Zaloguj się, aby obserwować  
Woko11

Harry Potter i Zakon Feniksa - temat ogólny (gra) [M]

137 postów w tym temacie

Dnia 27.07.2007 o 09:36, sinir napisał:

> Powiedzcie mi czy warto kupic harry potter i zakon feniksa? Ile czasu wam zajelo jego
przejscie.
> Czy jest to gra dla malych dzieci czy rowniez dla osob starszych (powyzej 15lat) .Mam
tu na
> mysli poziom trudnosci gry.z gory dzieki
grę ogólnie kupić... chyba nie warto (według mnie) ok. 130zł to za duża cena jak na 2 dni zabawy
(świetnej zabawy- dodam) zresztą dla lepszych graczy przejście powinno zająć nie więcej jak
1 dzień. jeżeli chodzi o poziom trudności to gra nie jest już tak łatwa jak poprzednie części,
ale niektóre momenty są naprawdę łatwe. A więc: nie opłaca się... ale jeżeli liczą się dla
ciebie jeszcze dodatkowe filmiki ukryte w grze (po odblokowaniu są dostępne), czyszczenie hogwartu,
szukanie figur szachowych i zdobywanie haseł do różnych portretów to gra starczy na trochę
więcej.

gdy mówisz o 1 dniu masz na mysli 12 godzin ciagledgo grania czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie skąd można ściągnąć spolszczenie do tej gry?? Żeby nie zaśmiecać tematu od razu powiem, że kuzyn mi kupił w Anglii egzemplarz, ale jest po angielsku, a po angielsku niewiele rozumiem i trudno jest ją przejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja gdzieś widziałem (chyba na Hyperze) skrawek gry i grafika niezła a książkę przeczytałem i wydaje mi się że gra HP 5 będzie (jest) lepsza od 4 bo w 4 było za trudno i tyle zadań a grafika, no cóż...a wy co myślicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam że gra bedzie dobra.

(mam małą prośby czy osoba która ma Czara Ognia mogłaby wejść na forum poświęcone tej grze ponieważ poszukuje kogoś kto mógłby odpowiedzieć na moje pytania, które są tam zamieszczone??)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.07.2007 o 11:18, Tieru napisał:

gdy mówisz o 1 dniu masz na mysli 12 godzin ciagledgo grania czy jak?


nie do końca... myślę o ok. 5 godzinach... czyli tyle, ile pospolity "super-gracz" przeznacza na grę na komputerze dziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.08.2007 o 08:00, Maciejka12 napisał:

- grafika troche slaba


grafa nie jest saba. powiem wi€cej- jest bardzo dobra. problem w tym, ze w mwnu nie mozna zmienic AA (chyba) i albo sie samo "nastraja" albo trzeba zmienic w pliku ini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra mi się bardzo podoba zdecydowanie najlepsza gra o Harrym Potterze. W końcu można sobie pobiegać po całym Hogwarcie, jest dużo bonusów do odkrycie. Ale niestety gra jest za krótka, słaba grafiki, straszna praca kamery i bardzo łatwa. Szkoda bo EA zmarnowała bardzo dobrą grę, gdyby była dłuższa chociaż o te 5 godzin, to już by było lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja pierwsza w żtciu recenzja może wam coś powieo grze
Recenzja gry Harry Potter i Zakon Feniksa
Gra rozpoczyna się tak jak w książce i w filmie atakiem dementorów na Harry''ego i Dudley''a, a kończy walką Dumbledora z Voldemortem. W grze zagramy aż pięcioma postaciami - Harrym, Dumbledorem, Syriuszem, Fredem i Georgiem. W grze będziemy szukać uczniów do Gwardii Dumbledore''a i wykonywać dla nich zadania, uczyć się nowych czarów, dokuczać Umbridge, wykonywać prace domowe dla nauczycieli, rozmawiać z portretami, uczniami i gargulcami, zagramy w kilka minigierek, takich jak: szachy czarodziejów, gargulki, eksplodujący dureń, lekcje oklumencji za Snapem. Ciekawie wygląda rzucanie czarów, trzeba nacisnąć lewy lub prawy przycisk myszy i odpowiednio poruszyć "gryzoniem". Mamy dwa rodzaje czarów: Zaklęcia, takie jak: Reparo, Accio, Wingardium Leviosa i Uroki (do użycia tylko w czasie bitwy), takie jak: Expelliarmus, Protego, Drętwota. Jest również jeden czar z 6. części przygód Harry''ego (Książę Półkrwi) - Levicorpus. Ale to plus dla twórców, ponieważ ten czar jest bardzo przydatny. Bitwy nie są trudne, ale efektowne. Trochę zawiodłem się na walce Dumbledore''a z Voldemortem, myślałem, że będzie trudniejsza od wszystkich, a odniosłem wrażenie, że była najłatwiejsza. Chociaż ładnie wygląda, jest podzielona na trzy etapy.
Przeciętnemu graczowi gra nie zajmie więcej niż 7 godzin, ale żeby odkryć wszystkie tajemnice i zakamarki Hogwartu, z pewnością będziemy grać o wiele, wiele dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Witam mam pytanko odnosnie gry HP a wiec tak jestemw takiej misji ktora opiera sie na tym by pomoc Nevillowi z takimi krzaczyskami on tam stoi i woła pomocy no to ja juz umiem ten czar co sie podpala no i pale pierwszego krzaka po jakis 5 minutach krzak nareszcie odstapil i znikl a potem dalej są takie krzaki ale je juz pale i nic ciagle odrastają,jak mam to pokonac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robisz po prostu za wolne ruchy myszka. Ale żeby nie napsuć sobie krwi podejdź do rośliny i naciśnij lewy przycisk myszy. Teraz zamiast machać myszką, naciskaj na przemian strzałkę w górę i strzałkę w dół. Znacznie ułatwi Ci to zadanie. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem w wersję na Xbox''a 360, ale chcę sobie kupić na PC. No cóż za krótko grałem żeby oceniać ale dobra.
Grafa: najlepsza z całej serii, muzyka: może być (soundrack z HP5), No i grywalność, baaardzo dobra ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem.
Jestem w momencie gdy nie ma żadnych zadań do wykonania. Powinienem iść do Sneapa na oklumenacje ale on mówi ze mam wyjść jeśli nie chce dostać szlabanu. Powinno to być i być etap z Fredem i Georgem. Wie ktoś co teraz mam zrobić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Zakon Feniksa w wersji polskiej to oznacza że jest tam dubbing czy są napisy? Wolalbym oryginalne glosy bohaterow i szukam wersji angielskiej i stad moje pytanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować