Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt ujawnia pełen skład Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina!

708 postów w tym temacie

tu oczywiscie i ja dozuce swoich pare grosików :D a wiec tak dla mnie ta edycja jest bombowa i chyba jak narazie najleprza jaką widzialem taki gothic 3 czy tam oblivion to do takiej EK jak Wiedźmin to sie "chował" ze tak powiem bardzo dobze zachecaja nas do kupna oby ten rozglos byl warty naszych pieniedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vivek1 mam prośbę możesz mi powiedzieć wstepnie czy wiedzmin wejdzie na moim kompie ?Mam celerona 3.06gHz 1024 RAM-u DDR GeForcea FX5500.Za odpowiedz z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 23:28, Alkohochlik napisał:

ja niestety chyba sobie nie kupie ek poniewaz, bede musial wydac pieniadze na kompa :E (bo
na AMD 2ghz, 1gb ramu i r9550, raczej nie mam co marzyc, ze pojdzie :()


Raczej możesz mieć pewność, że Ci pójdzie. Co prawda podejrzewam, że procesor będzie w okolicach minimalnych wymagań (może ciut większy niż minimalne), ale na niskich detalach myślę, że sobie pograsz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będzie problem z kartą graficzną bo to jest pseudo dx9 i bym ją zmienił na 6600Gt co najmniej z allegro. Po za tym dodałbym ramu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 23:36, kiper602 napisał:

a ktos mi powie czy mi pojdzie?? (core 2duo 2x 2,8ghz, 512 ramu (ewentualnie moge dokupic drugie
tyle) radeon x1300/1500) (wiem ze saby komp :/ ??


Słaby? Ludzie co Wy myślicie? Że ta gra będzie miała wymagania jak Crysis? To nie ten silnik, nie ten gatunek gry itp. Uspokójcie się. Po pierwsze wymagania nie są jeszcze znane, więc ciężko cokolwiek na 100% powiedzieć. Z domysłów wnioskuję, że na takim kompie to gra będzie Ci chodziła być może nawet na wysokich detalach (jak dokupisz 512 MB RAM).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bardzo ten procesor to bardzo wazny jest bo slyszalem ze najwazniejdsza jest karta i zamierzam se kupic Geforcea 7600 GT wiec bede mogl pograc na lepszych detalach nie czy ten procesor ogrywa tak ogromną role? za odp dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 23:40, Tieru napisał:

Przepraszam bardzo ten procesor to bardzo wazny jest bo slyszalem ze najwazniejdsza jest karta
i zamierzam se kupic Geforcea 7600 GT wiec bede mogl pograc na lepszych detalach nie czy ten
procesor ogrywa tak ogromną role? za odp dzieki


A skąd to mamy wiedzieć?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 23:40, Tieru napisał:

Przepraszam bardzo ten procesor to bardzo wazny jest bo slyszalem ze najwazniejdsza jest karta
i zamierzam se kupic Geforcea 7600 GT wiec bede mogl pograc na lepszych detalach nie czy ten
procesor ogrywa tak ogromną role? za odp dzieki


na filmiku wspomniano że procek jest odpowiedzialny za fizkę w grze. Jak dla mnie to wszelkie spekulacje sa bez sensu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 23:40, Tieru napisał:

Przepraszam bardzo ten procesor to bardzo wazny jest bo slyszalem ze najwazniejdsza jest karta
i zamierzam se kupic Geforcea 7600 GT wiec bede mogl pograc na lepszych detalach nie czy ten
procesor ogrywa tak ogromną role? za odp dzieki

Lepiej kupić 7900Gs za tą samą cenę z allegro. A jak nie znajdziesz to 7600Gs i podkręć do gt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 23:44, YarpenZirgin napisał:

na filmiku wspomniano że procek jest odpowiedzialny za fizkę w grze. Jak dla mnie to wszelkie
spekulacje sa bez sensu:)


Można prowadzić pewne spekulacje, bo wiemy na jakim silniku działa gra i jakie są wymagania Neverwinter Nights 2. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować