Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt ujawnia pełen skład Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina!

708 postów w tym temacie

Nie powiem - najlepsza EK chyba, jaką można wymyślić. I to chyba wystarczy za cały komentarz. Chociaż ja i tak pewnie kolekcjonerki nie zamówię... Z faktu, że Witcher prawdopodobnie u mnie nawet nie ruszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 22:49, Liqid napisał:

> Będzie można wybrać rozmiar koszulki :)
Najlepiej wszystkie rozmiary od XXS do XXL... Albo lepiej - od M do XL, bo przecież dla małej
dziatwy Witcher nie jest, co? Brakuje jednak czegoś jeszcze w EK-u - jakiś bonusik a''la NWN2
w grze. Da się zrobić? :)
BTW: Najlepszy interes - kupić kilka(naście) EK-ów i sprzedać jak się nakład skończy na Allegro.
;) Sporo można zarobić...


Noo to prawda: jak były edycje specjalne Company of Heroes to schodziły na allegro za 300 zł i więcej bodajże. Heh czego to ludzie nie wymyślą ... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jak zamowie pre ordera EK za pobraniem wiedzmina to zaplace przy odbiorze we wrzesniu czy sierpniu tak? Za odpowiedż z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 22:47, rarcisze napisał:

VigoMistrz -> a przeczytałeś posta Szaacha o 21:43?

Nie dać się zwariować, nie dać się zwariować, nie dać się zwariować, nie dać się zwariować,
nie dać się zwariować...


:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 23:12, Tieru napisał:

Mam pytanie jak zamowie pre ordera EK za pobraniem wiedzmina to zaplace przy odbiorze we wrzesniu
czy sierpniu tak? Za odpowiedż z góry dziękuję

Tak, w ''za pobraniem'' płacisz dopiero przy doręczeniu paczki przez kuriera, albo pocztę (IMO najlepszy sposób płatności). Zresztą nie tylko w pre orderze EK, zawsze tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz piotrek . Mam jeszcze jedno pytanie czy bedzie mozliwosc zamowienia edycji kolekcjonerskiej ,,Wiedzmina ,, za pobraniem.z góry dziekuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapewne tak. Nie przypominam sobie, żeby kiedykolwiek CDP nie dało możliwości wyboru płatności "za pobraniem". Przyznam jednak, że (jak dla mnie) przelew jest lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 21:27, YarpenZirgin napisał:

> Mam pytanie z jakiego widoku w ta gre sie gra?Jeśli ktos grał w bete lub widział?

izometryczny/tpp


zgrubsza tak to mozna nazwac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie znaczki PEGI mogą co najwyżej rozśmieszyć, ale moją mamę (psychologa) już nie bardzo... 16+ to jeszcze ale 18+ nie przejdzie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hoho czyli jednak koszulinka bedzie :-) To moze nawet sie skusze... chociaz nie wiem, czy nie lepiej w UK sobie kupic w "normalnym jezyku", ale ta koszulka mnie kusi... ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 00:09, Podpułkownik napisał:

No przyznam , że EK Wiedźmina prezentuje sie niesamowicie :). Już fani Geralda zacierają ręce
:)


Czyli np. Ja ;) Z niecierpliwością czekam na Wiedźmina, chyba nawet tak na Gothica 3 nie czekałem :P EK na 99% kupię, i już czekam na pre-order.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może dodalibyście jakąś skórzaną linkę, albo coś w ten zeń, na którą można by było zawiesić ten brelok. Takie dwa w jednym, ktoś chce powiesić sobie na szyję... doczepia sobie linkę, ktoś chce brelok... nic nie doczepia, bo tak to nawet nie można tego nazwać "medalionem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 00:06, Cirian napisał:

A tutaj znalazłem międzynarodowa(!) petycje do CD-Projekt RED proszącą o wydanie Witcher''a
na Linuxa... ponad 3100 osób podpisanych... Chyba nie przejdziecie obok tego obojętnie? Nawet
jeśli miałoby to zająć trochę czasu?

http://www.petitiononline.com/7730722/petition.html

Przejdą całkowicie obojętnie, uwierz mi. Pieniądze od 3000 osób to jest kropelka w morzu kasy jaka do nich wpłynie po premierze gry i można to odżałować. Przerzucenie takiego projektu na całkiem inny system operacyjny (przy założeniu, że gra nigdy nic z platformą linuksową nie miała mieć do czynienia) to ogrom pracy programistów porównywalny z pisaniem jej niemal od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właściwie w dniu dzisiejszym jest mi to dość obojętne również. Ale za to widać odzew wielu grup "multimedialistów", co cieszy jako dowód popularności Wiedźmina ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować