Zaloguj się, aby obserwować  
Woko11

Harry Potter i Zakon Feniksa - temat ogólny (gra) [M]

137 postów w tym temacie

Mam taki problem;
Odwiedziłem już wszystkich członków GD i pomogłem im w napsuciu krwi Umbridge, a Ron oraz Hermiona stale mówią bym sprawdził czy reszta ludzi z GD jest bezpieczna i ze mam do nich dotrzeć za pomocą mapy. Mój problem polega jednak na tym, że wykonałem już wszystkie zadanie ludzi z GD jakie tylko miałem na mapie Huncwotów zapisane - byłem u Giny Weasley, u Luny Lovegood, Deana Thomasa, bliźniaczek Patil (sorki jeśli źle napisałem imię którejś z postaci) ... tak więc czy ktoś jeszcze został z zadaniem? Czy może mam gdzieś iść czy coś?

Proszę o odpowiedź i z góry za nią dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wam powiem tylko tyle, że na moim Pentium D 925, 1 GB RAM i iGeForce 7600 GT demko tak sie zacinało, że grać sie nie dało...śmieszne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 12:56, Dark Assasin napisał:

Mam taki problem;
Odwiedziłem już wszystkich członków GD i pomogłem im w napsuciu krwi Umbridge, a Ron oraz Hermiona
stale mówią bym sprawdził czy reszta ludzi z GD jest bezpieczna i ze mam do nich dotrzeć za
pomocą mapy. Mój problem polega jednak na tym, że wykonałem już wszystkie zadanie ludzi z GD
jakie tylko miałem na mapie Huncwotów zapisane - byłem u Giny Weasley, u Luny Lovegood, Deana
Thomasa, bliźniaczek Patil (sorki jeśli źle napisałem imię którejś z postaci) ... tak więc
czy ktoś jeszcze został z zadaniem? Czy może mam gdzieś iść czy coś?

Proszę o odpowiedź i z góry za nią dziękuje.



musisz odpalić trzy kieszonkowe bagna, jedno jest u Giny Weasley, drugie u Deana Thomasa a trzecie jest w wybrukowanym dziedzińcu jak wejdziesz tam to ci się pokaże gdzie jest, gdyby ci sie nie pokazało to jest prawie na samym dachu, wchodzisz tam po zepsutej rynnie niedaleko gadającego gargulca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zaczełem grać w tą gre i mam juz wszystkich członków GD z wyjątkiem jednego. Mam problem z zadaniem dla Deana, bo nie moge znalesc wszystkich mówiących gargulców. Może mi ktoś powiedzieć gdzie one są???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poradziłem sobie z tymi gargulcami ale teraz mam nowy problem. Jestem w momencie gdy mam pomóc członkom GD utrudniać życie Umbridge. Pomogłem siostrą Patil(nie pamiętam jak to sie pisze) zepsuć głośniki, Lunie i Ginny odpalić bagna i teraz na mapie juz nie mam żadnych zadań do wkonania i nie wiem co zrobić:( Prosze o szybką pomoc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 19:31, Ecko09 napisał:

Ja wam powiem tylko tyle, że na moim Pentium D 925, 1 GB RAM i iGeForce 7600 GT demko tak sie
zacinało, że grać sie nie dało...śmieszne...


nie no.... muszę to powiedzieć.... a więc: OLOLOLOL! dziwna sprawa, bo na moim (patrz:opis) na rozdziałce 1024x 768 i jakości ustawionej na speed miałem (jak już wcześniej pisałem) 23-33 fps. nie rozumiem dlaczego na twoim, o wiele lepszym sprzęcie gra się zacina:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra gra...szybko o niej zapomniałem.Grafa "nice",muzyka pasuje do atmosfery(eh...cały czas leci to samo...),i grywalność świetna.ALE...gra bardzo krótka,bitwy łatwe(nawet na Hardzie).Jedyną satysfakcję miałem przy ławkach i wingardium leviosa,zabójcze połączenie na uczniach xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 16:36, pajson napisał:

gdzie znajde wszystkie rzeczy luny lovegood. Nad tym siedze juz pare dni i jak narazie znalazlem
tylko dwa

Niech sobie przypomnę... Jeden jest na dziedzińcu, gdzie można pozamiatać liście, jest właśnie pod nimi. Kolejny jest w bibliotece. Jeszcze jeden w sali jadalnej. Kolejny w pomieszczeniu z wejściem do podziemi snape''a, niedaleko portretu jakiegoś gościa i regału z książkami (możliwe, że pokazuje się dopiero po użyciu reducto na tym regale).
Nie pamiętam gdzie jest ostatnia rzecz. mam nadzieję, że pomogłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.08.2007 o 19:31, sinir napisał:

Niech sobie przypomnę... Jeden jest na dziedzińcu, gdzie można pozamiatać liście, jest właśnie
pod nimi. Kolejny jest w bibliotece. Jeszcze jeden w sali jadalnej. Kolejny w pomieszczeniu
z wejściem do podziemi snape''a, niedaleko portretu jakiegoś gościa i regału z książkami (możliwe,
że pokazuje się dopiero po użyciu reducto na tym regale).
Nie pamiętam gdzie jest ostatnia rzecz. mam nadzieję, że pomogłem :)

O tak bardzo.Wielkie dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Musisz iść do gabinetu Umbridge i znaleść tam jakieś rzeczy freda i georga. Jeżeli dobrze pamiętam to jest taka tylko jedna misja, od siostry Rona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 11:00, sinir napisał:


Musisz iść do gabinetu Umbridge i znaleść tam jakieś rzeczy freda i georga. Jeżeli dobrze pamiętam
to jest taka tylko jedna misja, od siostry Rona.


Dzięki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować