Zaloguj się, aby obserwować  
SDRaid

Race Driver: GRID - temat ogólny

1348 postów w tym temacie

********************************Race Driver One********************************

Jak zauważyliście Codemasters zmienił oblicze serii Colin Mcrae Rally zmieniając nazwę na Colin McRae, a co za tym idzie w grze pojawiły się oprócz tradycyjnych WRC także inne konkurencje jak np. CORR. Ale co tu sie będę rozpisywał, chodzi o to, że dostaliśmy informacje o kontynuacji serii Race Driver.

Najważniejszą informacją (poza tym, że ukaże sie na PC) jest oczywiście to, że grę będzie napędzał silnik engine Neon. Dlaczego najważniejszą?? A no dlatego, że budzi on mieszane uczucia. Jedni będą zadowoleni, zaś inni zmartwieni, ponieważ im nie ''''pójdzie''''. Panowie z Codemasters szykują także ''''ulepszenia''''. Mamy nadzieję, że kryje sie za tym jego optymalizacja, dzięki czemu w grę zagrają nawet osoby posiadające nie najnowszy sprzęt. Ma on zapewnić poza szczegółową grafiką realistyczne zachowanie się pojazdów oraz zniszczenia (coś podobnego do tych z Dirt''a). Poza trybem single player nie zabraknie oczywiście rozgrywki wieloosobowej. Podobnie jak w poprzednich częściach serii w grze ścigać będziemy się ''''wszystkim'''' na całej kuli ziemskiej. Szczególnie interesująco zapowiada się zupełnie odnowiona budowa kariery, w której będziemy ''''tworzyć'''' wspólny zespół. Oprócz wspomnianych PC, gra ukaże sie także na konsole Xbox 360 i PS3.

Kiedy premiera?? Niestety musimy poczekać ponad rok, bo odbędzie sie dopiero 30 czerwca 2008 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 14:25, JackXP napisał:

Przewodniczący i nie korzysta z wyszukiwarki?

1. Sam założyłem wątek o Colin McRae: Dirt
2. Ten temat jest poswiecony kontynuacji ToCa. Specjalnie pogrubiłem czcionkę, z resztą mówi o tym tytuł wątku.
3. Umiem korzystać z wyszukiwarki ;) To ty nie umiesz korzystać ze wzroku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 14:30, speedraid napisał:

> Przewodniczący i nie korzysta z wyszukiwarki?
1. Sam założyłem wątek o Colin McRae: Dirt
2. Ten temat jest poswiecony kontynuacji ToCa. Specjalnie pogrubiłem czcionkę, z resztą mówi
o tym tytuł wątku.
3. Umiem korzystać z wyszukiwarki ;) To ty nie umiesz korzystać ze wzroku...


A, ok mój błąd. Nie musisz nikogo obrażać.

Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 14:31, JackXP napisał:

A, ok mój błąd. Nie musisz nikogo obrażać.

to dam ci cytat: "Przewodniczący i nie korzysta z wyszukiwarki?". Teraz widzisz czemu tak napisał?

Co do samego tematu to mam nadziej że Codemasters pokaże co potrafi i da kolejną dobrą gierkę. Chociaż Toca race driver 3 nie była taka dobra niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 14:55, AQ22 napisał:

> A, ok mój błąd. Nie musisz nikogo obrażać.
to dam ci cytat: "Przewodniczący i nie korzysta z wyszukiwarki?". Teraz widzisz czemu tak napisał?


Pomyliłem się, ponieważ myślałem, że założył kolejny temat o Colin McRae Dirt. Ale nie musiał, przecież mnie obrażać, że nie korzystam ze wzroku. :|


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać, że w Race Driver One znajdziemy zdecydowanie więcej pojazdów i tras niż w poprzedniczce, 3 części. No i logo przy okazji ;)

20070629223650

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to widzę że RD3 to ostatnia z gier z serii Toca w którą sobie pograłem. Wymagania dirta to mnie do ziemi przywaliły, a jeśli tutaj ma być tak samo to podziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 22:49, Grucha91 napisał:

Wymagania dirta to mnie do ziemi przywaliły, a jeśli tutaj ma być tak samo to podziękuję.

Za rok wymagania Dirt''a wg mnie będą już bardziej normalne, gdyż dużo graczy wymieni komputery z kartami graficznymi D10, a jak wiadomo Neon został zrobiony pod D9.

Dnia 29.06.2007 o 22:49, Grucha91 napisał:

No to widzę że RD3 to ostatnia z gier z serii Toca w którą sobie pograłem.

Podobnie jak z Colinem McRae Rally, teraz mamy tylko Colin McRae ;) Nowe logo, troszkę inne nazwy najpopularniejszych serii. Hmm, jakby Codemasters zaczynał wszystko od nowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się kontynuacja jednej z moich najlepszych serii gier wyścigowych. ;)
Nic dziwnego, że producenci zdecydowali się na silnik graficzny, jakim dysponuje Colin McRae DiRT. Tam sprawdził się znakomicie, czy tu sprawdzi się równie dobrze? Premiera dopiero za rok, więc grafika napewno będzie jeszcze bardziej dopracowane. Liczę także na lepiej zoptymalizowany silnik graficzny, ktory towarzyszył serii ToCA od zawsze. Czekamy na więcej informacji, ale już teraz możemy być pewni, że grafika nas nie zawiedzie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę się dziwię że nowa gra z tak znanej i cenionej serii cieszy sie tak małym zainteresowaniem :P
Może trochę go rozruszam dodając pierwsze screeny z gry, które prezentują sie po prostu pięknie :D.

20070911160737

20070911160805

20070911160822

20070911160835

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2007 o 16:11, mike91 napisał:

Trochę się dziwię że nowa gra z tak znanej i cenionej serii cieszy sie tak małym zainteresowaniem
:P
Może trochę go rozruszam dodając pierwsze screeny z gry, które prezentują sie po prostu pięknie
:D.


Hmm, zapowiada się ciekawie, bardzo ciekawie... :)
Na grafikę nie ma co narzekać, jest świetna. Ze screenów wnioskuje, że "głównym" autem gry będzie Aston Martin DBR9. No świetnie po prostu. :D
Szykuje się taki DiRT w wersji torowo-wyścigowej (ten sam engine w końcu).

Aha, wada: na to będzie trzeba czekać jeszcze prawie rok. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2007 o 16:11, mike91 napisał:

Może trochę go rozruszam dodając pierwsze screeny z gry, które prezentują sie po prostu pięknie
:D.

No wątpię, seria nie cieszy sie popularnościa na tym forum, ale screeny wyglądaja zabujczo. O ile w CMD wyglądało bardzo dobrze to tutaj genialnie, fenomenalnie...

Neon spełnia swoje zadanie, Codemasters pokazuje w ten sposób swoje możliwości developerskie. Skoro juz są screeny, to gierka moze być na maksa dopieszczona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry, jeszcze jeden post. Oto jeszcze dwa inne screeny ;) Wyglądaja bardzo podobnie do tych z PGR4. Chociaż i tak bym chciał PGR4 na PC...

20070911171936

20070911171949

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ooo w końcu wiem co się dzieje z kontynuacją Toca Race Drivera:) Tak jak przypuszczałem będzie silnik z Dirta i mam nadzieję, że nie będzie żadnych wyścigów terenowych, od tego jest Colin[*]. W poprzedniej części to była porażka:/ Powiem, że z całą pewnością jest na co czekać, prezentuje się świetnie, będzie na czym testować kierownicę którą sobie niedługo sprawię:)
PS Dzięki RobeN;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2007 o 17:20, speedraid napisał:

Chociaż i tak bym chciał PGR4 na PC...

W pewnym sensie moja prośba się spełniła. Będziemy mieć wyścigi na PC od Bizarre ;)

Ale nie w tym rzecz. Nie będzie wyścigów w terenie w grze RDO !! Jak zapewniają panowie z Codemasters najnowsza część Race Driver skupi sie znów na wyścigach torowych (TOCA). Żadnych off-road''ów, ani rajdów, same wyścigi asfaltowe! Trzymamy ich za słowo. Z resztą robi sie konkurencja, a właściwie już się zrobiła w postaci: GTR, RACE od SimBin oraz, jak już wspomniałem, nadchodzące 2 gry od Bizarre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowe screeny. Co nowego wiemy? Że będzie drift ;O Na screenach widać wielkie podobieństwo do PGR. Spójrzcie także na system powtórek, teraz nagrywanie filmików będzie jeszcze większą przyjemnością. Dym też ciekawy, podobny do tego z PS, lecz widać, że mniej przesadzony. Na screenie z driftem (tj. 8)warto zwrócić uwagę na miasto w tle oraz równie wspaniałe bliższe otoczenie. Ostatni to po prostu miodzio.

Będziemy ścigać sie w San Francisco, Waszyngtonie, Detroit i w wielu innych miastach także w Europie jak i Azji (czyt. Japonia). Wśród samochodów znajdziemy europejskie (m.in. Aston Martin DBR9, Koenigsegg CCX, Maserati MC12), amerykańskie (m.in. Dodge Challanger, Chevrolet Camaro, Ford Mustang, Chevrolet Corvetta) oraz japońskie (m.in. Subaru Impreza WRX STI, Toyota Supra, i inne).

No i nazwa gry jest znana, a mianowicie: Race Driver Grid (logo poniżej). Nazwa tematu wkrótce ulegnie zmianie ;)

20071129175629

20071129175725

20071129175743

20071129175800

20071129175820

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zapewne słyszeliście niedawno Codemasters zaprzeczyło, że RDG powstaje na NEONie. Poinformowało nas, że gra tworzona jest na engine o nazwie EGO. Przez 3 lata tworzyło go Codemasters Central Technology, a łączny koszt jego produkcji przekroczył bagatela 200 mln. zł (40,5 mln GBP).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednego możemy być pewni. Jeśli to nowszy silnik od NEON''a to tym samym będziemy świadkami jeszcze lepszej grafiki. Już się możemy zacząć bać o wymagania nowego Race Driver''a. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować