Zaloguj się, aby obserwować  
ASWER

Najlepsze Przygodówki

663 postów w tym temacie

Jakie są wg. was najlepsze przygodówki wszech czasów ??

Ja stawial na the longest journey, ach ten klimat, ach ten smak, który w mig was rozkangurzy
czekam na drugą część :D


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2005 o 18:28, ASWER napisał:

Jakie są wg. was najlepsze przygodówki wszech czasów ??

Ja stawial na the longest journey, ach ten klimat, ach ten smak, który w mig was rozkangurzy
czekam na drugą część :D




Własnie zainstlowałem no musze przyzanć swietna robota, choć Syberia też jest kozak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2005 o 18:28, ASWER napisał:

Jakie są wg. was najlepsze przygodówki wszech czasów ??

Ja stawial na the longest journey, ach ten klimat, ach ten smak, który w mig was rozkangurzy
czekam na drugą część :D



Jest juz druga czesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2005 o 18:35, Drago53 napisał:

> Jakie są wg. was najlepsze przygodówki wszech czasów ??
>
> Ja stawial na the longest journey, ach ten klimat, ach ten smak, który w mig was rozkangurzy

> czekam na drugą część :D
>
>
>
Jest juz druga czesc



w sensie czekam aż będe miał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2005 o 18:38, ASWER napisał:

> > Jakie są wg. was najlepsze przygodówki wszech czasów ??
> > > > > Ja stawial na the longest journey, ach ten klimat, ach ten smak, który w mig was
rozkangurzy
> > > > czekam na drugą część :D
> > > > > > > > > > Jest juz druga czesc
> >

w sensie czekam aż będe miał :D


Ta jest juz. Jak możecie to podajcie jakiś link do strony ze screenami i opisem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widac ze same dzieciuchy tu suedza ;p, a przeciez genialna przygodowka The Neverhood, fajny plastelinowy swiat, nom i zabawne gagi :D, teraz juz takiej nie znakdziecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Neverhood jest obecnie nieosiągalny w żaden możliwy sposób. Na internecie masz bardzo znikome szanse na znalezienie, gdyż firma wydająca go nie udostępniła gry/upadła (nie pamiętam już :). Wiem, że gra była wydana na płytce. Jej też już raczej nie dostaniesz, bo mało kto ją jeszcze posiada (jeszcze rok temu byłem jej szczęśliwym posiadaczem ale gdzieś mi się zawieruszyła :()

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.12.2005 o 19:33, Lumbago napisał:

No ładnie sie zapowiada ciekawe czy mi pójdzie bo po gf 4 mmx mozna się wszystkiego spodziewać



a co dopiero po gf 2 , kurde musze se zmienić karte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TLJ, Still Life, Post Mortem jest również bardzoi dobre.
Wszystkie te tytuły kosztują bardzo niewiele jak na to co oferują. TLJ chyba 20, SL-30, Post Mortem-15/stare CDA.
Uwaga do Post Mortem - widok z pierwszej osoby na początku trochę dezorientuje, ale można się przyzwyczaić.
A jeżeli ktoś lubi mroczne klimaty, będzie zachwycony zwłaszcza Still Lifem (coś jak dobry amerykański thriller)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale już bym wolał GF 4 MX ,

wracając do tematu, przeszedł ktoś Runaway : a road to adventure bez żadnych solucji ??
Mnie sie niestety nie udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sie w The Neverhood nagralem. Mialem orginala. Ale ze potrzebowalem kase musialem go sprzedac. A sprzedalem go jakies 2tygodnie temu na allegro poszedl za 51zl co jest niezlym wynikiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2005 o 20:01, foXet napisał:

Ja sie w The Neverhood nagralem. Mialem orginala. Ale ze potrzebowalem kase musialem go sprzedac.
A sprzedalem go jakies 2tygodnie temu na allegro poszedl za 51zl co jest niezlym wynikiem :)

Słyszałem o tej grze wiele dobrego, ale nigdy na oczy nie widziałem. Mógłbyś napisać, co było w niej takiego niezwykłego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezwykly byl swiat z plasteliny :D Tzn wszystko z plasteliny ludzik ktorym kierowales, potwory itp. a 2 strona mdalu byl humor na samym poczatku gry juz sie smiejesz gra wymiatala, nom nie mozna takze pominac dobeych kawalkow muzycznych ktore wpadaly do ucha jak jakies super przeboje :D. ogolnie to miod z tej gry lecial hektolitrami nawet na te czasy wszystko ladnie wyglada oprocz filmikow w ktorych widac malutkie piksele ale gra jest z97 bodajrze starosc nie radosc, ale grac mozna godzinami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

The Longest Journey.

Sequel to Dreamfall, ale jeszcze jest w produkcji. Polecam strone tworcy, pomyslodawcy, w ogole "guru" ;) - www.ragnartornquist.com - jest to jest blog, pisze tam bardzo duzo o Dreamfall.

Przy okazji, pare dni temu pojawilo sie kilka nowych filmow z Dreamfall (gameplay) i mase bardzo pozytywnych zapowiedzi. Ale... nie polecam ich... bo jest w nich za duzo spoilerow! Przeczytajcie je tylko jesli nie wiecie, czy kupicie Dreamfall - jesli wiecie, ze to zrobicie (jak ja) to nie czytajcie, nie psujmy sobie zabawy z niespodzianek podczas gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

podobno do dreamfalla mają dać elementy zręcznościowe, ja takowych nie lubię za bardzo (ace ventura mi podpadł), ale zobaczymy jak im wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować