Zaloguj się, aby obserwować  
Szalas22

TIBIA - Gra na miarę XXI w. (TAK/NIE)

871 postów w tym temacie

Ja to lepiej nie powiem co myśle o Tibii ,bo zaraz rzucą się na mnie bezwzględni i bezlistośni fani Tibii , mówiąc

"A ty jestes głópi wienc siem nie odzywaj bo Tibia to super gra , gdzie moszna osiongnonć nawet pientnasty level dóświadczenia co jest waszne w takih grah"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 21:43, Farmer Widomo napisał:

Ja to lepiej nie powiem co myśle o Tibii ,bo zaraz rzucą się na mnie bezwzględni i bezlistośni
fani Tibii , mówiąc

"A ty jestes głópi wienc siem nie odzywaj bo Tibia to super gra , gdzie moszna osiongnonć
nawet pientnasty level dóświadczenia co jest waszne w takih grah"

Z tą moszną to mnie rozwaliłeś... :))) A co do tematu: NIE! Dlaczego? Wszystkie moje argumenty zostały zawarte w postach wyżej, więc nie ma sensu się rozpisywać: grafika, muzyka (brak?), fabuła (znów brak?) oraz dzieci neo (powinni wymyślić nowy termin: dzieci tibii)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 18:05, Manieklbl napisał:

TAK
Mimo iż strasznie uzależniająca, więc z tego powodu nie polecam to jednak grywalność
najlepsza z wszelkich gier jakie kiedykolwiek istniały. Jako gra to dla mnie najlepsza
gra w historii świata.


Ty to na serio piszesz czy jaja sobie robisz?!
ręce mnie opadły :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 18:05, Manieklbl napisał:

TAK
Mimo iż strasznie uzależniająca, więc z tego powodu nie polecam to jednak grywalność
najlepsza z wszelkich gier jakie kiedykolwiek istniały. Jako gra to dla mnie najlepsza
gra w historii świata. Ale aspekty uzależniające odpychają mnie na tyle, że do niej nie
wrócę, bo jednak cały czas poświęca się jej, chodź fakt że można poznać wielu znajomych,
z częścią utrzymuje kontakty do dziś mimo iż nie gram 2 lata. Polecam i nie polecam,
to zależy od charakteru.


Jezu Chryste, miej w opiece tego człowieka! Jak ta gra mogła by mnie uzależnić skoro jest słaba, denna, cienka jak gazeta i nie chce mi się w nią grać. Bez urazy, ale tym którzy się uzależnili podoba się beznadziejna i nudna gra, a im samym naprawdę musi się nudzić w domu, że grają w coś tak tragicznego. Rozumiem uzależnienie od World of Warcraft, Guild Wars, nawet Silkroada, ale od TIBII? I proszę, nie mów, że to najlepsza gra świata. No chyba że od końca. W ogóle nie rozumiem sukcesu tej gry. Grałem w nią tylko raz i od tej chwili przysiągłem sobie, że SHITÓW NIE TYKAM. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 10:11, Daviochlebak napisał:

Jezu Chryste, miej w opiece tego człowieka! Jak ta gra mogła by mnie uzależnić skoro
jest słaba, denna, cienka jak gazeta i nie chce mi się w nią grać.


Ano widzisz. Musisz zrozumieć pewną rzecz, że Tibia ma czynniki uzależniające, które na jednych działają a na innych nie. Podobnie jest np. z papierosami. Dlaczego jedni łatwo ulegają nałogowi, a inni nie mogą spojrzeć na papierosy?

Dnia 24.04.2008 o 10:11, Daviochlebak napisał:

Bez urazy, ale tym
którzy się uzależnili podoba się beznadziejna i nudna gra,


No na początku każde MMO jest nudne. zwłaszcza MMORPG, gdzie trzeba mozolnie piąć się w górę.

Dnia 24.04.2008 o 10:11, Daviochlebak napisał:

a im samym naprawdę musi
się nudzić w domu, że grają w coś tak tragicznego.


Bo ja wiem, zgrana ekipa kumpli i w sumie można porobić coś ciekawego (hunty/wojny gilidii). Ale to można i w innych MMO i grach z multi, więc tu faktycznie.

Dnia 24.04.2008 o 10:11, Daviochlebak napisał:

Rozumiem uzależnienie od World of
Warcraft, Guild Wars, nawet Silkroada, ale od TIBII?


Też nie kumam jak można się uzależnić od papierosów, ale ludzie palą, cóż zrobisz. Ich biznes.

Dnia 24.04.2008 o 10:11, Daviochlebak napisał:

I proszę, nie mów, że to najlepsza
gra świata. No chyba że od końca. W ogóle nie rozumiem sukcesu tej gry.


Ja z kolei nie kumam dlaczego ludzie grają w Simsy, ale grają, co zrobisz. A Tibia jako najlepsza gra na świecie to oczywiście bzdura, każde dziecko wie, że najlepszymi grami jest seria Sid Meier''s Civilization. :)

Dnia 24.04.2008 o 10:11, Daviochlebak napisał:

Grałem w nią
tylko raz i od tej chwili przysiągłem sobie, że SHITÓW NIE TYKAM. Pozdro


Racja. Nigdy więcej Simsów. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 10:45, szerszeń45 napisał:

Ja z kolei nie kumam dlaczego ludzie grają w Simsy, ale grają, co zrobisz. A Tibia jako
najlepsza gra na świecie to oczywiście bzdura, każde dziecko wie, że najlepszymi grami
jest seria Sid Meier''s Civilization. :)

Tu masz świętą rację kolego :) Zwłaszcza z Civilization

Dnia 24.04.2008 o 10:45, szerszeń45 napisał:

Racja. Nigdy więcej Simsów. ;)

Ani Tibii :P

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 10:45, szerszeń45 napisał:

No na początku każde MMO jest nudne. zwłaszcza MMORPG, gdzie trzeba mozolnie piąć się
w górę.

Co? Nie każde;)

Dnia 24.04.2008 o 10:45, szerszeń45 napisał:

Bo ja wiem, zgrana ekipa kumpli i w sumie można porobić coś ciekawego (hunty/wojny gilidii).
Ale to można i w innych MMO i grach z multi, więc tu faktycznie.

Erm, co w tym ciekawego? W Tibi nie ma żadnego zbalansowania, więc wygrywa ten co ma więcej cyferek -.- Dobre dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś grałem w tibię wbilem 33 knighta 31 pal 26 druid i 21 sorka i mi sie ta gra znudziła potem grałem na ots też mi sie znudziła :P ta gra jest dla ludzi kturzy lubią grać ciągle w to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 10:54, Draxvoxdor napisał:

Erm, co w tym ciekawego? W Tibi nie ma żadnego zbalansowania, więc wygrywa ten co ma
więcej cyferek -.- Dobre dla dzieci.


No właśnie, a nie ma nawet animacji walki. Jak wczuć się w klimat itd. skoro walka to przesuwające się zielone cyferki? A jeden gość stwierdził, że dla niego to najlepsza gra na świecie... Ręce opadają :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 11:02, Daviochlebak napisał:

> Erm, co w tym ciekawego? W Tibi nie ma żadnego zbalansowania, więc wygrywa ten
co ma
> więcej cyferek -.- Dobre dla dzieci.

No właśnie, a nie ma nawet animacji walki. Jak wczuć się w klimat itd. skoro walka to
przesuwające się zielone cyferki? A jeden gość stwierdził, że dla niego to najlepsza
gra na świecie... Ręce opadają :/


A grałeś kiedyś w rasowego rpg,tego prawdziwego? I o jakie zbalansowanie to jest piepszone mmo wygrywa silniejszy(najgłupszy argument który usłyszałem,oraz ,że nie jest to gra rpg :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 10:11, Daviochlebak napisał:

Jezu Chryste, miej w opiece tego człowieka! Jak ta gra mogła by mnie uzależnić skoro
jest słaba, denna, cienka jak gazeta i nie chce mi się w nią grać. Bez urazy, ale tym
którzy się uzależnili podoba się beznadziejna i nudna gra, a im samym naprawdę musi
się nudzić w domu, że grają w coś tak tragicznego. Rozumiem uzależnienie od World of
Warcraft, Guild Wars, nawet Silkroada, ale od TIBII? I proszę, nie mów, że to najlepsza
gra świata. No chyba że od końca. W ogóle nie rozumiem sukcesu tej gry. Grałem w nią
tylko raz i od tej chwili przysiągłem sobie, że SHITÓW NIE TYKAM. Pozdro


Po 1 nie wzywaj imienia Boga nadaremno.
Po 2 Czy ty kiedykolwiek grałeś w tibię? Chociaż te 2 tygodnie?
Po 3 Silkroad to straszny badziew, co z tego że grafika lepsza jak całkowicie nudne.
Podawajcie przykłady gier, gdy krytykujecie moją opinię. Fakt, że z mmo grałem jeszcze tylko w Silkroada i WoW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 14:48, Manieklbl napisał:

Po 1 nie wzywaj imienia Boga nadaremno.

Traktuj każdego jak chrześcijanina, daleko zajdziesz.

Dnia 24.04.2008 o 14:48, Manieklbl napisał:

Po 2 Czy ty kiedykolwiek grałeś w tibię? Chociaż te 2 tygodnie?
Po 3 Silkroad to straszny badziew, co z tego że grafika lepsza jak całkowicie nudne.

Jasne. To tłumaczy jego 3. pozycję na liście najbardziej grywalnych gier na XFire.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 14:50, squeglee napisał:

Jasne. To tłumaczy jego 3. pozycję na liście najbardziej grywalnych gier na XFire.


Mi się to nie podoba, może dlatego, że nie znałem wszystkich opcji i dość mało grałem (około 3 tygodnie). Podobnie pewnie robią osoby wypowiadające się tu o Tibii. Grałem w nią ponad półtora roku i mimo że w sumie strata czasu to wspominam ten okres bardzo miło. Tibia to nie tylko gra, można biegać gdzieś ze znajomymi pogadać, porobić coś innego (wiem, że w innych mmo też tak można, mi jednak tibia po prostu się podoba, a pamiętając jak byłem od niej uzależniony nie chce grać już więcej w żadno mmo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 14:48, Manieklbl napisał:

Po 2 Czy ty kiedykolwiek grałeś w tibię? Chociaż te 2 tygodnie?

Uwierz mi, nie mógłbym grać w to dłużej niż jedną godzinę. I właśnie tyle grałem.

Dnia 24.04.2008 o 14:48, Manieklbl napisał:

Po 3 Silkroad to straszny badziew, co z tego że grafika lepsza jak całkowicie nudne.

Może i badziew, ale lepszy. Może i nudny, ale ciekawszy.

Dnia 24.04.2008 o 14:48, Manieklbl napisał:

Podawajcie przykłady gier, gdy krytykujecie moją opinię. Fakt, że z mmo grałem jeszcze
tylko w Silkroada i WoW

No widzisz, a ja podałem jeszcze GW, a grałem jeszcze w bardzo dużo innych sieciowych RPG i nie tylko. Sam przyznaj, że nie grałeś w dużo gier MMO, więc raczej nie masz prawa sądzić, że Tibia jest najlepszą grą na świecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 18:44, Daviochlebak napisał:

No widzisz, a ja podałem jeszcze GW, a grałem jeszcze w bardzo dużo innych sieciowych
RPG i nie tylko. Sam przyznaj, że nie grałeś w dużo gier MMO, więc raczej nie masz prawa
sądzić, że Tibia jest najlepszą grą na świecie...


Ale to tylko moje zdanie. Każdy może mieć swoje. Jest najlepszą grą w jaką grałem. Lepszą od Silkroada w mojej opinii, a o wow nie mam zdania bo grałem za krótko.
Co to jest GW? Mi się ten skrót bardzo źle kojarzy z pewną gazetą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tibia? Nie. Czemu? Gówniana grafika, nie wciąga, brak dźwięku, brak fabuły i co najważniejsze brak grywalności. Mnie ten shit znudził już po 20 minutach grania. Dla mnie było to jeszcze gorsze przeżycie niż 2 godzinne granie w "Rajd na Berlin" czy "Wilczego Szańca". Przetrzymam każdą kaszankę, ale nie TAKIEGO gniota. Zamiast grać w to badziewie można miło spedzić czas przy takich grak jak Silkroad Online, Guild Wars, Lineage II, czy LotR... O moim ukochanym WoWie nie wspominam, ten szajs nawet do pięt mu nie dorasta. No i... dzieci Neo w Tibii to codzienność. "koham kruliczki taki jok tay, fajna ta perty byloa" - ten tekst zasłyszałem od pewnego użytkownika. Jest jeszcze wiele innych przypadków. Aha, i wg. mnie KOMPLETNĄ BZDURĄ jest, że Tibia wciąga. Wciąga cię niby ciągłe bicie lvli, gadanie z dziećmi Neo, i brzydka jak noc grafika? Ja rozumiem ludzi którzy lubią Simsy, ponieważ w sumie są powody by je lubić, ale Tibia? Ogółem to wg. mnie badziew który powinienen spaść na dno oceanu i nigdy stamtąd nie wyjść, nie warto czasu marnować na takie gówna jak Tibia.


PS. Silkroad, Guild Wars, Lineage II, LotR, World of Warcraft itp. to raczej gry z pierwszej półki, więc w sumie nie ma ich co porównywać do gry z ligi D, lub E ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 18:44, Daviochlebak napisał:

> Po 2 Czy ty kiedykolwiek grałeś w tibię? Chociaż te 2 tygodnie?
Uwierz mi, nie mógłbym grać w to dłużej niż jedną godzinę. I właśnie tyle grałem.
> Po 3 Silkroad to straszny badziew, co z tego że grafika lepsza jak całkowicie nudne.

Może i badziew, ale lepszy. Może i nudny, ale ciekawszy.
> Podawajcie przykłady gier, gdy krytykujecie moją opinię. Fakt, że z mmo grałem jeszcze

> tylko w Silkroada i WoW
No widzisz, a ja podałem jeszcze GW, a grałem jeszcze w bardzo dużo innych sieciowych
RPG i nie tylko. Sam przyznaj, że nie grałeś w dużo gier MMO, więc raczej nie masz prawa
sądzić, że Tibia jest najlepszą grą na świecie...


Ta gw to prawdziwe rpg gdzie świat jest ograniczony do bólu a prawdziwa zabawa sie zaczyna na walkach pvp(bo to jest sens gry),jak grałem czułem się jak w klatce i dlatego moi m zdaniem gw przegrywa z tibią jesli chodzi o swobode jeśli miałbym oceniać to wow króluje bo sam w tą gre gram bo nie dość ,że jest rozbudowany to przy nim inne mmo to takie nieudane klony.Gralem w silkroad archlord,inne super darmowe mmo :p,i we wszystkim co zobaczyłem bede przeciwny wszystkim darmowym mmo(to przez wowa ). Teraz bede zatapiał swe pazury w age of conan. Moge jeszcze powymienac wady silkroad,knight online itp ale to może kiedy indziej :)


Do barteza mam ochote ci coś powiedziec ale się powstrzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować