Zaloguj się, aby obserwować  
Lex

Głośniki 5.1

18 postów w tym temacie

Mam mały problem. Mianowicie chce sobie kupić głośniki 5.1 do 400 zeta. Zastanawiam się nad modelem Logitecha X-530. Czy są one warte swojej ceny ??? Czy dobrze odtwarzają dźwięk (bez żadnych szumów itp.) ??? Największy problem to moja karta muzyczna !!! Nie wiem czy głośniki będą działać. Karta muzyczna to Realtek AC97 Audio (tak przynajmniej pisze w dxdiagu). Z tyłu kompa mam pare wejść chyba z 6 czy 7. Prosze o rady (mam czas tylko do 22 grudnia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2005 o 19:24, Lex napisał:

Mam mały problem. Mianowicie chce sobie kupić głośniki 5.1 do 400 zeta. Zastanawiam się nad
modelem Logitecha X-530. Czy są one warte swojej ceny ??? Czy dobrze odtwarzają dźwięk (bez
żadnych szumów itp.) ??? Największy problem to moja karta muzyczna !!! Nie wiem czy głośniki
będą działać. Karta muzyczna to Realtek AC97 Audio (tak przynajmniej pisze w dxdiagu). Z tyłu
kompa mam pare wejść chyba z 6 czy 7. Prosze o rady (mam czas tylko do 22 grudnia).


Mam te głośniki, jestem z nich zadowolony, ale mają dwie wady: wieczorem, kiedy potencjometr jest maksymalnie przykręcony to potrafią łapać sygnał radia a po drugie to potrafią "strzelać" podczas np. włączania światał w pokoju(ale to chyba wina instalacji elektrycznej). Jak na mój gust to grają całkiem ładnie, czuć bas :) Jak dla mnie warte są zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2005 o 20:21, Lex napisał:

Ale czy głośniczki będą chodzić na mojej karcie muzycznej ??????


Będą. Jak jest 6 wyjść to będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam topic gdyz potrzebuje pomocy właśnie z głośnikami Logitech X-530 5.1. Czemu gdy na prawym przednim glosniku ustawie minimalna glosnosc to slysze taki straszny szum? Jak to mozna przestawic w opcjach, żeby ten szum wyeleiminowac? Poza tym moze mi ktos powiedziec jak najlepeij poustawiac wszystko w opcjach zebyw yciagnac jak najlepsze doznanaia muzyczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2005 o 19:24, Lex napisał:

Mam mały problem. Mianowicie chce sobie kupić głośniki 5.1 do 400 zeta. Zastanawiam się nad
modelem Logitecha X-530. Czy są one warte swojej ceny ??? Czy dobrze odtwarzają dźwięk (bez
żadnych szumów itp.) ??? Największy problem to moja karta muzyczna !!! Nie wiem czy głośniki
będą działać. Karta muzyczna to Realtek AC97 Audio (tak przynajmniej pisze w dxdiagu). Z tyłu
kompa mam pare wejść chyba z 6 czy 7. Prosze o rady (mam czas tylko do 22 grudnia).


http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=92&u=942

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O_o

24 grudnia odpowiadasz na posta z 16 grudnia, w którym Lex wyranie pisze, że ma czas do 22 grudnia...
.... i dajesz tylko link do tematu...
HMMM :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2005 o 23:04, TYHE napisał:

O_o

24 grudnia odpowiadasz na posta z 16 grudnia, w którym Lex wyranie pisze, że ma czas do 22
grudnia...
.... i dajesz tylko link do tematu...
HMMM :>


heh racja sorki ale szybko gdzies leciałem i nie zauwazyłem mój błąd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam Creative SoundWorks SBS-580 czyli raczej najtańsze z najtanszych 5.1 ale jestem zadowolony zwłaszcza że teraz dokupiłem sobie Soundblaster live! 24 external i całość daje naprawdę przyjemne efekty, jedyne na co idzie mi sie poskrzyć to wspomniane już wczesniej "strzelanie" czy odbieranie transmisji radiowych ^^ (prosze niedonoście na mnie do KRRiT) po za tym całość jest doskonała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli zalezy ci na najlepszej na swiecie jakosci dzwieku to inwestuj w glosniki firmy Creative...

Audiofil prawdę ci powie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz uzyskać fajny dźwięk na tych głośniczkach to kup sobie lepiej tez nową kartę dźwiękową. jakiegos dobrego sound blastera bo te karty zintegrowane nie grają najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Posiadam xboxa 360 elite podpiętego kablem HDMI do telewizora samsung LE40A656. Kupiłem głośniki logitech x 540 i nie wiem jak je podłączyć. Z forum się dowiedziałem że można hdmi podpiąć obraz. A potem kablem component podpiąć tylko dźwięk a kable od obrazu zostawić luzem. Tylko w tym subuferze od głośników są wejścia niepasujące do kabli od component. A poza tym kolory się nie zgadzają. . Nie wiem jak to zrobić. Zna ktoś sposób żeby do xboxa 360 elite podpiętego do telewizora kablem hdmi podpiąć głośniki logitech x 540 i uzyskać 5.1?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 21:12, Pile napisał:

Mam problem. Posiadam xboxa 360 elite podpiętego kablem HDMI do telewizora samsung LE40A656.
Kupiłem głośniki logitech x 540 i nie wiem jak je podłączyć. Z forum się dowiedziałem
że można hdmi podpiąć obraz. A potem kablem component podpiąć tylko dźwięk a kable od
obrazu zostawić luzem. Tylko w tym subuferze od głośników są wejścia niepasujące do kabli
od component. A poza tym kolory się nie zgadzają. . Nie wiem jak to zrobić. Zna ktoś
sposób żeby do xboxa 360 elite podpiętego do telewizora kablem hdmi podpiąć głośniki
logitech x 540 i uzyskać 5.1?


To ja zamknę ten temat, bo to trochę głupio wygląda - dwa wątki z takim samym tematem koło siebie ;) Toż to permanentny dubel. Pozdrawiam i zamykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować