Zaloguj się, aby obserwować  
Unser_Fuhrer

Quiz Naruto

1490 postów w tym temacie

iwan san przesadziłeś... Dzisiaj lub jutro napiszę do modka.. Spamerów takich jak ty nie uznaje się tu. Napisałem, że nie możesz dać pytania bo nie twoja kolej a ty w odpowiedzi... zadałeś pytanie... No żal poprostu...

A tak wogóle to moja kolej na pytanie bo możliwe, że Adamida dzisiaj nie będzie a tu spamik odchodzi... Trza coś zrobić dopóki moderator nie zrobi z tym porządku...

No dobra, pytanie. Opisz kim był Hidan i opisz jest styl walki.

Dałem dość trudne pytanie, to nie temat dla kretynów.. Jeśli odpowiedź mnie nie zadowoli nie przyznam kolejki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh ty też łaskawie nie spam...

A więc szybko wyjaśnię o co w tym biega.. Kiedy osoba da pytanie, ktoś musi odpowiedzieć na nie. Osoba dające pytanie stwierdza czy odpowiedź jest prawidłowa i przekazuje prawo do zadania pytania. Przekazałem sobie, żeby dać wam trudniejsze pytanie, żeby spamu nie było. I to mają być długie wypowiedzi. Nie jednozdaniowe. Postarajcie się. I nie przywłaszczajcie sobie prawa do zadania pytania jeśli kogoś nie będzie i sam wam go nie odda. To ma być quiz a nie siedliko zła (czyt. spamu). Mam prawo wybrać, która odpowiedź najbardziej mi się spodobała, jeśli będzie ich kilka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hidan
Wiek: ?
Urodziny: ?
Wioska: ?
Ranga: ? (Missing-nin)
Grupa krwi: ?
Wzrost: ?
Waga: ?
Pierwszy raz w mandze: rozdział #312
Pierwszy raz w anime: ?

Shinobi, którego pochodzenia nie znamy (emblemat na opasce zbliżony jest do wioski Trawy). Nieodłącznym jego ekwipunkiem jest ogromna kosa o trzech ostrzach W chwili gdy pierwszy raz pojawia się w serii, jest członkiem Akatsuki, a jego partnerem jest Kakuzu. Dwóch shinobi o różnych charakterach i światopoglądach, stąd u nich ciągłe kłótnie. Hidan na swój sposób jest dość wyjątkową personą. Ponad wszystko stoi u niego religia, której najważniejszym przykazaniem jest masakra – tak wygląda wiara w Jashina, boga którego wyznaje Hidan.

Spokojny i opanowany nawet w walce. Każdy jego ruch jest dobrze przemyślany, a na dodatek posiada specjalne umiejętności. Na swój sposób wydaje się być nieśmiertelnym wojownikiem (tak jak jego kompan z Akatsuki), o czym mógł się przekonać Asuma, Shikamaru wraz z kompanami. Przed atakiem wcześniej wykonuje specjalny rytuał, dzięki któremu zyskuje przewagę nad oponentem. Aby w pełni działała jego technika potrzebuje jeszcze krwi swojego przeciwnika. Kiedy stoi w swoim kręgu każda rana jemu zadana staje się ciosem dla osoby, której wcześniej zdobył krew. Rywal Hidana zostaje w pewien sposób „przeklęty”. Technika staje się bezużyteczna w momencie, gdy całe ciało opuści okrąg. Religijny członek Akatsuki potrafi także przybrać drugą formę – aktywującą się podczas trwania rytuału w trakcie walki. Wtedy jego aparycja jest zbliżona wyglądem do ludzkiego szkieletu. Po każdej walce Hidan odbywa specjalny rytuał, w którym składa ofiarę swojemu bóstwu w postaci własnego ciała. Z reguły jest to długi proces, stąd Kakuzu zawsze traci cierpliwość dla swojego kompana.

W Akatsuki przysłużył się zdobyciem Bijuu o dwóch ogonach, a także w planach miał, wraz z Kakuzu, udać się do Kraju Ognia po kolejnego Jinchuuriki, którym miał być Naruto. Oprócz tego na liście osób, które straciły życie z jego ręki jest Asuma. Zginął będąc ofiarą jego rytuału. Mówiąc dokładniej, stracił życie z ran odniesionych przez Hidana, który przebija sobie witalne organy. Niedługo po tym Hidan sam przegrywa w pojedynku z Shikamaru – zemsta za zabicie swojego sensei. Wiedząc, że jest nieśmiertelny pogrzebał go żywcem w głębokim dole.

Jeśli uważasz że ja jestem spam no to masz swoja odpowiedż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozumiałeś mnie prawda? Tu nie chodzi o to, żeby wkleić jak najdłuższy cytat z wiki... Miałeś SAM to napisać ;P No dobra, Yaquza, zadawaj. Ale następnym razem sami piszcie...

PS." No i jak ci sie podoba?" ... posty tego typu to właśnie spam.. Understood?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekhm... Wymskło mu się bo zjadł za dużo ramen z fasolą ;P

Ehh widzę, że z tego tematu nic nie będzie. Istny spam. Na takie pytanie nie da się dać długiej odpowiedzi... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2007 o 21:45, Ero Sennin napisał:

Ekhm... Wymskło mu się bo zjadł za dużo ramen z fasolą ;P

Ehh widzę, że z tego tematu nic nie będzie. Istny spam. Na takie pytanie nie da się dać długiej
odpowiedzi... :(

Dobra ok.Róbcie quiz dalej,a ja bede czekał cierpliwie na swoja kolej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh a czemu mielibyśmy zadawać pytania z anime tylko? Jeśli ktoś nie czyta mangi to jego problem... Hmm, może jeszcze nie zadawać pytań z shippuudena co? :p Imfho to co napisałeś jest strasznie głupie >.<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 11:19, Ero Sennin napisał:

Ehh a czemu mielibyśmy zadawać pytania z anime tylko? Jeśli ktoś nie czyta mangi to jego problem...
Hmm, może jeszcze nie zadawać pytań z shippuudena co? :p Imfho to co napisałeś jest strasznie
głupie >.<



Przeczytaj pierwszy post tego tematu(regulamin) i później oceniaj co jest glupie, a co nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i znowu gra staneła,ludzie nie piszcie bezsensownie...Zadajemy i odpowiadamy a nie piszecie: ten spamuje a ten nie,czy "czemu ciągle pytania z mangi" takie posty zatrzymacie na gg.TUTAJ PYTANIA I ODPOWIEDZI!

Gramy...

W jakich 2 sytułacjach, Ero Sennin był zagrożony stratą życia? [ że mógł zginąć,wiem troche dziwnie to pytanie brzmi ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować