Zaloguj się, aby obserwować  
Szalas22

TIBIA - Gra na miarę XXI w. (TAK/NIE)

871 postów w tym temacie

Dnia 09.02.2008 o 14:02, SoieR napisał:

Ale to prawda co oni wszyscy mówią.... gra na miare XXI x ? meh? buahahaha...
Więc jakby nie patrzeć to swoje lata ma i teraz może wydawać się już "nieświeża", ale
patrzeć na nią pod kątem gier XXI wieku to żałosne.



Tak ale nie rozumiem 1 rzeczy grałem w tą gre a sprwaiała mi przyjemność teraz "jezd gupia bo w tv tak muwili"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 14:08, Manieusz napisał:

Gram w Tibie, chodze do dobrej szkoły, mam średnią 4.2, moja postać jest warta ~600 zł

Powiedzcie w co Wy gracie ? Jak z was nie są takie Dzieci Neo ... i chyba i tak nie
wiecie co to znaczy ;]

Mimo tego że gram, to jednak nie myśle żeby Tibia była grą na miarę XXI w. Patrząc na
możliwości grafików w grze takiej jak CoD:4 np.

Akurat w Tibii, mam normalnych znajomych... a nie ziomkuf

brak dźwięku dla mnie nie gra roli, bo jestem zwolennikiem słuchania własnych klipów
;] I nawet w grach sobie puszczam na Mp4 własne "hity" a nie odgłosy z gry ;]
Średnia 4,2 jest średnia. Ciekawy jestem ile grasz dziennie w tibie?



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 14:24, Manieusz napisał:

Yyy... ? No i co z tego, że skopiowałeś mojego posta ? Albo jest tam jakiś tekst którego
nie widze :D


Ostatnie jego zdanie to była odpowiedź, mam na myśli " Średnia 4,2 jest średnia. Ciekawy jestem ile grasz dziennie w tibie?"
W sumie to IMO średnia 4.2 nie jest taka zła, ale nie jest też czymś wybitnym ale jeżeli nie dałeś się wciągnąć jeszcze w to ogłupiające towarzystwo to chwała ci za to... ja nie przeczę, że w Tibii jest jakieś grono normalnych ludzi, ale niestety jak się widzi i jak się słyszy to 3/4 polskiego społeczeństwa tej gry to dzieci neo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 13:32, Jacek W. napisał:

Jest jeden plus tibii. Mianowicie wszytskie dzieci neo graja w tibie i dzieki temu w
innych grach mamy normalnych graczy :( przynajmniej w wiekszosci :)

Zgadzam sie !
A jesli chodzi o pytanie w temacie : NIE !
Grafika i brak dzwieku mi nie przeszkadza (mam w pokoju taki komputer, do ktorego Tibia pasowala by idealnie :D)
Ale grywalnosci w tym nie ma ani troche, bijesz, bijesz, bijesz, bijesz przy okazji walczac z tysiacami dzieci neo, hakerow, intelygentow, ktorzy wbili 99999 lvl i prezentuja swoja sile zabijajac 10 lvlowych graczy, oszustow itd.
I nie mowcie, ze ta gra wciaga :P ! Moja kariera z Tibia skonczyla sie po tygodniu grania.
Od kilku tygodni gram w WoWa, dzieci neo nie ma tam prawie wcale, poznalem wielu innych graczy z polski, i wszyscy byli mili, pomocni, znali ortografie :D.
A, w szkole siedze w lawce z Tibiowym nalogowcem, a drugiego mam za plecami... Zenada ! "Wczoraj przez 8 godzin bilem xxxxx, wbilem 7825965 lvl, zPeKowalem 50 noobow, mowie Ci, ale rama byla, hahahah!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2008 o 23:46, Tomicha napisał:

- lagi

Zależy. Jak ktoś ma szybkiego/dobrego neta to nie ma lagów.
To teraz ja ;P
Nie, dlaczego:
- grafika,
- dźwięk, tzn. brak jakichkolwiek dźwięków,
- większość graczy którzy psują i tak małą przyjemność z grania...
Tibia nie jest grą XXI w. wystarczy spojrzeć na grafikę, od razu odrzuca od monitora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIE!
Tibia to jeden wielki Smiec...;/ tam nie ma grafiki nawet i nie wiem dlaczego ma az tylu fanow :/ Ale w sumie wiekszosc MMORpg (tych darmowych) jest tyle samo warta co kosztuje... :P

takie mam zdanie o Tibi... nie obchodzi mnie to ze mnie za to skrytykujecie itp....:)))
pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2008 o 00:57, kamil E napisał:

NIE!
Tibia to jeden wielki Smiec...;/ tam nie ma grafiki nawet i nie wiem dlaczego ma az tylu
fanow :/ Ale w sumie wiekszosc MMORpg (tych darmowych) jest tyle samo warta co kosztuje...
:P

takie mam zdanie o Tibi... nie obchodzi mnie to ze mnie za to skrytykujecie itp....:)))
pozdro


jak kto nie ma a co oglądasz :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowane NIE.
A dlaczego?
Pomijam wszelkie aspekty techniczne czy w ogóle beznadziejność prowadzonej tam rozgrywki... ale jak widzę w kafejkach grających w Tibię, to mi się trochę słabo robi. Tak samo wszelkie fora o tej grze to wylęgarnia największych noobów w necie. Sytuacja jest podobna, jak ta z Plemionami.
Krótko - dopóki w Tibii średnia grających będzie na poziomie 10-12 lat, będę przeciwny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TAK Tibia jako sama gra.

NIE jako społeczność Tibii (mimo że się trochę poprawia, wciąż pozostawia wiele do życzenia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie Tibia owszem jest grą na miare XXIw. przecie nie jest to grafika zła (owszem pixelarty ale jak szegółowo wykonane?), grywalność spora, małę wymagania a zraźić może stareotyp "plax items ol hant na majn".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TAK
Mimo iż strasznie uzależniająca, więc z tego powodu nie polecam to jednak grywalność najlepsza z wszelkich gier jakie kiedykolwiek istniały. Jako gra to dla mnie najlepsza gra w historii świata. Ale aspekty uzależniające odpychają mnie na tyle, że do niej nie wrócę, bo jednak cały czas poświęca się jej, chodź fakt że można poznać wielu znajomych, z częścią utrzymuje kontakty do dziś mimo iż nie gram 2 lata. Polecam i nie polecam, to zależy od charakteru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka moim zdaniem Tibia nie jest grą na miarę XXI w
grafika jest dość słaba i moim zdaniem postacie zbyt wolno się
poruszają POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować