Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PSP przyspiesza

54 postów w tym temacie

... ale mi nowina. W przerabianym firmwarze można podkręcić procesor do tych 333mhz już od dawna. Co więcej GTA na PSP bez tego podkręcenia chodzi jak żółw, czyli posiadacze oryginalnej gry i nieprzerobionej konsoli de facto mają wolniejszą grę niż piraci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eh Bluray. Nie dość że piracisz, to jeszcze się do tego przyznajesz i to na stronie CD-Projektu.... żal mi ciebie naprawdę.... A co do Newsa: Sam mam PSP, i Najnowszy Soft 3.50 więc jeżeli on podkręcał procka do 333 Mhz, to fajnie bo jeszcze od czasu Update nie grałem w żadną grę, więc sprawdę czy działają szybciej ;] zwłaszcza PoP Revelations, bo w niektórych momentach (Czyt. często) pokazywało się takie kółeczko które wczytywało dane....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że bateria mogła być lepsza, ale ja jeszcze nie miałem sytuacji żeby mi poza domem bateria padła - jak sobie ją naładuję do końca to starcza mi na cały dzień na uczelni xD Bo w końcu nie gra się non stop, a te 4 godziny (tyle mi wyciąga przy graniu i słuchaniu muzyki na przemian) jakoś starczają :)

A nowy oficjalny soft jak zwykle do (_!_) - nic nowego nie dali, wszystko to już na OE widzieliśmy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 14:08, Vangel napisał:

Pewnie że bateria mogła być lepsza, ale ja jeszcze nie miałem sytuacji żeby mi poza domem bateria
padła - jak sobie ją naładuję do końca to starcza mi na cały dzień na uczelni xD Bo w końcu
nie gra się non stop, a te 4 godziny (tyle mi wyciąga przy graniu i słuchaniu muzyki na przemian)
jakoś starczają :)

A nowy oficjalny soft jak zwykle do (_!_) - nic nowego nie dali, wszystko to już na OE widzieliśmy
;p



Ja tam miałem raz rozładowaną baterię. i wiesz kiedy? Jak byłem na 3 dniowej wyciecze szkolnej. Wzielem PSP, Wsiadamy do autokaru, zaczynamy jechać.
I Nagle co? Się okazuje ze mam 20 % bateri.... 30 minut i pa.pa. :/.
i Tak wogle, to mi te 4 h. grania starcza. Nie gram non- stop. Jest to Akurat. A jak dla was to jest zamało, to kupcie akumulator (Wyglada jak drugie PSP, przyczpia się do tyłu i masz 15 godzin grania.... są też nowe baterie... (normalny rozmiar) które starczają na 7 godzin... tak więc macie wybór ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwaga! Za 4 lata wyjdzie firmware do PS3 który odblokuje ostatni rdzeń, a tym samym wzrost wydajności będzie o jakieś 25% !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 12:55, Bluray napisał:

Ja już od dawna gram na 333MHz - żal...


Jaki żal? XD Przypomina mi to teksty dzieci z podstawówki.
I co, że niby szpanik, że grasz na 333MHz od dawna? Super inteligentne - nie ma to, jak tracić więcej baterii [a co za tym idzie - szybciej się rozładowuje... (musiałem Ci to powiedzieć, bo po tym co robisz, to nie wiem, czy w ogóle byś potrafił skojarzyć te dwa fakty)], podczas, gdy można wykorzystać te 222MHz, niemal nigdy nie ma spadku klatek [uciążliwego nigdy]... no i jakoś to wszystko trybii!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Jaki żal? XD Przypomina mi to teksty dzieci z podstawówki.
>I co, że niby szpanik, że grasz na 333MHz od dawna? Super inteligentne - nie ma to, jak tracić więcej baterii [a co >za tym idzie - szybciej się rozładowuje... (musiałem Ci to powiedzieć, bo po tym co robisz, to nie wiem, czy w ogóle >byś potrafił skojarzyć te dwa fakty)], podczas, gdy można wykorzystać te 222MHz, niemal nigdy nie ma spadku >klatek [uciążliwego nigdy]... no i jakoś to wszystko trybii!

On szpanuje najwyraźniej tym, że gra w Gry pirackie skoro "Od Dawna gra na 33 mhz, a skoro gry nie potrzebują takiego procesora i skoro mozna go "podkręcić tylko na pirackim sofcie :]. Gratuluję mu inteligencji :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam podstawowe pytanie od kiedy 222mhz z 333 to 1/3? hehe chyba 2/3 ;) poprawcie tego krzaczka bo aż wstyd ;p ja 2 z maty miałem ale wy to chyba 1 :p
Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 17:57, M_Power napisał:

mam podstawowe pytanie od kiedy 222mhz z 333 to 1/3? hehe chyba 2/3 ;) poprawcie tego krzaczka
bo aż wstyd ;p ja 2 z maty miałem ale wy to chyba 1 :p
Pozdrawiam!!


lol.Oni napisali że 1/3 pozostała nieużywana -.- . Czytanie ze zrozumieniem się kłania ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może powstanie przy okazji jakaś nowoczesna bateria, która pozwoli grać przez 5 godzin w grę która obciąża procesor w 100% ? To dobry moment do zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 17:06, Pernia napisał:

On szpanuje najwyraźniej tym, że gra w Gry pirackie skoro "Od Dawna gra na 33 mhz, a skoro
gry nie potrzebują takiego procesora i skoro mozna go "podkręcić tylko na pirackim sofcie :].
Gratuluję mu inteligencji :]


Na jakiej podstawie twierdzisz że gra na piratach? Według ciebie każdy posiadacz PSP z softem OE = pirat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 18:23, malpka napisał:

> On szpanuje najwyraźniej tym, że gra w Gry pirackie skoro "Od Dawna gra na 33 mhz, a skoro

> gry nie potrzebują takiego procesora i skoro mozna go "podkręcić tylko na pirackim sofcie
:].
> Gratuluję mu inteligencji :]
>

Na jakiej podstawie twierdzisz że gra na piratach? Według ciebie każdy posiadacz PSP z softem
OE = pirat?


Nie, ale jakoś nie wierzę, że odpala UMD''eki z 333 mhz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 17:57, M_Power napisał:

mam podstawowe pytanie od kiedy 222mhz z 333 to 1/3? hehe chyba 2/3 ;) poprawcie tego krzaczka
bo aż wstyd ;p ja 2 z maty miałem ale wy to chyba 1 :p
Pozdrawiam!!

Ocena jednak zasłużona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować