Zaloguj się, aby obserwować  
Szalas22

TIBIA - Gra na miarę XXI w. (TAK/NIE)

871 postów w tym temacie

Dnia 04.08.2007 o 01:35, Majkes napisał:

xDDDDDDDDDDDDDDD

Tibia to gra na mianę roku 1990, fenomenu absolutnie nie rozumie, jakbym mógł zamknał bym serwery
xD


Nie zgodzę na tamte czasy to Terris/Mario :).

Tibia to ............ no właśnie takie nie wiadomo co ;d wiec jak może być grą na miarę XXI w. ? ;d

Ps. nie mamy jeszcze końca XXI w. wiec nie można jeszcze robić takiego typowania :D
Ps2. na XX w. można by ale już takie było i wygrał właśnie Terris :>
Ps3. moim zdaniem autor powinien dodać regulamin do tematu ;] bo odpowiedzi typu ""Moja odpowiedz to tez nie"" itd. są zwykłym OT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2007 o 23:14, TTBoS napisał:

Tibia to ............ no właśnie takie nie wiadomo co (...)

Ja ci powiem co to jest Tibia. Tibia to wielkie ... no właśnie dokończcie sami.
Jestem na NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIE, NIE i jeszcze raz NIE. Ta gra mnie po prostu odrzuca: straszy grafiką i prostotą wykonania. 10 lat temu może i zrozumiałbym jej fenomen, ale porównując Tibię z dzisiejszymi MMORPG ta gra to (przepraszam za określenie) totalny SZIT. Co z tego, że jest darmowa, są lepsze gry online, za które nie trzeba płacić (np. Cabal ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tibia grą na miarę XXI w. ? This is Madness ! hehe
W Tibie nie grałem i nawet cieszę się z tego, mój kolega grał w to dosłownie chwilę i powiedział mi, żebym nawet jej nie dotykał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIE, w dobie Guild Wars czy WoW (a nawet Lineage 2) Tibia to niepotrzebny kawałek szynki na wypchanej po brzegi kanapce z salami. Precz mi z tym - to tylko umysły zjada porządnym ludziom (a później taki osobnik uważa się za - o zgrozo! - gracza).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie u mnie ta giera wywołuje odruchy wymiotne i już wole wydać 70zł na Guild Wars gdyż jest o niebo lepsze a i moim zdaniem niewiele ustępuje wow-owi który jest już droższy i jeszcze en abonamęt.Tak więc Tibie mówie nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak TIBIA Jest na miare XXI w. "p.n.e." :))) Nie wiem co widzą w tej grze osoby które w nią grają... Poza tym musze powiedziec ze w mojej miejscowosci są takie kolesie (jakieś 30,40 osób) którzy w to grają!!! Ja gram w WoW''a ale kiedy sie mnie pytają czemu nie gram w "TIBIE" a ja powiem ze gram w World of Warcraft to oni sie krzywią i pytają sie co to jest... Paranoja... Jak powiem ze sie płacie i ze nie gra sie na piratach to sie znowu krywią... Dzieci giełdy elektronicznej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2007 o 09:26, ppajak27 napisał:

Tak TIBIA Jest na miare XXI w. "p.n.e." :))) Nie wiem co widzą w tej grze osoby które w nią
grają... Poza tym musze powiedziec ze w mojej miejscowosci są takie kolesie (jakieś 30,40 osób)
którzy w to grają!!! Ja gram w WoW''a ale kiedy sie mnie pytają czemu nie gram w "TIBIE" a
ja powiem ze gram w World of Warcraft to oni sie krzywią i pytają sie co to jest... Paranoja...
Jak powiem ze sie płacie i ze nie gra sie na piratach to sie znowu krywią... Dzieci giełdy
elektronicznej...

tibia gra ahahaahhha
no nazwa tego tematu mnie rozwalila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2007 o 09:11, Michael121 napisał:

ale dałbym jej zero za grafikęi scieżke dziwiękową (bo ich nie ma)


Bo może wcale nie potrzebuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIE jest to gra na miano XXI w. Grałem w tą grę i nioczym mnie nie przekonała. Pozatym jest źle napisana. Obciąża procesor w 100% (sprawdziłem w menadżerze zadań) przez co nie można słuchać muzy, downloadować coś z neta, porostu nic się nie da robić. W ogóle gra oferuje bardzo mało, wolę zagrać w WoW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować