Zaloguj się, aby obserwować  
Szalas22

TIBIA - Gra na miarę XXI w. (TAK/NIE)

871 postów w tym temacie

Dnia 25.02.2008 o 18:05, Manieklbl napisał:

TAK
Mimo iż strasznie uzależniająca, więc z tego powodu nie polecam to jednak grywalność
najlepsza z wszelkich gier jakie kiedykolwiek istniały. Jako gra to dla mnie najlepsza
gra w historii świata. Ale aspekty uzależniające odpychają mnie na tyle, że do niej nie
wrócę, bo jednak cały czas poświęca się jej, chodź fakt że można poznać wielu znajomych,
z częścią utrzymuje kontakty do dziś mimo iż nie gram 2 lata. Polecam i nie polecam,
to zależy od charakteru.

Szczerze? Albo zadnej gry w zyciu nie widziales albo innego mmo nie widziales. Grywalnosc? Gdy widzisz stado dzieciakow, ktore co chwila probuja ci sie naprzykrzac i wyzywac od razu mnie by to odepchnelo.Uzalezniajaca?Jak sie innego mmo nie widzialo to moze, ale oprocz tluczenia przeciwnikow i wojen to nic tam ciekawego nie ma, na dodatek po raz kolejny wspominajac o ludziach to sa potezne gildie, ktore zarabiaja (nazywajmy rzeczy po imieniu) czyms w rodzaju haraczy. Dlatego uwazam, ze predzej by to byla najlepsza gra na swiecie gdyby zadna, doslownie zadna gra z nia nie konkurowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stanowczo NIE
Powód jest prosty: gracze!
To gracze tworzą grę (w MMO, chodzi mi o klimat), a to stoi w Tibii na beznadziejnym poziomie, gdyby ją rozwinąć o jaiś ciekawy system awansowania (jak z GW) i rozwiązania problemu kultury i "mądrości graczy (nie mówię, że wszystkich są przecież wyjątki). Byłaby to całkiem zjadliwa gierka w stylu przypominająca papierowe RPG ("normalna" rozmowa z NPC, można by było trochę bardziej rozwinąć questy).
2D da się przełknąć przecież chodzi o grywalność ale dźwięk by się przydał.
Jesz\cze raz NIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2008 o 19:24, Rts-p napisał:

Stanowczo NIE
Powód jest prosty: gracze!
To gracze tworzą grę (w MMO, chodzi mi o klimat), a to stoi w Tibii na beznadziejnym
poziomie, gdyby ją rozwinąć o jaiś ciekawy system awansowania (jak z GW) i rozwiązania
problemu kultury i "mądrości graczy (nie mówię, że wszystkich są przecież wyjątki). Byłaby
to całkiem zjadliwa gierka w stylu przypominająca papierowe RPG ("normalna" rozmowa z
NPC, można by było trochę bardziej rozwinąć questy).
2D da się przełknąć przecież chodzi o grywalność ale dźwięk by się przydał.
Jesz\cze raz NIE!

Ależ oni tworzą klimat!Niektórzy np podszywają się za żądnych walki orków odganiających od wrogów innych ludzi słowami "WON!".:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2008 o 19:27, Bingolo napisał:

> Stanowczo NIE
> Powód jest prosty: gracze!
> To gracze tworzą grę (w MMO, chodzi mi o klimat), a to stoi w Tibii na beznadziejnym

> poziomie, gdyby ją rozwinąć o jaiś ciekawy system awansowania (jak z GW) i rozwiązania

> problemu kultury i "mądrości graczy (nie mówię, że wszystkich są przecież wyjątki).
Byłaby
> to całkiem zjadliwa gierka w stylu przypominająca papierowe RPG ("normalna" rozmowa
z
> NPC, można by było trochę bardziej rozwinąć questy).
> 2D da się przełknąć przecież chodzi o grywalność ale dźwięk by się przydał.
> Jesz\cze raz NIE!
>
Ależ oni tworzą klimat!Niektórzy np podszywają się za żądnych walki orków odganiających
od wrogów innych ludzi słowami "WON!".:D


Niektórzy orkowie są bardziej orczy i nie posługują się taką cienizną jak WON!! tylko $%#@@!!! %#@$!%##$!!! wyp******** z tond ekspie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2008 o 19:36, Don Zorro napisał:

Tibia to DNO, na miarę XX wieku...nie wiem jak można w to grać...zwykły syf

Jeszce gorzej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawde nie musicie wymieniać wszystkich wad bądź zalet tej gry w punktach... I Z uprzejmością zwracajcie się do innych jeśli łaska... Bo zamkną temat i CO wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2008 o 18:36, Kamil5 napisał:

Bo zamkną temat i CO wtedy?

Zapewne powyższa gromadka trolli (jak i wiele innych) będzie musiała znaleźć kolejny temat do spamowania i umieszczania postów typu "tibia to guwno" bez podawania powodu. Cóż - Tibię się obrzuca błotem, niby społeczność jej to prawie same nooby (cóż, muszę się zgodzić, dlatego przestałem grać) ale osoby wspaniale tutaj krytykujący ową grę nie są wcale lepsi (nie wszyscy, ale dużo takich tutaj wyłapałem). Cóż, ten temat to dla nich raj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIE Tibia zdecydowanie nie jest grą XXI-go wieku, poza dużą grywalnością (w większości przez oszustów)
to nie wyróżnia się spośród wielu gier MMORPG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIE!
Popieram przedmówcę (Sir Hattona). Popularna gra typu MMORPG, gra w nią wiele polaków dużo oszustów, grafika na miarę 1980 roku, nie ma muzyki, która umilała by czas, długo się włącza (około 20 minut).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trudno się inaczej do tego ustosunkować jak nie.
1. Kompletna nuda, gra wogule mnie nie ciekawi, nie ma tam za bardzo nic do roboty, (oprócz expienia oczywiście) ale to też za ciekawe nie jest.
2.Grafika-no bez jaj wiem, że gra jest darmowa ale bez przesady, komu(przy zdrowych zmysłach) chciało by się chodzić wesołym pixelem i rozwalać nie lepiej wyglądające potworki.
3. Kolejki do sklepów- puffff, może ja lepiej tego komentować nie będę to regulamin przeklinania zabrania;p

POdsumowując- LIPA!!! Kompletna lipa, w gre gra dużo osób(nie wiem czemu, może chcą sprawdzić czemu w ten shit gra tyle osób?). I jak trafnie zauważył Sinisiew, popularność o jakości nie decyduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2008 o 19:56, Ktomasz2 napisał:

Trudno się inaczej do tego ustosunkować jak nie.
1. Kompletna nuda, gra wogule mnie nie ciekawi, nie ma tam za bardzo nic do roboty, (oprócz
expienia oczywiście) ale to też za ciekawe nie jest.
2.Grafika-no bez jaj wiem, że gra jest darmowa ale bez przesady, komu(przy zdrowych zmysłach)
chciało by się chodzić wesołym pixelem i rozwalać nie lepiej wyglądające potworki.
3. Kolejki do sklepów- puffff, może ja lepiej tego komentować nie będę to regulamin przeklinania
zabrania;p

POdsumowując- LIPA!!! Kompletna lipa, w gre gra dużo osób(nie wiem czemu, może chcą sprawdzić
czemu w ten shit gra tyle osób?). I jak trafnie zauważył Sinisiew, popularność o jakości
nie decyduje.


A zrobilbyś lepszą gre w 1997 nie mając funduszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha czyli twierdzisz, że jeśli zła gra była tworzona bez funduszy to znaczy, że jest dobra? NIE! Zła gra tworzona bez funduszy nadal pozostaje złą grą. Nie mówię prawdy? A przecież istnieje takie coś jak upgrade nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2008 o 20:07, Ktomasz2 napisał:

Aha czyli twierdzisz, że jeśli gra była tworzona bez funduszy to znaczy, że jest dobra?
NIE! Zła gra tworzona bez funduszy nadal pozostaje złą grą. Nie mówię prawdy? A przecież
istnieje takie coś jak upgrade nie?


Jakby nie była dobra to by nie miała graczy.Dla innych zła gra jest wow bo ma abonament itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować