Zaloguj się, aby obserwować  
Woko11

Harry Potter i Zakon Feniksa - temat ogólny (gra) [M]

137 postów w tym temacie

Gra na podstawie filmu na podstawie książki "Harry Potter i Zakon Feniksa" :D już czerwca w sklepach. Ja właśnie ściągam demo (dla zainteresowanych: http://www.fileshack.com/file.x/10679/Harry+Potter:+Order+of+Phoenix+Demo)

Wymagania gry:
System operacyjny: Windows XP/Vista
Procesor: 1,6GHz Pentium 4 lub odpowiednik
Pamięć RAM: 256 MB
Karta grafivczna: 32 MB
Dysk twardy: 9 GB
Karta dźwiękowa: zgodna z DirectX 9.0c lub nowszym
DirectX: DirectX 9.0c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 13:52, Woko11 napisał:

Wymagania gry:
System operacyjny: Windows XP/Vista
Procesor: 1,6GHz Pentium 4 lub odpowiednik
Pamięć RAM: 256 MB
Karta grafivczna: 32 MB
Dysk twardy: 9 GB
Karta dźwiękowa: zgodna z DirectX 9.0c lub nowszym
DirectX: DirectX 9.0c

E... taka gierka i zajmuje tyle miejsca? A tak w ogóle fajne te demo? Jak się gra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Demo jest ograniczone czasowo! Możemy sobie pograć w gargulki (czy jakoś tak) i pomachać różdżką. Zaklęcia rzucamy ruszając myszką... Nie jest to system doskonały. Grafika jest taka sobie - nie można (w demie) uruchomić trybu "next-gen". Silnik jest kiepsko zoptymalizowany (porównując do poprzednich części). Na moim sprzęcie wyciąga 20-30 fps...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na moim sprzęcie wyciąga 20-30 fps...
Ooo.. a na moim około 15 (na oko) masz podobną konfigurację tylko gorszą kartę i więcej RAMu... nie wiedziałem że one aż tyle dają...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też na oko podaję fpsy - niby płynnie, ale nie bardzo :D czyli zakładam, że w okolicach 25fps. Czytałem, że pełna wersja jest lepiej zoptymalizowana i jest lepsze sterowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 14:35, Woko11 napisał:

Też na oko podaję fpsy - niby płynnie, ale nie bardzo :D czyli zakładam, że w okolicach 25fps.
Czytałem, że pełna wersja jest lepiej zoptymalizowana i jest lepsze sterowanie.

jest taki program do liczenia fps. znajduje się tu: http://www.pobieralnia.pl/plik-620-fraps.html .
ja na rozdzielczości 1024x 768, detalach ustawionych na speed miałem 23-33 fps, a na detalach ustawionych na quality miałem 20-28. jeśli możesz to podaj też swoje wyniki, bo bardzo mnie to interesuje ;)
p.s. programik włączasz, nic nie zmieniasz i włączasz grę. w lewym dolnym rogu wyświetlają się fps-y.
Z GÓRY DZIĘKI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 13:52, Woko11 napisał:

Gra na podstawie filmu na podstawie książki "Harry Potter i Zakon Feniksa" :D już czerwca
w sklepach. Ja właśnie ściągam demo (dla zainteresowanych: http://www.fileshack.com/file.x/10679/Harry+Potter:+Order+of+Phoenix+Demo)

Wymagania gry:
System operacyjny: Windows XP/Vista
Procesor: 1,6GHz Pentium 4 lub odpowiednik
Pamięć RAM: 256 MB
Karta grafivczna: 32 MB
Dysk twardy: 9 GB
Karta dźwiękowa: zgodna z DirectX 9.0c lub nowszym
DirectX: DirectX 9.0c

trochę dużo zajmuje ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 20:01, Woko11 napisał:

Ojeja! Myślałem, że jest lepiej:
rozdzielczość: 1024x768
ustawienia: Speed
fps podczas gry: 10-15

....no comment...

OOO.... men... a myślałem że ramy są najważniejsze... a jednak karta:) jeszcze raz dzięki za wyniki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 19:44, Maciejka12 napisał:

Nie mogę sie doczekać! Zapoowiada sie ciekawie, ulepszylem kompa, hehe
uuuu, zajmuje 9 gb dużo


tak właściwie to zajmuje (bo jest napisane na oryginalnym pudełku z grą) że 5 gb :) ...
... i rzeczywiście, tam gdzie mam zainstalowaną grę (i w tym trzy save po przejściu gry) jest 5,00 gb :)

P.S. (do wszystkich) czy po ostatniej walce dumbledorem z voldemortem i powrocie do szkoly, wątek główny się zakończył?

P.S. 2: zrobił ktoś misję z odnalezieniem rzeczy Luny?

Pozdro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja grę będę miał za około tydzień dopiero, ale demo bez problemów mi działa i płynnie, a żadnego mega kompa nie mam :) W sumie mam wszystkie gry o Potterze, oprócz 1 części, bo przeszedłem u kumpla, ale pewnikiem niedługo gdzieś na allegro premierówkę wypatrzę i kupie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 20:20, Akoss-94 napisał:

Hmmm. mam pełną wersje ale mam problem. Co trzeba zrobić gdy Potter zakłada niewidkę?

hm.... masz chyba po polsku, nie? jeśli chodzi ci o misję siostry Rona to musisz pójść do pomieszczenia w którym miałeś lekcję obrony przed czarną magią i wejść po schodach na górę, do gabinetu Umbridge, a potem do pokoju obok i coś wziąć, ale już nie pamiętam co...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja widziałem na niemieckim kanale trailer i gra wydała się...eeeee...fajna bo nie chcę się wyrażać.A tak wogóle to proszę o jakieś linki do fajnych gier bo się nudzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować