Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt ujawnia pełen skład Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina!

708 postów w tym temacie

Parę stron temu któryś z niebieskich pisał, że EK Wiedźmina będzie więcej jak Gothica III (a tego było 2000 sztuk) ale mniej jak EK Heroes V (a tego było bodajże 4000 sztuk).
Ot i cała filozofia :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze jejku nie chciałem :P W końcu to forum dyskusyjne...

Żeby nie było. Ciekawe co zawiera to "Opowiadanie Sapkowskiego" zamieszczonego również w zwykłej edycji. I ten bestiariusz w twardej oprawie, impresiv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 21:46, Ronx napisał:


> Kto Pierwszy ten lepszy... BęC :)
:] Nie napawa mnie to optymizmem :P Wyczuwam z twojej wypowiedzi, że nie będzie zbyt dużo EK
:) Forumowicze, szykujcie się na szybkie odświeżanie stron w celu błyskawicznego zamówieni
(no i przepełnienia na serwie:) hehe...



No właśnie dlatego postowalismy już wcześniej o ilości i były wskazówki... :) nie będzie ich dużo...
o 10K możecie zapomnieć... zresztą co to by była za kolekcjonerka w takiej ilości..... prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 21:51, SzaacH napisał:

No właśnie dlatego postowalismy już wcześniej o ilości i były wskazówki... :) nie będzie ich
dużo...
o 10K możecie zapomnieć... zresztą co to by była za kolekcjonerka w takiej ilości..... prawda?

Oby tylko nie kosztowała więcej jak 180 zeta to się rozejdzie jak ciepłe bułeczki...o ile nie dowalą z wymaganiami :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 21:49, Ali G napisał:

> ....eee jaka wsuwka? coś nie w temacie jestem;)

o to zdjęcie nr jeden ;] musi byc bez jaj bo znow ten digipack bedzie sie otwieral sam ;] jak
w np. Jade Empires

Kazde czesc pakietu ma swoje miejsce taa ,a to miejsce jest znow w CDPowej gabce czy moze w
czyms bardziej ekskluzywnym (nawet moze byc z chin :> ) wyprofilowanym plastiku ;] (zdjecie
nr. dwa ;])

p.s. nie zastanawialiscie sie by opakowanie zrobic tak samo jak EK WoW czy AoEIII ?



Ali czytasz mi w myślach... :)

EK do Wiedźmina będzie miało w "srodku specjalna forme" a,la Wow wlaśnie.. z miejscem an każdy element prezentowanej EK ... nazwijmy to "wytłoczką" ..

a sam digipack będzie w etui specjalnym :) nie pokazaliśmy tego w w wizualizacji bo ... zabrakło nam miejsca :P
jak policzycie, to EK razem z pudełkiem składa sie z ilu " Elementów" : ktoś policzył ?? ... nie widziałem.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 21:51, Arclight napisał:

Parę stron temu któryś z niebieskich pisał, że EK Wiedźmina będzie więcej jak Gothica III (a
tego było 2000 sztuk) ale mniej jak EK Heroes V (a tego było bodajże 4000 sztuk).
Ot i cała filozofia :-P



podsumowując pomiędzy 2K a 4K :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SzaacH, weź się wstrzymaj, bo w tym tempie to do jutra do południa w ogóle zaczniecie rozsyłać te EK :D

Pierwsze info wiadome, około 3 000 sztuk :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 21:56, SzaacH napisał:

> > ....eee jaka wsuwka? coś nie w temacie jestem;)
>
> o to zdjęcie nr jeden ;] musi byc bez jaj bo znow ten digipack bedzie sie otwieral sam
;] jak
> w np. Jade Empires
>
> Kazde czesc pakietu ma swoje miejsce taa ,a to miejsce jest znow w CDPowej gabce czy moze
w
> czyms bardziej ekskluzywnym (nawet moze byc z chin :> ) wyprofilowanym plastiku ;]
(zdjecie
> nr. dwa ;])
>
> p.s. nie zastanawialiscie sie by opakowanie zrobic tak samo jak EK WoW czy AoEIII ?
>
>

Ali czytasz mi w myślach... :)

EK do Wiedźmina będzie miało w "srodku specjalna forme" a,la Wow wlaśnie.. z miejscem an każdy
element prezentowanej EK ... nazwijmy to "wytłoczką" ..

a sam digipack będzie w etui specjalnym :) nie pokazaliśmy tego w w wizualizacji bo ... zabrakło
nam miejsca :P
jak policzycie, to EK razem z pudełkiem składa sie z ilu " Elementów" : ktoś policzył ?? ...
nie widziałem.... :)


Z 12 haha ciekawe czy zgadlem ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapewne będzie to jakaś "okrągła" liczba - 2500, 3000 albo 3500 sztuk.
Kurczę, Wiedźmina czytałem dawno temu, może tam była jakaś liczba z tego zakresu, która by pomogła w odgadnięciu ile EK jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EK = EUnikalna hmmm ;) pierwsze słysze ... Kolekcjonerska dla Kolekcjonerów, Kolekcjoner to osoba zbierająca coś wyjątkowego ;) no ale akurat ograniczać grę, jak ktoś chce niech kupi to on wydaje kase ;), prawda? No chyba że dajecie coś w niej za co nie płaci ;], wtedy sorry ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 21:57, SzaacH napisał:

podsumowując pomiędzy 2K a 4K :)


3333 :P Ale uważam, że to trochę za dużo, takiej EK powinno być max 500 sztuk... :D Wtedy byłby to prawdziwy rarytas, tak powinna wyglądać prawdziwa EK, żeby można było nią szpanować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 21:56, SzaacH napisał:

jak policzycie, to EK razem z pudełkiem składa sie z ilu " Elementów" : ktoś policzył ?? ...
nie widziałem.... :)


z 18 :p (karty z pudekiem liczylem jako jeden :P ,pudelko jako 3 no bo pudelko jako 2 i wytlaczanka , kartka zwplnami i kartka z podpisem Michala jak zawsze ;] ) + dochodzi jeszcze cos ekstra z preorderka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ale uważam, że to trochę za dużo, takiej EK powinno być max 500 sztuk

Za dużo ... tylko zakładasz, że ty będzie w tej 500 oczywiście, albo ci nie zależy ;). Osobiście najlepiej byłob otworzyć pre-ordera i wyprodukować liczbę co do zamówień ... chcą, niech płacą ;] ... ale tak nie będzie więc niech to będzie taka liczba, że Ci którym na tym naprawdę zależy się załapali. Już widzę jak niektórzy siedzą jak przed otwarciem hipermarketu i czekają aż puszczą pre-order ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 21:51, SzaacH napisał:

No właśnie dlatego postowalismy już wcześniej o ilości i były wskazówki... :) nie będzie ich
dużo...
o 10K możecie zapomnieć... zresztą co to by była za kolekcjonerka w takiej ilości..... prawda?


Tylko pytanie czy serwer to wytrzyma ;) Jesli tyle ludzi sie rzuci na pre-ordery to... Miejcie tam w CDP przynajmniej 2 informatykow co beda w stanie szybko wskrzesic serwery :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 22:08, jackass napisał:

PO CO BYLA TA SONDA ODNOSNIE skladu edycji kolekcjonerskiej skoro i tak wszystkie elementy
sie w niej znalazly??:D


Wszystkie? Really? To gdzie są pocztówki?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że pre-order będzie dopiero w sierpniu na początku, bo tak to kasy nie zdążę uzbierać...
No to czekam do poniedziałku na kolejne informacje, ale skoro będzie koło 3000 sztuk to nie aż tak źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować