Zaloguj się, aby obserwować  
Szalas22

TIBIA - Gra na miarę XXI w. (TAK/NIE)

871 postów w tym temacie

Krótka odpowiedź:
Ta gra jest NUDNA, ma zero efektów dźwiękowych, skopaną grafikę.... Mógłbym tak wymieniać sporo :P
Jak dla mnie Tibia nie jest grą na miarę XXI wieku. Proszę nie odpowiadać na mój post bo to tylko MOJE zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem grę raz u kolegi, nawet pograłem te 5 min i to by bylo na tyle moich przygod z ta gra. Zdecydowanie NIE i odradzam jakiegokolwiek kontaktu z tym czyms ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stanowczo mówię... Nie.
To jest gra dla ludzi z problemami. ;-P.
Coby w ogóle mówić... nie znam nikogo na poziomie kto by grał w tę grę. To jest porażka...
A ma miliony graczy, bo jak się dziecko z podstawówki dorwie i pierwszy raz w życiu na oczy komputer/gry widzi, no to tak jest, że gra w taką grę. Co śmieszniejsze, osoby, które ja znam, które grają w tę grę są... no lekko "spedalone" (akurat taka grupka graczy pewna), ja na nic nie chcę wskazywać, bo w końcu nie każdy musi być, no ale jednak to o czymś świadczy XDDD.
Coby tu przedstawiać konstruktywną opinię, to...
1. Grafika jest taka, jakby ta gierka [która to niby ma mieć miano gierki XXI w] była patelnią bita za młodu
2. Fabuła jest jeszcze bardziej pobita patelnią
3. Mam wspominać o niezwykle wyrafinowanych sposobach komunikacji z NPC
4. Albo o tym... co właściwie w grze kreatywnego się robi? XD (Kur**, miesiąc bym siedział i bym nie wymyślił :< :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm nie?
pamietam jak kiedyś z WMT (wielki manijak tibi) gadałem o różncach między Silkroad a Tibią. On powiedział ,że nie chciał by w Tibi była grafa 3D i było widać uzbrojenie itp. powiedział ,że wszyscy by wtedy na niego nawalali. ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie

Nie powiem o grafice sprzed 20 lat
Nie powiem o animacjach a raczej ich braku
Nie powiem o braku oprawy audio
Ilosc opcji jaka ta gra udostepnia to smiech na sali. Ktokolwiek chociaz na oczy widzial Ultime Online(tez mozna grac za darmo) nie uzna zadnego innego mmorpg za dobre. Nawet nowe gry typu wow nie oferuje 40% tego co UO :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIE!!!
Ta gra jest nuda....nie wiem co oni widzą w tej grze tylko chodzisz i expisz...monotonne....nawet grafa jest fajna ale nudne strasznie nudne...ci co grają jak nałogowcy w tą grę to są "Zombie"...nic tylko garbaty siedzi przed kompem i siedzi aż prąd wysiądzie albo ktoś mu kompa wyłączy....wpadnie w szał i pozabija krzesłem każdego xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Absoultnie TAK
Miernikiem ponadczasowości gry jest jej Grywalność, nie grafika, jak twierdzą niektórzy. Ludzie dawno przestaną grać w WoW, a w Tibię (po kolejnych Update''ach) będą grać kolejne pokolenia.
Wspomnicie moje słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 10:40, Kamil5 napisał:

TREŚĆ JAKĄ TU CHCE WIDZIEĆ TO MA BYŚ ODPOWIEDŹ NA PYTANIE ZAWARTE W TEMACIE I NIC WIĘCEJ!!!
JAZDA!!!

Ja swój głos już oddałem,
Ten temat niby ma jakiś sens ale jest jeden problem kto będzie liczył te głosy na tak/nie ?
bo bez tego temat nie ma sensu,
wtedy to by było zwykłe nabijanie postów z tak/nie
z krótkim powtarzającym się uzasadnieniem na tą odpowiedź : blablaba.. itd!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie NIE .Grafike ma mierną ,grywalność taką sobie ,ale najgorsze to że połowa klasy w to gra ,
jeden koleś siedział przy tym 22 h (średnio gra po 5-6h przy tym)!!!! Inny uciekał ze szkoły do kafejki internetowej żeby w to grać, przez cały tydzień go niebyło w szkole.
Jedyny plus to że jest darmowa , ale można znaleźć lepsze darmowe gry mmorpg np tu :

http://9dragons.acclaim.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 20:40, Ronx napisał:

> Dokładnie, powiem tylko jedno NIE! Chyba domyślacie się dlaczego? :)
Niestety ja się nie domyślam-mógłbyś napisać swoje uzasadnienie ? ? ?


No więc ludzie się od tego uzależniają (chociaż od innych gier też można, ale nie aż tak) np.: Guild Wars jest duuużo lepsze, i więcej ludzi gra w Tibię, więc widzimy że uzależnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dla mnie Tibia to totalny gniot - bez klimatu i polotu

długo grałem w MUDy (najlepszy to IMHO Arkadia - dla niewtajemniczonych to taki TEKSTOWY MMORPG) i później spróbowałem Tibii - w ogóle nie czułem klimatu - ludzie, których spotkałem, nastawieni byli na exp. a nie na odgrywanie swojej postaci... jednak wolę MUDy

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie z powodów:
-Kiepska grafika
-Zła muzyka
-Nieciekawa
-Uzależniająca
-Bez klimatu
Więc jest pieć powodów że ta gra to syf. Kiedys spróbowałem bo myślałem że będzie fajne bo duzo osób w to grało ale się myliłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ZDECYDOWANE NIE!
Czemu?
-Grafa jak z GameBoya
-Nudna rozgrywka
-Brak dźwięku
Wolę czekać na nowego Medala,Call of Duty,czy Crysisa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować