Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt ujawnia pełen skład Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina!

708 postów w tym temacie

no nie od dzis wiadomo ze karty w lapciakach to slabizna :P ja tam narazie czekam na gry od podstaw robione pod DX10 (Crysis) zeby zobaczyc cze te 8800 GTXy sa warte swojej ceny :P bo jak narazie wszystkie gry z patchami dodajacymi efekty DX10 sa G warte - zle chodza, fpsy leca na leb na szyje ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heroes V można było na początku wybrać pocztą. Zresztą później CDP zmieniło później wszystkim na kuriera.
Ale takie EK TRS 2006 doszło do mnie bodajże pocztą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, zrobie tak.. najpierw kupie Wiedzmina.. a jak nie pójdzie ... to nowego kompa.. trudno, mój bobas bedzie musiał se poradzić bez "spacerówki"... a teraz na poważnie.Mam pytanie... od kiedy bedzie można zamawiać edycje kolekcjonerska??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeczytałem zawartość edycji kolekcjonerskiej i ... zrobiło mi się wesoło.
Była ankieta z pytaniem co byśmy chcieli w tej edycji. A jak widzę i tak jest tu wszystko co było w ankiecie.
Hihi chłopaki idą na całość ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a moze ;-) nie wiem, szczerze mowiac to ja nigdy do zadnej gry wysylki pocztowej nie wybralem :P zawsze kurier ... roznica ledwo 5zł wiecej niz poczta (zreszta EK najczesciej maja wysylke gratis albo za wPLN ^^) a dowoz blyskawiczny, do tego jeszcze kontakt telefoniczny i track''n''trace ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja zamówie Wiedzmina EK/lub zwykła (zalezy jaka cena). Mimo że mi z pewnoscia nie pojdzie :/ Ale bedzie czekał w foli do puki nie kupie bebechow do swojego kompa [wrzesen-listopad]. Bedzie to pierwsza gra jaka zapuszcze na nowym PC xD Ale ma ta gra zaszczyt :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serefan knight niegadaj proszę takich głupot że Stalker ma zkopany silnik, jak ty go odpalales na jakimś biednym komputerze to sie niedziwie, ja go mam na max detalach w rozdzielczości 1440x900 i niemam żadnych problemów a gra wygląda bardzo dobrze. To samo z Gothicc 3, jak ktos ma słaby komp to mu sie nieoplaca grać ale ja na moim tez gralem na max detalach i sie praktycznie wogóle niecieło (może pare razy ale niezabierało to wcale przyjemności z gry). Jak masz słaby komp to niekrytykuj gier z wysokimi wymaganiami że mają biedny silnik bo u ciebie sie tnie !
A o EK Wiedźmina powiem tak: Wspaniałe wydanie, bardzo bogate i jedno z najlepszych jakie widziałem w życiu,
miejmy nadzieję że gra też taka będzie ;). Już się niemoge doczekać pre-ordera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 20:38, Mariax napisał:

To samo z Gothicc 3, jak ktos ma słaby komp to mu sie nieoplaca grać ale ja na moim tez gralem na max detalach i sie praktycznie wogóle niecieło (może pare razy ale niezabierało to wcale przyjemności z gry). Jak masz słaby komp to niekrytykuj gier z wysokimi wymaganiami że mają biedny silnik bo u ciebie sie tnie !


Akurat G3 tnie na 99% kompow, nawet tych za ~6k, a do tego wyglada za przeproszeniem jak g****. A taki np.: Oblivion mimo iz starszy powala go grafika, efektami i wydajnoscia. Zreszta kogo bys na swiecie nie zapytal to powie ze silnik G3 to kiepski joke Piranha Bytes, jeden z najbardziej skopanych w ostatnich latach... A ze nie wyszedl zaden patch ktory by go usprawnil to pewnie kazdy fan serii Gothic wykreslil Trójke z pamieci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za drugi post ale o czymś zapomniałem. Sarefan Knight mówisz że ładowanie Gothica 3 trwa niemiłosiernie długo ?? Hahaha, chyba u ciebie, jakbyś miał dobry komp to byś zobaczył jak ładowanie śmiga, nie dłużej od innych gier!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG Morfieusz i gadać z takimi jak Ty jak z dziećmi! Mówie ci przecież że Gothic 3 nietnie sie na 99%, ja niemam kompa za 6k zł tylko owiele tańszego i Gothic 3 tnie sie tak żadko że prawie tego niewidać/wogóle to nieprzeszkadza! I niezgodze się z tobą że wygląda jak g**** bo na max detalach wygląda pięknie, grafike ma jedną z najładniejszych do tej pory w grach (oczywiście taki Crysis ma grafikę owiele lepszą , ale to już jest inna bajka),a Oblivion wcale lepiej od niego niewygląda może równie dobrze, chociaż nad tym też bym się zastanawiał. I może Gothic 3 ma trochę skopany ten silnik ale widzą to tylko osoby które mają słabsze kompy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 19:55, Bambadil napisał:

Ojjj...Geot nie ładnie kłamać :P nie ma pocztóweczek :D


To tam były jakieś pocztóweczki?? Nawet nie wiedziałem. Moją uwagę zwrócił tylko ten breloczek, koszulka i gra karciana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coz, jak tam chcesz - ja swoje wiem, widzialem G3 w akcji na kompie za 6k (ale moze to tez dlatego ze mial Viste na pokladzie), co do grafiki - swoje wiem ale coz, moze to kwestia gustu

@ Outlander-pro - na to bym nie liczyl :P raczej tak z tydzien bedzie trzeba czekac na pre-orderki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy ma kompa za prawie 6 tysięcy Mariax, jeżeli Ciebie stać na taki komputer to się ciesz, ale dobrze zoptymalizowany silnik to taki co chodzi płynnie na konfiguracji GF6800, AMD Athlon 3200+ BOX, 1 Gb ram z dobrym taktowaniem, a nie na konfiguracji GF8800 ULTRA, Core 2 Duo 3,2 Ghz 4 Gb ram 887 mhm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... no to już wiadomo o co ta afera, mogłeś wcześniej powiedzieć że ten kompa ma Viste ;p bo chyba wszyscy wiedzą ze z tym systemem starsze gry działąją o 10-15% wolniej. Aha jeszcze coś, mówisz że przez ten silnik każdy fan wykreśli Trójke z pamięci. Z tym się niezgadzam bo dla prawdziwego fana Gothic 3 ważna jest przede wszystkim fabuła, a nie grafa czy silnik. Jeżeli tak uważasz to widać że jesteś kiepskim fanem tej gry ( o ile wogóle nim jesteś :P ). A o grafę już się nie spieram bo może to właśnie kwestia gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 20:56, Outlander-pro napisał:

Hoho, już jutro, już mniej niż 24g dzielą nas od poznania daty pre ordera ! :). A moze to już jutro :P ?


Jak dowiedziałem się, że za pre-order nie trzeba płacić z góry, to jeszcze bardziej się na niego napaliłem i jeszcze bardziej napaliłem się na Edycję Kolekcjonerską ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

howereq właśnie oto chodzi że niemam tyle ramu i niemam takiej karty ( o GF 8800 wogóle niemyśle bo niepotrzebuje narazie Visty i DX 10 ), a i niechcę się przechwalać że ja mam taki komp, tylko chodzi mi oto że na słabszych kompach większość ludzi niepogra sobie tylko w Stalkera czy Gothica 3, ale pewnie też nie w Crysis, Assasins Creed, Bioshock, GTA 4 i w większość nadchodzących gier, a przecież sami widzicie jakie wymagania mają dzisiejsze gry to pomyślcie jakie będą za pół roku albo za rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze tak powiem, jedno wykresla drugie - nie ma silnika - nie ma gry :P G1 i 2 uwielbiam i bede bronil az do smierci, jednak 3 nigdy nie ukonczylem bo nie mialem sily gł przez bugi (niedogodnosci silnika jeszcze jakos znosilem) - wystarczy rzec ze nie szedlem za raczke z Tworcami po ich wytyczonej sciezce - i efekt taki ze bez uber buga niemozliwe bylo przejscie gry, a nie chcialo mi sie cofac o kilka tygodni wstecz zeby ten bug ominac). Co do fabuly to jest zbyt monotonna - przejmowanie wiosek ... Dopiero w Nordmarze powoli sie nakreca. No ale mniejsza skonczmy juz ten offtop :P tylko ponarzekajmy ze jeszcze nie ma poniedzialku (a raczej wrzesnia i premiery Wiedzmina :P:P) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować