Zaloguj się, aby obserwować  
PawelSuzuki

,,Metalowcy",co o nich sądzicie?Jacy są waszym zdaniem?

12 postów w tym temacie

Piszcie co sądzicie o Ludziach którzy słuchają Muzyki Metalowej(wszystkie rodzaje).
Jak jesteś Metalowcem w poście 1 raz napisz swój nick pogrubionym literami.

Proszę dyskutujcie w miarę spokojnie bo ciachną temat

Korsaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nazywam się PtaQ15 i jestem metalowcem od ok. 4 lat i uważam że ten prawdziwy metal czyli np. Metallica jest najpiękniejszą ze wszystkich rodzajów muzyki (no może oprócz soundtracka z gry Wiedźmin) nie lubie jednak tego metali który przypomina nie muzykę a jakieś darcie "ryja". Dodam jeszcze że mam krótkie włosy i nie chodzę w glanach i skórze ale na koncerty chodzę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 22:57, PtaQ15 napisał:

Nazywam się PtaQ15 i jestem metalowcem od ok. 4 lat i uważam że ten prawdziwy metal
czyli np. Metallica jest najpiękniejszą ze wszystkich rodzajów muzyki (no może oprócz soundtracka
z gry Wiedźmin) nie lubie jednak tego metali który przypomina nie muzykę a jakieś darcie "ryja".
Dodam jeszcze że mam krótkie włosy i nie chodzę w glanach i skórze ale na koncerty chodzę .


popieram cię ale z tego co widzę niema za wielu metalowców na forum,mam nadzieję że nie wyginiemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do osób, którzy słuchają metalu nic nie mam- w końcu oni tą muzykę lubią słuchać. Sam nie słucham metalu, choć jak usłyszę jakiś rytmiczny i bez zbędnego darcia się w mikrofon kawałek słucham go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 23:05, Korsaż napisał:

oni słuchają metalu ale czy są metalowcami?

Kto wie? Pewnie znaleźliby się tam metalowcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Feno
Ja jestem metalem duchem już od prawie 12 lat :D Słucham różnych gatunków metalu. Od death, przez trash, na power/speed kończąc. Metal na zawsze będzie blisko mojego serca.

AVE bracia \m/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 23:09, Feno napisał:

Feno
Ja jestem metalem duchem już od prawie 12 lat :D Słucham różnych gatunków metalu. Od death,
przez trash, na power/speed kończąc. Metal na zawsze będzie blisko mojego serca.

AVE bracia \m/


Widać, że przez te 12 lat nawet nie nauczyłeś się napisać THRASH poprawnie... (już który raz ja to wszystkim po kolei przypominam...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 23:37, Pustelnik 88 napisał:

Widać, że przez te 12 lat nawet nie nauczyłeś się napisać THRASH poprawnie... (już który
raz ja to wszystkim po kolei przypominam...)


Fakt. Mój błąd, literówka. Wiem, że tak sie to pisze, bo sam często poprawiam innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bracia.
Jestem metalem od 5 lat. Mniej więcej tyle czasu mineło gdy zawinąłem bratu Fear of the Dark.
Teraz moje upodobania zmieniły się na ostrzejszą odmianę metalu niż ta jaką prezentuje Iron Maiden, gdyż słucham głównie Thrashu ze Slayerem na czele przez Metallikę i Megadeth, ale nadal lubię posłuchać starych dobrych płyt (i kaset) Maidenów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować