Zaloguj się, aby obserwować  
Szalas22

TIBIA - Gra na miarę XXI w. (TAK/NIE)

871 postów w tym temacie

NIE, bo: bez przyszłości (jest BG2, Diablo 2 przez neta czy legalne, prywatne servy L2 - a dzieci w Tibię grają...), wygląda jak praca zaliczeniowa na informatykę w LO, radości z samego statsowania w sumie niewiele, a widoków ładnych brak, niebezpieczne dla zdrowia (potwierdzone przypadki śmierci na atak krzesłem czy połamania palców przez spekowanego gracza).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 22:04, Mogrim napisał:

Tibia? Piękna gra i niezapomnianie wspomnienia. Każdy kolejny update coś niszczy. Nie gram
w to już od 2,5 roku... ale ta gra ma w sobie coś!

No patrz, a ja myślałem, ze to w WoWie każdy kolejny patch psuje grę ;-/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIE : Tibia ma beznadziejną grafikę, powiedziałbym, że na poziomie Diablo I lub gorszą. Jak się zaczyna w nią grać to zupełnie nie wiadomo o co chodzi. Jednym słowem nie wiem jak to możliwe, że tyle ludzi w to gra. no, i podobno mocno uzależnia, choć nie wiem jakim cudem. Powiedziałbym, że jedna z najgorszych (w sensie wpływania na społeczenstwo) gier w historii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 18:38, KrzychoCJ napisał:

NIE. Co jest fajnego w tej grze? Jakiś ludzik chodzi na 4 strony po kratkach. Do tego
grafika rodem z Pegazusa.


nie tylko w cztery strony ....może też......NA SKOS ooo widzicie ta gra jest magicznie głupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem tibia nie jest grą na 21 wiek bo porownajcie ją graficznie z WoW-em , Guild Warsem lub Leanege 2 (nie czy dobrze napisałem ale trudno)!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIE
Nie mowcie tu o fabule, bo to MMO, a tu w tej kwestii niekwestionowanym liderem jest GW.
W PvP tak samo.
PvE? Popatrzcie na WoW i mozliwosci chocby wydobywania surowcow, rajdy. Moze tez L2 z castle siegami.
Ilosc graczy? WoW,GW
Grafika? Pominmy ten szczegol
Wiec powiedzcie mi teraz,CZYM ta gra ma sobie zasłużyć na ten tytuł, skoro w każdzej kategorii jest jakaś lepsza produkcja?:>
Fatalna "gra"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 19:37, Tal441 napisał:

NIE
Nie nazywajmy parę poruszających się pikseli grą!

Dobre :PP
.....
NIE
Moim zdaniem gra sluzy do zrelaksowania sie, a nie do wypruwania sobie flaków! Pamietam jak mojego brata zabil jakis PK, a on ze zlosci rzucil we mnie krzeslem <joke>. A tak na serio, moze wciaga, ale za kazdym razem jak zabije cie jakis mob/PK mozesz stracic exp./skille/loot/etc., to ja dziekuje za takie granie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

##NIE##

Tibia to gra dla dzieci neostrady. Ma tragiczną grafikę, zero efektów dźwiękowych, o grywalności nawet nie wspomnę... Grałem w nią około godziny, ponieważ grę polecił mi mój kolega. Przerzucił się on na SilkRoad''a gdy zauważył tą grę szukając darmowych MMORPGów w google :P Heh, lepszą grafikę zrobiłby niejeden zdolny dziesięciolatek w Paincie, a dźwięków po prostu programistom nie chciało sie wrzucac. Mają oni ponoc sporo kasy więc niech zrobią grafikę 3D lub chociaż dorzucą parę odglosów walki :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIE
Dlaczego? Bo według mnie gra udaje coś, czym bynajmniej nie jest- zawiera dużo zerżniętych elementów z innych MMO, jednak na tyle spłyconych, że po dłuższym graniu rozgrywka staje się prymitywna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

199 postów ??? oO Czy tutaj w ogóle zagląda moderator ??
Ludzie !!! Czy wy naprawdę nie macie co robić ? Wątek o tej grze istnieje tutaj:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=807&u=2855

Nie rozumiem sensu spamowania tutaj, skoro stosowny watek już dawno powstał. Swoją drogą autor nawet sam podał tam linka (no niech mnie ktoś uszczypnie, bo nie uwierzę co tu się wyrabia...) ^^
Odpowiadacie (tudzież spamujecie) na banalne pytanie. Jak gra, która powstała w 1996 roku może być jakimkolwiek cudem "na miarę" XXI wieku ? Czy ktoś mi to będzie umiał wytłumaczyć ? Tibia nie jest grą na miarę XXI wieku i nigdy nie będzie w tej wersji, którą prezentuje z ubiegłego wieku... Tak ciężko pojąć, że stare gry nie mają super shaderów, HD, przestrzennego dźwięku i innych antyalisów, a mogą nadal - nawet dziś wciagać ?? Przykłady ? Gothic, StarCraft, Civilization, Settlers, Baldurs Gate, Morrowind i cała masa innych !

Żeby nie było, że offtopuję (choć już widać, że mocno mnie poniosło - 200 postów, no ja nie mogę...) to odpowiem na pytanie. Oczywiście, że Tibia nie jest grą "na miarę" (cokolwiek to znaczy) XXI w. Powody wymieniłem wyżej.

Czy ja jestem jedyny, który w ogóle to zauważył ???
Widziałem wątek gdy powstał, ale pomyślałem, chwila, może dwie i kłódeczka - to co się będę wysilał, ale nie... temat żyje, widać ma się całkiem nieźle, spam się szerzy, ach w ogóle szkoda gadać... ^^
Tylko posty w stylu "gra do ... kiepawa grafa, zero muzy, grywalność do bani...".

Dobra już milczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować