Zaloguj się, aby obserwować  
lukasz11111

Karaoke

22 postów w tym temacie

Tego nie wiem a co do KARAOKE to u kuzyna na ps2 probowalem sie z tym zabawiac ;p byla to gra singstar czy jakos tak ale szybko sie nudzi a i tekst czasami inaczej idzie niz w podstawowych teledyskach w tv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 18:29, ZóL2 napisał:

Tego nie wiem a co do KARAOKE to u kuzyna na ps2 probowalem sie z tym zabawiac ;p byla to gra
singstar czy jakos tak ale szybko sie nudzi a i tekst czasami inaczej idzie niz w podstawowych
teledyskach w tv.


Ja mam singstara na PC. Sam nie wiem skąd, i potzrebuje muzy, bo mam tylko jedną Jamelia-Superstar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przedwczoraj gdy byłem jeszcze byłem w mielnie miałem okazje śpiewać w Karaoke , pianie ostre jest ,] Był to ostatni dzień więc co nam tam szkodziło śpiewaliśmy : Dżagę , Dla Mnie Masz Stajla i niepamiętam ostatniego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że nie ma zbyt wielu fanów karaoke na gram.pl a szkoda :/
Ale mam zamiar to zmienić :p
Zapraszam na mojego GS''a gdze można zobaczyć mnie w akcji jak i pobrać kilka utworów do odśpiewania sobie w domu w czterech ścianach. Karaoke to swietna zabawa!!! Zapraszam również na http://q4.pl/?id=81 gdzie trwa głosowanie w turnieju karaoke. Zobaczcie i nie wachajcie się iść na karaoke w waszym mieście!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 14:18, Kacpi10 napisał:

Ja się nie bawię w karaoke. Czy ktoś by chciał ogłuchnąć z powodu mojego talentu ? ;>.


Karaoke to zabawa. Od śpiewu niektórych osób bolą uszy, ale każdy może zaśpiewać ile chce. Ma być miła atmosfera i dużo zabawy. I to się sprawdza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 14:22, ostry3000 napisał:

> Ja się nie bawię w karaoke. Czy ktoś by chciał ogłuchnąć z powodu mojego talentu ? ;>.


Karaoke to zabawa. Od śpiewu niektórych osób bolą uszy, ale każdy może zaśpiewać ile chce.
Ma być miła atmosfera i dużo zabawy. I to się sprawdza!

No pewnie inaczej nie sądzę. Tylko że ja śpiewać nie umiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 12:02, ostry3000 napisał:

Widzę że nie ma zbyt wielu fanów karaoke na gram.pl a szkoda :/
Ale mam zamiar to zmienić :p
Zapraszam na mojego GS''a gdze można zobaczyć mnie w akcji jak i pobrać kilka utworów
do odśpiewania sobie w domu w czterech ścianach. Karaoke to swietna zabawa!!! Zapraszam
również na http://q4.pl/?id=81 gdzie trwa głosowanie w turnieju karaoke. Zobaczcie i
nie wachajcie się iść na karaoke w waszym mieście!!!


Pisałem te słowa sporo czasu temu i mimo, że w moim mieście sytuacja się zmienia, to tu nie widze by KaRaOkE miało jakiś fanów. A szkoda. Postaram się za kilka dni ruszyć tą sprawę na GS''ie byście mogli ściągnąć więcej kawałków i spróbować chociaż w domowym zaciszu nim ruszycie na miasto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sory że odkopuję temat, ale mam pytanie: wie ktoś gdzie mogę znaleźć karaoke piosenki "W Aucie"? Chodzi mi o rozszerzenie kar. albo midi. do bodajże Van Basco Karaoke. Bo nauczycielka od muzyki ogłosiła konkurs karaoke w klasie. Powiedziała że jak ktoś chce śpiewać piosenkę inną niż jest na liście to niech sobie pobierze. Proszę więc o pomoc. A jeżeli takie pobieranie jest nielegalne, to bardzo przepraszam, ale nie wiedziałem. Wina nauczycielki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować