Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt ujawnia pełen skład Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina!

708 postów w tym temacie

Człowieku, daj już se spokój z wciskaniem tego kitu, jaki to wspaniały silnik ma Gothic 3. Większość ludzi już przebolała tę stratę i chce o niej zapomnieć. Danego silnika nie ocenia się tylko po tym jak chodzi na sprzęcie naj, naj, najwyższej klasy, ale również na niskich i średnich konfiguracjach, a prawie nie ma ludzi, którzy nie mieliby problemów z działaniem Gothica i to w dowolnej konfiguracji. Jak to się dzieje, że Ty ich nie masz, w dodatku bez modyfikacji pliku ini (co też jest niesamowitą głupotą i pokazuje jak słaba jest ta gra - żeby gracz musiał ją sobie sam ręcznie ustawiać po 200 razy, bo coś wreszcie ruszyło), pozostaje dla mnie tajemnicą.
Podobny pic na wodę to twierdzenie, że w Gothic 3 nie ma dużej ilości błędów, a jak są to drobne. Listę tych mniej i bardzo poważnych błędów możesz sobie sprawdzić w sieci, choćby spoglądając do patch notes, które wydano i jeszcze większej listy, tych których nie wydano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze , ja już nie wyrabiam ... siedzę od 6 godzin , głowa mnie boli =/ CDP dawajcie ten news i mam nadzieje ze już dzisiaj będę pre-ordery ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 16:16, Audaś napisał:

ja siedzę też siedzę 6 h, a głowa jakoś mnie nie boli proponuję zjeść śniadanie


Dzięki za troskę =] , śniadanie jadłem ... mnie już odwala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a skąd wy wzięliście info, że news ma być o 16ej ?? :D
Poza tym to ma być tylko info, a nie pre-order, więc nie ma co panikować :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować