Zaloguj się, aby obserwować  
Szalas22

TIBIA - Gra na miarę XXI w. (TAK/NIE)

871 postów w tym temacie

Dnia 06.03.2008 o 18:45, The Lurker napisał:

> Bo zamkną temat i CO wtedy?
Zapewne powyższa gromadka trolli (jak i wiele innych) będzie musiała znaleźć kolejny
temat do spamowania i umieszczania postów typu "tibia to guwno" bez podawania powodu.
Cóż - Tibię się obrzuca błotem, niby społeczność jej to prawie same nooby (cóż, muszę
się zgodzić, dlatego przestałem grać) ale osoby wspaniale tutaj krytykujący ową grę nie
są wcale lepsi (nie wszyscy, ale dużo takich tutaj wyłapałem). Cóż, ten temat to dla
nich raj.



Ludzie muszą mieć miejsce do "Wyżycia się", że tak powiem a to forum jest do tego świetnie przystosowane.
Jednak widzę że nie przeczytałeś wszystkich postów... Część ludu lubi tę gre A WSZYSCY odpowiadają żetelnie na zadane zagadnienie więc... Forum dużo jeszcze przeżyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2008 o 17:02, Kamil5 napisał:

Ludzie muszą mieć miejsce do "Wyżycia się", że tak powiem a to forum jest do tego świetnie
przystosowane.

Jak chcą się wyżyć, to niech pójdą wytrzepać dywany. Forum nie jest miejscem, gdzie powinny padać bezsensowne, spamerskie posty.

Dnia 08.03.2008 o 17:02, Kamil5 napisał:

Jednak widzę że nie przeczytałeś wszystkich postów... Część ludu lubi tę gre A WSZYSCY
odpowiadają żetelnie na zadane zagadnienie więc... Forum dużo jeszcze przeżyje.

Wybacz, ale nie uśmiecha mi się czytanie 38 stron (ok. 760 postów), zwłaszcza że te, które czytałem były zazwyczaj prymitywne i zniechęcały do dalszego odwiedzania tematu.

Rzetelnie odpowiadają, mówisz?
"Tibia porażka na miarę XXIw." - losowy cytat z tego tematu. A gdzie uzasadnienie? Wcięło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale się rozpisałeś się, a podałeś chociaż 1 malutki argumencik do swojej odpowiedzi?

Ja uważam iż Tibia to nie jest gra na miarę XXI wieku, ponieważ młodzi ludzie (przewaznie 13 latki) grają w to coś i się podniecaja niewiem czym. Mówia do siebie i do innych skrótami, piszą z błędami ortograficznymi i to niektórych wkurza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.03.2008 o 19:33, gesio napisał:

Ja uważam iż Tibia to nie jest gra na miarę XXI wieku, ponieważ młodzi ludzie (przewaznie
13 latki) grają w to coś i się podniecaja niewiem czym. Mówia do siebie i do innych skrótami,
piszą z błędami ortograficznymi i to niektórych wkurza.

To raczej nie jest argument. Niektórym gra przypadła do gustu, więc będą się tym podniecać dopóki Tibia im się nie znudzi. Skrótów używa się chyba w każdej grze MMO, a błędy ortograficzne występują, niestety, wszędzie.

Jeśli chodzi o technologię to Tibia nie jest grą na miarę XXI wieku. Co nie znaczy, że nie jest grą wartą poświęcenia chwili uwagi. Mocno wciąga, a jak ktoś się wciągnie to Tibia nie pozwala się nudzić. A przecież o to w grach chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.03.2008 o 19:12, The Lurker napisał:

Wybacz, ale nie uśmiecha mi się czytanie 38 stron (ok. 760 postów), zwłaszcza że te,
które czytałem były zazwyczaj prymitywne i zniechęcały do dalszego odwiedzania tematu.

Stron jest 16 i przyjemnie się je czyta (moim zdaniem)

Dnia 08.03.2008 o 19:12, The Lurker napisał:

Rzetelnie odpowiadają, mówisz?
"Tibia porażka na miarę XXIw." - losowy cytat z tego tematu. A gdzie uzasadnienie? Wcięło?


Tak żetelnie... Wybacz ale porażka to nie jest skoro tyle osób w to gra, chociaż chwilkę...
I, mam nadzieje, zdjaesz sobie sprawę że ta konwersacia przypomina tą Smugglera z przysyłającymi maile do readakcji CDAction?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UZASADNIJ UZASADNIJ UZASADNIJ UZASADNIJ UZASADNIJ UZASADNIJ UZASADNIJ UZASADNIJUZASADNIJ UZASADNIJ UZASADNIJ UZASADNIJ UZASADNIJ UZASADNIJ UZASADNIJ UZASADNIJ (...) UZASADNIJ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.03.2008 o 19:59, Radykał napisał:

To raczej nie jest argument. Niektórym gra przypadła do gustu, więc będą się tym podniecać
dopóki Tibia im się nie znudzi. Skrótów używa się chyba w każdej grze MMO, a błędy ortograficzne
występują, niestety, wszędzie.


Racja - to zjawisko częste niestety nie tylko w świecie gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 16:30, Kamil5 napisał:

> Wybacz, ale nie uśmiecha mi się czytanie 38 stron (ok. 760 postów), zwłaszcza że
te,
> które czytałem były zazwyczaj prymitywne i zniechęcały do dalszego odwiedzania tematu.

Stron jest 16 i przyjemnie się je czyta (moim zdaniem)

Ile jest stron zależy od ustawień, ale liczba postów pozostaje 760 (teraz już ponad). Jak nie wierzysz, to sobie policz.

Dnia 09.03.2008 o 16:30, Kamil5 napisał:

> Rzetelnie odpowiadają, mówisz?
> "Tibia porażka na miarę XXIw." - losowy cytat z tego tematu. A gdzie uzasadnienie?
Wcięło?

>Tak żetelnie...
http://pl.wikipedia.org/wiki/Rzetelno%C5%9B%C4%87_%28psychometria%29 <<< Jak nie wiesz jak się pisze dany wyraz, to się nie spieraj.
>Wybacz ale porażka to nie jest skoro tyle osób w to gra, chociaż

Dnia 09.03.2008 o 16:30, Kamil5 napisał:

chwilkę...

Wybacz, ale to jest cytat a nie moje słowa. Nie podzielam tego zdania. A na wszelki wypadek:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Cytat

Dnia 09.03.2008 o 16:30, Kamil5 napisał:

I, mam nadzieje, zdjaesz sobie sprawę że ta konwersacia przypomina tą Smugglera z przysyłającymi
maile do readakcji CDAction?

Nie jestem w temacie, ale skończmy już tą bezsensowną "konwersacię". Prowadzi to do offtopa, czego na forum nie chcemy. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Modyfikowałeś tę żetelną wypowiedź widze około 19,15...
Tiiiiia (Tiibia jak kto woli)... Now fajno sie gadało a ty chcesz już kończyć? To chociaż odpowiedz ostatni raz na pytanie zawarte w poście... A rzetelnie pisze przez ż bo ciebie to drażni :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2008 o 19:42, Head Master napisał:

NIE!
Popieram przedmówcę (Sir Hattona). Popularna gra typu MMORPG, gra w nią wiele polaków

No i co z tego?

Dnia 06.03.2008 o 19:42, Head Master napisał:

dużo oszustów,

No nie wiem czy dużo? W WoWa gra więcej oszustów (w dodatku kilka milionów ludzi na pirackich serwach)

Dnia 06.03.2008 o 19:42, Head Master napisał:

grafika na miarę 1980 roku,

Wtedy nie było prawie żadnej grafiki, więc jak się nie znasz to nie zabieraj głosu.

Dnia 06.03.2008 o 19:42, Head Master napisał:

nie ma muzyki, która umilała by czas,

Włącz Winampa...

Dnia 06.03.2008 o 19:42, Head Master napisał:

długo się włącza (około 20 minut).

HAHA! Pogieło cie czy żartujesz? Mi się włącza 10 sekund razem z zalogowaniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 12:10, Beror napisał:

TAK TAK TAK TAK TAKKKKK

NIE NIE
Dlaczego? Proszę o to kilka argumentów:
-grafa- z lat 80 XX wieku.
-questy a raczej ich brak
- to jest rpg? ograniczanie się do kupna, sprzedaży waleniem mięa gdzie popanie, oraz groźby aby oddali złoto- to rpg wg Tibii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 12:13, Aragloin napisał:

> TAK TAK TAK TAK TAKKKKK
NIE NIE
Dlaczego? Proszę o to kilka argumentów:
-grafa- z lat 80 XX wieku.
-questy a raczej ich brak
- to jest rpg? ograniczanie się do kupna, sprzedaży waleniem mięa gdzie popanie, oraz
groźby aby oddali złoto- to rpg wg Tibii.

Bez komentarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 12:13, Aragloin napisał:

> TAK TAK TAK TAK TAKKKKK
NIE NIE
Dlaczego? Proszę o to kilka argumentów:
-grafa- z lat 80 XX wieku.
-questy a raczej ich brak
- to jest rpg? ograniczanie się do kupna, sprzedaży waleniem mięa gdzie popanie, oraz
groźby aby oddali złoto- to rpg wg Tibii.


Jestes następnym znawcą rpgów grałes kiedys w papierowe czy tylko w gothica i pozjadałeś rozumy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.04.2008 o 12:17, hammerfall87 napisał:

Jestes następnym znawcą rpgów grałes kiedys w papierowe czy tylko w gothica i pozjadałeś
rozumy?

Nie obrażaj mnie. oczywiście, że grałem w papierowe, bez tego nie mógłbym się nazywać ganem rpg. W Gothica też grałem, ale nie jest to dla mnie gra wybitna pod względem rpg. PLANESCAPE TORMENT !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 12:20, Aragloin napisał:


> Jestes następnym znawcą rpgów grałes kiedys w papierowe czy tylko w gothica i pozjadałeś

> rozumy?
Nie obrażaj mnie. oczywiście, że grałem w papierowe, bez tego nie mógłbym się nazywać
ganem rpg. W Gothica też grałem, ale nie jest to dla mnie gra wybitna pod względem rpg.
PLANESCAPE TORMENT !!!!



No to jesli grałeś to ktoś wymyslał historie nazywał sie w game master w tibi można tak samo zrobić ale widać ludzie sa na tyle ciemni i nie rozgarnięci więc nie potrafią i musza miec podane wszystko na tacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIE, NIE i jeszcze raz NIE

Dlaczego?
1. Grafika. Tak, grafika nie jest najważniejsza, ale są pewne granice.

2. "Dobrowolny" abonament - to czego we wszelkich grach nie cierpię. Mogę płacić raz z grę i mieć z głowy, mogę płacić abonament albo nie grać w ogóle. Ale to jest chyba najbardziej poroniony pomysł, który wkrada nam się w mózgi, robi z nich papkę, że chcemy jeszcze i jeszcze, bo inaczej stracimy reputację w grze xP

3. Fabuła. Tak, fabuła w MMO nie jest ważna. Ale bez przesady. Czy w tej grze mamy jakiś cel? Czy tylko wypełnia się kolejne questy?

4. SPOŁECZNOŚĆ. Tu chyba nie muszę tłumaczyć jak wiele grających w Tibię nie dorosła do korzystania z ogólnie dostępnych gier, z szacunkiem dla tych, którzy są poważni.

5. Muzyka. Czy w gronie kilkudziesięciu osób tworzących grę nie ma choć jednej potrafiącej tworzyć muzykę? Czy całą kasa idzie na utrzymanie serwerów.

Jedynym plusem, jaki mogę przyjąć do wiadomości to łatwość przeniesienia Tibii na komórki x)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 12:17, Beror napisał:

Bez komentarza


Szczerze to ja zostawiam to bez komentarza...albo może i nie.
On chociaż napisał dlaczego nie ,a ty? Ja też potrafię napisać "Tak Tak..." ,ale to świadczy tylko o nie umiejętności wysławiania się lub jeszcze gorzej. Albo lepiej...trzeba najpierw umieć czytać przyklejone posty ,aby zrozumieć jakie prawa tutaj obowiązują.

@KannX

Dnia 22.04.2008 o 12:17, Beror napisał:

NIE. Tibia ssie pauke.


O_o?! Eureka...(lol...jeśli masz ochotę to możesz przeczytać tekst wyżej >.<)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować