Zaloguj się, aby obserwować  
Szalas22

TIBIA - Gra na miarę XXI w. (TAK/NIE)

871 postów w tym temacie

grafika w Tibii ma pod pewnyw względem swój urok i jakoś nie mam nic do niej, gdyby nie banda dzieci, analfabetów i innych rodzaju lam. to tyle. a jeśli chodzi o pytanie zawarte w temacie to NIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- ODP. NA PYTANIE W TEMACIE : nie, nie i jeszcze raz nie!

- KRÓTKIE UZASADNIENIE : Tibia jest uzależniająca, z beznadziejną grafiką i jak kolega powyżej z bandą analfabetów i dzieciaków

- EWENTUALNA RIPOSTA NA POST KOLEGI : zgadzam sie z przedmówcą

- OBRONA SWOICH RACJI PODWAŻONYCH PRZEZ KOLEGÓW : -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- ODP. NA PYTANIE W TEMACIE - NIE
- KRÓTKIE UZASADNIENIE - Gra ma dość słabą grafikę, praktycznie zerowy klimat przez jak to parę osób wyżej wymieniło grupę idiotów, analfabetów i jeszcze raz idiotów...
- EWENTUALNA RIPOSTA NA POST KOLEGI: -
- OBRONA SWOICH RACJI PODWAŻONYCH PRZEZ KOLEGÓW: -

Chciałbym jednakże dodać, że nie jest o według mnie gra zła... Nie chciałbym też zmieniać w niej grafiki... Taka była taka niech zostanie... To tak jakby z Diablo II zrobić nową super grafikę 3D z widokiem 3 osoby... Jednakże nie jest to gra na miarę XXI w. gdzie powstają coraz to nowsze gry z coraz to nowszymi technologiami... Tibia przyciąga jeśli umie się w nią grać i jeśli ma się z kim grać no i może jeśli się ma mocne nerwy...

Podsumowując. Nie jest to gra zła, ale nie na miarę XXI w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie Tibia nie jest grą na miarę XXI wieku. Co prawda jest to pewien rodzaj MMO, do tego cieszący się wielką popularnością, ale ma dość proste, a nawet prymitywne założenia... Mało funkcji itp, itd...

Potrafi za to wciągnąć, sam grałem w to u kolegi, "zasysa", ale nie zaciekawia.

Zgadzam sie z przedmówcą, "Nie jest to gra zła, ale nie na miarę XXI w."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podoba mi się Tibia. Gram często ale nie jestem nałogowcem ^^ w każdej chiwli moge zrobic cos innego. ;] Wydaje mi sie ze jest ona na miare XXI wieku poniewaz jest to MINI GRA a nie jak G III czy UT III :] :D W szkole często pykam w tibie i jestem bardzo zzadowolony :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście. Tibia to nie zwykła gra, to okno na świat, surrealistyczna wizja przyszłości, nowa epoka engine graficznego next gena, to szeroki wybór klas/ras, umiejętności, czarów. Twórcy przemienili prymitywny hack&slash w coś jak poezja XXI w. Mamy tu kilka zakończeń gry, rozbudowaną linia fabularna, wątki miłosne, zdrada, odwieczna walka dobra ze złem. Wszystkim tym przygrywa przepiękna symfonia Paoliniego Passoliniego "Illiada Róż" jak i trochę mocniejsze kawałki rockowe Mayhem "Pure Fucking Armaggedon". Świat jest przeogromny, liczne lokalizacje malują koloryt zamieszkałych weń ras. Jednogłośnie można stwierdzić, iż gry takie jak Another World, Mario Bros, Final Fantasy kryją się w cieniu bo oto nadchodzi Tibia, która zawładneła duszami Polaków i stanęła triumfalnie na piedestale! :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ODP. NA PYTANIE W TEMACIE : Nie, absolutnie

- KRÓTKIE UZASADNIENIE : Bo znam takiego Tibijczyka który jest totalnym no-lifem. A to nie jeden przypadek. Wszyscy napotkanie przeze mnie tibijczycy to maniaki.

- EWENTUALNA RIPOSTA NA POST KOLEGI : Rozumiem że to twoja opinia ale bez przesady, przeciez Tibia nie ma nic w sobie, jest grą brzydką. Tak Final Fantasy kryje się w cieniu Tibii, ziomek przyznaj chociaż że nigdy nie grałeś w FF ( rozwiąż ten skrót, to przecież specjalność tibijczyków)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- ODP. NA PYTANIE W TEMACIE : NIE!!
- KRÓTKIE UZASADNIENIE : słaba grafika, zero grywalności, grają w nią przewaznie ludzie którzy nie umieją pisać (analfabeci), wzbudza agresje ;P nie u mnie, ale u innych..., wszystkie elemnty gry sa na poziomie sapera ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ODP. NA PYTANIE W TEMACIE - NIEE!
KRÓTKIE UZASADNIENIE - NJAGORSZE JEST W NIEJ TO, żE WCIĄGA. I TO JEST W NIEJ STRASZNE. POTEM CZLOWIEK NIE MOZE SIE OD NIEJ ODERWAC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIE ! ^^

Why oh why? : Grafika...A co tam niech będzie i taka nie mam nic przeciwko ale gdyby ta gra była grywalna;) A niestety nie jest;P
Przez Tibię zdziczałem:) Wszechobecne chamstwo na każdym kroku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2008 o 16:28, Khazi napisał:

NIE ! ^^

Why oh why? : Grafika...A co tam niech będzie i taka nie mam nic przeciwko ale gdyby ta gra
była grywalna;) A niestety nie jest;P
Przez Tibię zdziczałem:) Wszechobecne chamstwo na każdym kroku

TAK^^
Jak można zdziczeć przez jakimś grę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jeden plus tibii. Mianowicie wszytskie dzieci neo graja w tibie i dzieki temu w innych grach mamy normalnych graczy :( przynajmniej w wiekszosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oczywiście, NIE

TIBIA:
-beznadziejna grafika
-brak dźwięku
-grają w nią głównie dzieci neo
-uzależnia
-denerwujące gadanie maniaków na przerwach o backpack''ach i dragon''ach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie tibia to gra o której nie warto wspominać. Na pewno nie jest grą XXI w. Jest najgorszą grą na PC. Po tym poście niektórzy za pewnie będą się sprzeciwial. Otóż nie słusznie, chętnie dowiem się kto ma inne zdanie. Tibie trudno nazwać grą, to jest ...Nie będę mówił czym bo nie ma takiego słowa, aby to tak nazwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 13:32, Jacek W. napisał:

Jest jeden plus tibii. Mianowicie wszytskie dzieci neo graja w tibie i dzieki temu w
innych grach mamy normalnych graczy :( przynajmniej w wiekszosci :)


Nie prawda w darmowych grach pełno ich jest :)
A nie kapuje 1 po co ludzie przyznają się,że grali w nią a teraz mówią jakie to do kitu,pewnie dlatego,że chca zaszpanować przed gramowiczmi jacy to oni kól

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 13:53, kitek0101 napisał:

oczywiście, NIE

TIBIA:
-beznadziejna grafika
-brak dźwięku
-grają w nią głównie dzieci neo
-uzależnia
-denerwujące gadanie maniaków na przerwach o backpack''ach i dragon''ach :)

Masz rację kitek0101 zgadzam się z tobą ma
-beznadziejna grafika
-grają w nią głównie dzieci neo
-uzależnia
-denerwujące gadanie maniaków na przerwach o backpack''ach i dragon''ach :)
-brak dźwięku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to prawda co oni wszyscy mówią.... gra na miare XXI x ? meh? buahahaha...
Więc jakby nie patrzeć to swoje lata ma i teraz może wydawać się już "nieświeża", ale patrzeć na nią pod kątem gier XXI wieku to żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram w Tibie, chodze do dobrej szkoły, mam średnią 4.2, moja postać jest warta ~600 zł

Powiedzcie w co Wy gracie ? Jak z was nie są takie Dzieci Neo ... i chyba i tak nie wiecie co to znaczy ;]

Mimo tego że gram, to jednak nie myśle żeby Tibia była grą na miarę XXI w. Patrząc na możliwości grafików w grze takiej jak CoD:4 np.

Akurat w Tibii, mam normalnych znajomych... a nie ziomkuf

brak dźwięku dla mnie nie gra roli, bo jestem zwolennikiem słuchania własnych klipów ;] I nawet w grach sobie puszczam na Mp4 własne "hity" a nie odgłosy z gry ;]


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować