Zaloguj się, aby obserwować  
Unser_Fuhrer

Quiz Naruto

1490 postów w tym temacie

Dnia 20.04.2008 o 17:55, rob300i napisał:

To nie jest jakiś zamknięty temat. Możesz śmiało odpowiadać na pytania razem z innymi.



aha spoko bo jak kiedyś dodałem post to ktoś pisał zebym poczekał na swoją kolej...p;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 23:21, Simderi napisał:

ok zadaje
Taki banał^^ Wymień rodzeństwo Temari


Gaara i Kankuro

Napisałem drugi raz ponieważ Kakashi wyżej straaasznie przekręcił imię Gaary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 16:42, rob300i napisał:

> ok zadaje
> Taki banał^^ Wymień rodzeństwo Temari

Gaara i Kankuro

Napisałem drugi raz ponieważ Kakashi wyżej straaasznie przekręcił imię Gaary


czepiasz się !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 16:42, rob300i napisał:

> ok zadaje
> Taki banał^^ Wymień rodzeństwo Temari

Gaara i Kankuro

Napisałem drugi raz ponieważ Kakashi wyżej straaasznie przekręcił imię Gaary

Ty przekręciłeś imię lalkarza. Powinno być: Kankurou

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem że coś jest nie tak. Dla pewności wpisałem na google konkuro i wyskoczył wynik na Wikipedii... Myślałem że tam są pewne info...

Przepraszam wszystkich za cała zamieszanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 19:00, Kakashi Hatake napisał:

jounin a special jounin to jest praktycznie to samo czyli uznaje odpowiedz

Wybaczcie że się pakuję offtopuję i w ogóle ale...
BZDURA
Special Jounin i Jounin się bardzo różnią. Special jest jak nazwa wskazuje specjalistą w jakiejś konkretnej dziedzinie w której przewyższa innych ludzi, jednak nie jest zbyt wyszkolony w pozostałych. Podczas gdy Jounin jest wszechstronnie wyszkolony, jego poszczególnie zdolności nie osiągają może takiego poziomu jak u Special Jounina, ale ogólnie jest od niego lepszy bo Special Jounin jest średni lub kiepski w pozostałych zdolnościach.
To tak w ramach prostowania dróg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 15:31, Hubi Koshi napisał:

> jounin a special jounin to jest praktycznie to samo czyli uznaje odpowiedz
Wybaczcie że się pakuję offtopuję i w ogóle ale...
BZDURA
Special Jounin i Jounin się bardzo różnią. Special jest jak nazwa wskazuje specjalistą
w jakiejś konkretnej dziedzinie w której przewyższa innych ludzi, jednak nie jest zbyt
wyszkolony w pozostałych. Podczas gdy Jounin jest wszechstronnie wyszkolony, jego poszczególnie
zdolności nie osiągają może takiego poziomu jak u Special Jounina, ale ogólnie jest od
niego lepszy bo Special Jounin jest średni lub kiepski w pozostałych zdolnościach.
To tak w ramach prostowania dróg.



daj przykład !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 16:22, Kakashi Hatake napisał:

daj przykład !!!!!!!!!!!

Morino Ibiki. Special Jonin, specjalista od przesłuchań i tortur, mówiąc krótko wyciąga z ludzi informacje. Jest on dość "sławny" w Konohagakure dzięki swoim zdolnościom psychologicznego znęcania się nad "ofiarą". Jednakże pomimo swych zdolności w tej dziedzinie i statusu Special Jonina nigdy nie widziałem żeby walczył, co oznacza że nie jest w tym najlepszy.
Zresztą co ja się będę produkował
http://naruto.wikia.com/wiki/Special_Jonin
A poza tym, od kiedy zdanie zaczyna się od małej literki i wali ponad 3 wykrzykniki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 17:49, Hubi Koshi napisał:

> daj przykład !!!!!!!!!!!
Morino Ibiki. Special Jonin, specjalista od przesłuchań i tortur, mówiąc krótko wyciąga
z ludzi informacje. Jest on dość "sławny" w Konohagakure dzięki swoim zdolnościom psychologicznego
znęcania się nad "ofiarą". Jednakże pomimo swych zdolności w tej dziedzinie i statusu
Special Jonina nigdy nie widziałem żeby walczył, co oznacza że nie jest w tym najlepszy.

Zresztą co ja się będę produkował
http://naruto.wikia.com/wiki/Special_Jonin
A poza tym, od kiedy zdanie zaczyna się od małej literki i wali ponad 3 wykrzykniki ??



skoro nie pokazali jak walczy to nie sugeruj że słabo walczy ! razy 1000 000 specjalnie dla ciebie , i nie odpowiadaj mi więcej bo nie chcę mi się z tobą gadać i jeszcze raz ! razy 1000 000 specjalnie dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kogo dotyczyła i w jakiej sytuacji Konohamaru wypowiedział "You are just like us", podpowiem że kwestia została wypowiedziana zaraz po użyciu Pewnego Jutsu składającego się z kombinacji dwóch specjalności Naruto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 18:45, Hubi Koshi napisał:

Kogo dotyczyła i w jakiej sytuacji Konohamaru wypowiedział "You are just like us", podpowiem
że kwestia została wypowiedziana zaraz po użyciu Pewnego Jutsu składającego się z kombinacji
dwóch specjalności Naruto.

Prawdopodobnie chodzi o to jak zrobił razem z Naruciakiem Harem no Jutsu w Shipuuden. Tylko nie pamietam komu, strzelam, że zrobili to Jirayii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 19:04, Shini napisał:

Prawdopodobnie chodzi o to jak zrobił razem z Naruciakiem Harem no Jutsu w Shipuuden.
Tylko nie pamietam komu, strzelam, że zrobili to Jirayii.

Blisko blisko, ale jeszcze nie to :-) Podpowiem że Owszem zdarzyło się to po Time Skip, dodam że Konohamaru wykonał... niekonwencjonalną wersję Sexy no Jutsu z pomocą jednego Bunshina, na osobie której byś się za Chiny nie spodziewał XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli chyba dobrze pamiętałem Sakure XD Ale czy zmienił się w Saskacza czy jakieś innego faceta, to pamiętam przez mgłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 19:28, rob300i napisał:

Zapewne chodzi o to gdy zmienił się w Sasuke i Sai. Technika była oczywiście wykonana
na Sakurze.

Doookładnie. (przykro mi Shini, chodziło właśnie o Sakurę i o to że Konohamaru zamienił się w Saia i Sasuke) Jaką piękną minę miała Sakura XD I jak się tłumaczyła potem.
rob300i +1
Jak mawiają Angole, Over to you.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować