Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nie ma szans na przebicie iPoda

34 postów w tym temacie

dzięki newsmanowi - za kolejny tekst napędzający koniunkturę jabłuszkowi -_-

jakby nie "owczy pęd" i reklama to iPody nie miały by szans... ale cóż... żyjemy w świecie gdzie najdziwniejsze scenariusze stają się bajkową prawdą (jak w hameryce) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2005 o 19:41, cryeng napisał:

Doradźcie co lepiej kupić: iPoda czy PSP jeżeli chodzi o odtwarzanie filmów, mp3. Gry mnie
nie interesują więc tego nie bierzcie pod uwage w produkcie Sony.


PSP to porażka pod względem funkcjonalności. Jedyne czym może się pochwalić to ekran. Tylko problem w tym, że na standardowej bateri to nawet 1 filmu można nie obejżeć do końca. Karta 1 GB kosztuje ponad 400 zł a jak nagrasz na nią 1 film to nie masz miejsca na muzę. Kupuj iPoda i się nie zastanawiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze byłem fanboyem Creativa, a to przez jego fenomenalnego MuVo (osobiście uważam, że Apple nie ma dobrej odpowiedzi na taki mały, tani, niezniszczalny odtwarzacz - Shuffle raczej nie jest ciekawą alternatywą). Niestety Zen Vision: M mnie kompletnie rozczarowyruje (głównie przez gabaryty), przez co, przy planowaniu następnego zakupu, zwrócę się raczej w stronę twórców Maca. 60GB to ciekawa wizja... żeby jeszcze nie była taka droga. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2005 o 23:58, KooZka napisał:

Zawsze byłem fanboyem Creativa, a to przez jego fenomenalnego MuVo (osobiście uważam, że Apple
nie ma dobrej odpowiedzi na taki mały, tani, niezniszczalny odtwarzacz - Shuffle raczej nie
jest ciekawą alternatywą).


Shuffle nie, ale iPod nano tak. Jeśli chodzi o MuVo miałem zawsze takie zdanie jak i ty - sam z dwóch muvo korzystałem, potem przeskoczyłem na ipoda. Od czasu gdy zobaczyłem nano po prostu wymiękłem. Playery flashowe apple ma już dla siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2005 o 22:35, KHRoN napisał:

jakby nie "owczy pęd" i reklama to iPody nie miały by szans... ale cóż... żyjemy w świecie
gdzie najdziwniejsze scenariusze stają się bajkową prawdą (jak w hameryce) :)


tak tak, zrzuć wszystko na owczy pęd. jak się już nie ma argumentów to najprościej napisać, dodać "hameryka". trzeba czymś tłumaczyć nie? Sam pewnie korzystasz z linuxa a popularnych markowych produktów unikasz... Czy może raczej krytykujesz te których nie masz bo tak wygodniej?

Powiedz, dysponujesz jakimkolwiek doświadczeniem w dziedzinie ipodów poza teorią? Używałeś ipoda miesiąc i tak stwierdziłeś, tak? Czy widziałeś przez szybkę w sklepie a sam posiadasz konkurencyjny produkt którego gorszym nie nazwiesz (bo przecież go kupiłeś, jak to możliwe żebys gorszy produkt kupił)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

udzielam się czynnie na pewnym forum dotyczącym konkretnie odtwarzaczy przenośnych, mam znajomy sklep z odtwarzaczami gdzie testuję co chcę... albo raczej co aktualnie mają ;] (w tym testowałem iPoda), miałem także kilka własnych odtwarzaczy różnych firm... głównie jednak iRiver bo zależy mi na faktycznej jakości dźwięku :)

adresu nie podam bo mi nie wolno ;] jak chcesz to znajdziesz albo podam ci na prv

a co do argumentów... znudziło mi się pisać po raz setny to samo... no może napiszę choćby tyle - dlaczego wszyscy szanujący się producenci podają szczegółowe dane swoich odtwarzaczy, a Apple podaje tylko wymiary, pojemność i kolor obudowy? ;]
no i dbałość o to by "stale oferować coś lepszego" jest wspaniała... ale czemu z taką regularnością wychodzą nowe wersje tego samego (sprawdzone = dobre... huh?) które właściwie niczym się nie różnią, ALE są... muza -> muza+zdjęcia -> muza+zdjęcia+filmy
mały->mniejszy->jeszcze mniejszy
do tego nawet iPod podaje że dopiero od iPoda Video zaczyna się jakość (jakkolwiek to mogła być "po prostu reklama" ;] )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm ipod o ile ma pamiec flash jest fajny;p ale juz wieksze wersje z hardzielami sux;/ no ludzie upusccie to.. lub swoj dysk twardy to dowiecie sie o czym mysle;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2005 o 00:44, D2T napisał:

Czy widziałeś przez szybkę w sklepie a sam posiadasz konkurencyjny produkt
którego gorszym nie nazwiesz (bo przecież go kupiłeś, jak to możliwe
żebys gorszy produkt kupił)??


zapomniałem na to odpowiedzieć :)


cóż... widać to ty zakompleksiony jesteś jeżeli twoim z kolei "rzeczowym" argumentem jest wyzywać kogoś od "biednego nie-posiadacza iPoda" co może najwyżej przez szybkę podziwiać obiekt westchnień milionów... ;)

a czy faktycznie nie nazwę "lepszym"? staram się być obiektywny, staram się nie wypowiadać na tematy o których nie mam pojęcia (a jeżeli muszę to zbieram przynajmniej wcześniej informacje na ten temat) - na tym bądź co bądź buduje się wiarygodność :) zanim coś kupię sprawdzam co właściwie kupuję, jakbym chciał iPoda to już bym go miał - w dowolnej wersji :) nie wybrałem go ponieważ nie uważam że jest lepszy od tego co mam/co ewentualnie mógłbym mieć (znaczy alternatywnie :) )

no i na koniec - wszelkie dywagacje na temat "jakości odtwarzacza", wygłaszane na podstawie słuchawek "dodanych do sprzętu" nie mają sensu - podobnie jak nie ma sensu porównywanie sprzętu na różnych słuchawkach... więc temat nie jest tak prosty jak "posłuchać miesiąc i poopowiadać co uważasz" :)


człowiek z natury jest omylny, uczy się całe życie, dobrze jest czasem umieć przyznać się do pomyłki - ja umiem przyznać się do błędu, ale w tym przypadku nie mam powodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem szczesliwym posiadaczem ipoda i co moge onim powiedziec jest to wedlug mnie najlepszy odtwarzacz mp3 pozatym ma mase innych swietnych opcji od kalendarza po odtwarzanie zdjec. Jednym slowem jest to najlepszy sprzet nieoddal bym go za zadne skarby :). Taki maly a tak cieszy a pozatym ipod ma w sobie to cos moze jego wyglad niejest powalajacy ale bardzo czlowiek sie do niego przywiazuje i pozniej juz nieda sie bez niego zyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 10:44, simprez napisał:

ja mam 20GB odtwarzacz SONY był tańszy, mniejszy i ładniejszy
przecz z komerchą!!!!!


hahahahahaha.... a produkty sony to niby nie-komercja... wiesz co, nieżle pocisnąłeś. może sprawdź znaczenie tego słowa, co?

a co do powyższego to niestety zamiast słabego w twojej opinii produktu wybrałeś produkt marny w opinii większości. niestety sony wypadają marnie na rynku mp3 czego dowodem jest ich sprzedaż i oceny. Iriver owszem, produkty stokroć bardziej dopracowane, konkretna jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować