: czy będzie

Dnia 22.06.2007 o 20:49, Graffis napisał:

gdzieś zawarta numeracja egzemplarzy (jak pod ''wieczkiem'' w S.T.A.L.K.E.R.ze? no i jeszcze
pytanie o to kiedy właściwie zacznie sie pre-order, bo to że kupię EK jest pewne :)?


Tak kazdy egezmplarz bedzie posiadal swoj wlasny unikalny numer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować