Zaloguj się, aby obserwować  
ASWER

Najlepsze Przygodówki

663 postów w tym temacie

Dnia 02.05.2008 o 21:48, m4teU5z napisał:

Zna ktoś może jakąs przygodówkę, gdzie akcja całej gry działaby się na bezludnej wyspie
a główny bohater to rozbitek? Mam nadzieję, że ktoś się taki znajdzie :)


Powrót na Tajemniczą Wyspę? Dość mocno nawiązuje do twórczości Verne''a, ciekawe rozwiązania, jak chocby łączenie przedmiotów... Generalnie fajna przygodówka, polecam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 11:14, tykus napisał:

> Zna ktoś może jakąs przygodówkę, gdzie akcja całej gry działaby się na bezludnej
wyspie
> a główny bohater to rozbitek? Mam nadzieję, że ktoś się taki znajdzie :)

Powrót na Tajemniczą Wyspę? Dość mocno nawiązuje do twórczości Verne''a, ciekawe rozwiązania,
jak chocby łączenie przedmiotów... Generalnie fajna przygodówka, polecam :P


Właśnie wczoraj znalazłem ksiażkę "Tajemnicza Wyspa" J.Verna i mam zamiar przeczytać. Przygodówka o podobnym tytule (mówisz, że mocno nawiązuje) wygląda na fajną. Chybą ją kupię. Wielkie dzięki :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 20:30, Arlik napisał:

bardzo fajna seria przygodówek "Broken Sword"


Właśnie przeglądałam temat, żeby zobaczyć czy kto o tym wpominał.
Zakończyliśmy właśnie (grałam z drugą połową) Broken Sword 1 i chciałabym zachęcić do sięgnięcia po tę staroć ^_^ Grę cechuje bardzo fajne poczucie humoru.

Wcześniej graliśmy w Black Mirror i tam poczucie humoru robilismy sobie sami, nabijając się bezczelnie z głównego bohatera :D ale grę należy uznać za fajną :) Też staroć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.05.2008 o 11:45, m4teU5z napisał:

Właśnie wczoraj znalazłem ksiażkę "Tajemnicza Wyspa" J.Verna i mam zamiar przeczytać.
Przygodówka o podobnym tytule (mówisz, że mocno nawiązuje) wygląda na fajną. Chybą ją
kupię. Wielkie dzięki :D.


No ja polecam "Powrot..." z calego serca. Jedna z lepszych przygodowek w jakie gralem w tym roku. W tym a nie pare lat temu czego troche zaluje poniewaz jakos umknal mi ten tytul. Jak i wszystkie pozostale tegoz studia. A zwie sie ono Keops Studio. Po prostu przygodowkowa rewelacja. Kazda ich gra jest po prostu niesamowita. Szkoda tylko, ze sa dosc krotkie. Szczescie w nieszczesciu, ze mialem co nadrabiac. Studio zdazylo przez jakies 10 lat naprodukowac sporo tych przygodowek wiec mialem co robic :) Do tej pory nie ukoczylem jeszcze tylko jednej. Wyspy Skarbow. Ale pewnie niedlugo i te luke zapelnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam te gry:

1.Sam & Max wszystkie sezony.
2.Głupki Z Kosmosu.
3.Syberia 1 i 2.
4.Neverhood.
5.Chłopaki Nie Płaczą.
6.Woodroof (chyba tak ta gra się nazywała :).
7.Bone: Out Of Boneville. - coś jak Sam & Max -

To są dla mnie jedne z najlepszych przygodówek więc na pewno któraś wam się spodoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 19:47, Rumcajs52 napisał:

>
Darmowa gra Stranded, naprawdę świetna gra, zobacz czy CI się spodoba.
http://www.stranded.unrealsoftware.de/


Pobrałem ją i muszę powiedzieć że, pomimo tego że, grafika nie jest najlepsza, zwierzęta poruszają się w dziwny sposób, gra jest świetna, mówię teraz o 2 części bo pierwsza była nieco gorsza, ale gra świetna polecam!

P.S dzięki Rumcajs52 za link do gry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2008 o 17:11, DarkMessiah123 napisał:


Proszę bardzo ;)
Ostrzegam jedynie że gra jest dość trudna, i żeby na początku znaleść sobie jakieś bezpieczne miejsce, i ogólnie rozwinąć się, to trzeba spędzić kilka godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Syberię 1 i 2 oraz Tajne Akta: Tunguska, no kiedyś poleciłbym Liath Spiralny Świat ale to zbyt stare
( moja pierwsza gra na kompa- dostałem ją razem z nim na komunię)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze wszystkich przygodówek w jakie grałem, mnie najbardziej wciągnęła: Sherlock Holmes: Przebudzenie. Ten klimat. Naprawdę wciąga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno miałem ogromną przyjemność kolejny raz zagrania i przejścia gry Wacki: Kosmiczna Rozgrywka , ostatni raz grałem w to jakieś dziesięć lat temu. Muszę przyznać że gra pomimo swojego prostego wykonania jest genialna , ogólnie to nie za bardzo przepadam za przygodówkami , ale ten tytuł bardzo mi się spodobał i to od pierwszego wejrzenia. Polecam wszystkim , jest to dla mnie najlepsza Polska przygodówka w jaką grałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować