Zaloguj się, aby obserwować  
SDRaid

Race Driver: GRID - temat ogólny

1348 postów w tym temacie

Pomocy!! Co jest grane?? Gdy chce zagrac w sieci tworze nowe kato i jest napisane ze twozenie nie udalo sie error ale jednak gdy prubuje na tym kacie sie zalogowac nieraz sie udaje i wchodze tyle ze to udaje sie bardzo zadko. O co w tym chodzi jest tak jeszcze ze gdy na tym kacie nie moge sie zalogowac to twoze nowe i znow jest napisane przy twozeniu nowego error ale znow udaje mi sie wejsc na nim nie wiem o co w tym wszystkim chodzi pomuzcie napiszcie jak wy to robicie i czy przy waszym twozeniu jest wszystko ok jezeli ktos wie o co w tym chodzi prosze o odpowiedz. Wiem ze to co napisalem to jest dziwne i troche ciezko zrozumiale ale niestety taki mam problem. Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2008 o 11:16, matiz123 napisał:

I jeszcze jedna sprawa: czy da się jakoś zobaczyć powtórkę przejechanego wyścigu? Bo
coś nie mogę znaleźć takiej opcji.

Powtorka włącza się automatycznie po wyscigu, a nawet jesli nie, to kiedy pojawia Ci sie oficjalna klayfikacja kierowcow, na dole masz opcje "view replay" (przynajmniej tak się nazywa w wersji ang.).
Ps. z tymi punktami to tak jest specjalnie, kumulowanie napięcia;-).
Shleizer@
W razie problemów, bij jak w dym na mejla podanego na koncu instrukcji
GTO
Uzywaj opcji "odpowiedz", bo nie wiadomo do kogo piszesz
Maramadeo
1. Mów w naszym języku
2. Przestrzegaj jego zasad
3. Kochaj ojczyznę :P
4. Polecam Ci adres e-mail z końca instrukcji (tylko tam musisz pisac po angielsku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2008 o 18:45, Maramadeo napisał:

Pomocy!! Co jest grane?? Gdy chce zagrac w sieci tworze nowe kato i jest napisane ze
twozenie nie udalo sie error ale jednak gdy prubuje na tym kacie sie zalogowac nieraz
sie udaje i wchodze tyle ze to udaje sie bardzo zadko. O co w tym chodzi jest tak jeszcze
ze gdy na tym kacie nie moge sie zalogowac to twoze nowe i znow jest napisane przy twozeniu
nowego error ale znow udaje mi sie wejsc na nim nie wiem o co w tym wszystkim chodzi
pomuzcie napiszcie jak wy to robicie i czy przy waszym twozeniu jest wszystko ok jezeli
ktos wie o co w tym chodzi prosze o odpowiedz. Wiem ze to co napisalem to jest dziwne
i troche ciezko zrozumiale ale niestety taki mam problem. Dzieki

Zauważyłem na stronce Codemasters ,że 12czerwca wyszła łatka v1.1 a w readme wydanej u "nas" mimo pojawienia na "półkach" 20 czerwca wersji pudełkowej jest v1.0 ! Dopiero co ściągnąłem (188MB) i w readme tego patch-a m.in podają coś o poprawkach "sieciowych"...
Więc pewnie to pomoże ... ,nie dość że aby grać z innymi w "sieci" trzeba mieć tą samą wersję..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2008 o 20:00, sportowiec 7 napisał:

będzie polska wersja grida na xbox-sa 360 ?

A dlaczego miała by być ? Zazwyczaj (zawsze?) na konsole gry były bez tłumaczenia mimo ,że ich odpowiedniki na PC były spolszczane (choćby napisy) ,a teraz gdy "poszli na łatwiznę" z wersją PC ,ty liczysz z konsolami będą się "trudzić" ? ...marzyciel ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.06.2008 o 19:59, Chris119 napisał:

> i troche ciezko zrozumiale ale niestety taki mam problem. Dzieki
Zauważyłem na stronce Codemasters ,że 12czerwca wyszła łatka v1.1 a w readme wydanej
u "nas" mimo pojawienia na "półkach" 20 czerwca wersji pudełkowej jest v1.0 ! Dopiero
co ściągnąłem (188MB) i w readme tego patch-a m.in podają coś o poprawkach "sieciowych"...

Więc pewnie to pomoże ... ,nie dość że aby grać z innymi w "sieci" trzeba mieć tą samą
wersję..


Dziięki za odpowiedź a mógłbyś może wkleić linka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram w grida od piątku i muszę powiedzieć, że gra zasłużyła na 10/10! Po włączeniu wszystkich wspomagaczy, totalny arcade, ale po wyłączeniu - bez kierownicy nie podchodź! Poziom trudności, jak dla mnie trochę za łatwy, bo wszystko na razie przechodzę na extreme. Ogólnie mówiąc, każdy może ustawić grę pod siebie i nikt nie powie że gra jest dla niego za trudna i o to chyba chodzi! A dla ludzi bez stałego łącza (czyli niestety dla mnie), genialnym rozwiązaniem jest możliwość ściągnięcia ghosta rekordu świata i zmierzenie się z nim:) Niestety cheaterzy i tym razem dali znać o sobie, chociaż niektóre trasy jakimś cudem się im oparły.
To mój pierwszy rekord świata, a mam już ich parę:))) Kto chce sie pościgać??

http://www.codemasters.co.uk/gridcommunity/leaderboards/index.php?game id=2457

20080623131307

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety ta latka nie pomaga. Mam juz tego dosyc kiedy uda mi sie polaczyc zagram nieraz jeden wyscig i trace polaczenie a wtedy znow mecze sie z 15min zeby sie polaczyc nie wiem co to dalej bedzie chyba odloze ta gre na pulke niech ją .... strzeli!! Mimo to dziekuje wszystkim za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2008 o 13:47, Maramadeo napisał:

Niestety ta latka nie pomaga. Mam juz tego dosyc kiedy uda mi sie polaczyc zagram nieraz
jeden wyscig i trace polaczenie a wtedy znow mecze sie z 15min zeby sie polaczyc nie
wiem co to dalej bedzie chyba odloze ta gre na pulke niech ją .... strzeli!! Mimo to
dziekuje wszystkim za pomoc.


A przypadkiem nie próbujesz wpisać username z odstępem? Bo musi być bez... a może masz źle ustawionego firewalla?
A z tą łatką to coś nie tak chyba jest, bo za każdym razem jak wychodzę z gry, wyskakuje mi błąd aplikacji...
Za drugim razem też nie udało mi się linka poprawnie wrzucić, nie wiem czemu. Więcej nie będę już próbował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2008 o 11:16, matiz123 napisał:

I jeszcze jedna sprawa: czy da się jakoś zobaczyć powtórkę przejechanego wyścigu? Bo
coś nie mogę znaleźć takiej opcji.

To, że nie masz tej opcji nie jest winien żaden błąd, ja też nie mam takiej możliwości ale właśnie na oficjalnym forum GRID''a wyczytałem, że musisz mieć minimum 2GB wolnego miejsca, nie chodzi tu o partycje z grą ale o partycje na której masz Windows''a i "Moje Dokumenty" domyślnie C :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z GRIDEM, który nie chce się w ogóle odpalić, wyskakuje jedynie błąd aplikacji. Zainstalowałem patcha nowe sterowniki - nic. Również przeinstalowanie gry nic nie pomogło. Nie pomaga też wpisanie linii -novirtual.

Co nieco o moiej konfiguracji:

Processor:
AMD Sempron(tm) 2600+, MMX, 3DNow, ~1.8GHz

Memory:
1024MB RAM

Hard Drive:
160 GB Total

Video Card:
NVIDIA GeForce 7600 GS

Sound Card:
NVIDIA(R) nForce(TM) Audio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2008 o 19:14, Flagun napisał:

Witam mam problem z GRIDEM, który nie chce się w ogóle odpalić, wyskakuje jedynie błąd
aplikacji. Zainstalowałem patcha nowe sterowniki - nic. Również przeinstalowanie gry
nic nie pomogło. Nie pomaga też wpisanie linii -novirtual.

Co nieco o moiej konfiguracji:

Processor:
AMD Sempron(tm) 2600+, MMX, 3DNow, ~1.8GHz

Memory:
1024MB RAM

Hard Drive:
160 GB Total

Video Card:
NVIDIA GeForce 7600 GS

Sound Card:
NVIDIA(R) nForce(TM) Audio

A cóż to za dziwna karta dżwiękowa ? ,czyżby zintegrowana z płytą główną ? Jeśli tak to pewnie to może powodować błąd aplikacji ! - zauważ ,że na pudełku pod wymaganiami sprzętowymi jest zdanie : Gra nie jest kompatybilna z żadnym zintegrowanym układem graficznym/ DŻWIĘKOWYM ... !! Ewentualnie ściągnij patch-a v.1.1 z CodeMasters ,bo u "nas" wydano w v1.0 ,a w readme o tym patch-u ,sam przeczytasz zanim będziesz chciał zainstalować (najpierw ściągnij go ,bo redme jest razem z nim spakowane) ,że coś pisza o GeForzach 7xxx ,pewnie poprawie .. (?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2008 o 20:33, Chris119 napisał:

A cóż to za dziwna karta dżwiękowa ? ,czyżby zintegrowana z płytą główną ? Jeśli tak
to pewnie to może powodować błąd aplikacji ! - zauważ ,że na pudełku pod wymaganiami
sprzętowymi jest zdanie : Gra nie jest kompatybilna z żadnym zintegrowanym układem graficznym/
DŻWIĘKOWYM ... !! Ewentualnie ściągnij patch-a v.1.1 z CodeMasters ,bo u "nas" wydano
w v1.0 ,a w readme o tym patch-u ,sam przeczytasz zanim będziesz chciał zainstalować
(najpierw ściągnij go ,bo redme jest razem z nim spakowane) ,że coś pisza o GeForzach
7xxx ,pewnie poprawie .. (?)


Też mam nForce i demo mi działało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2008 o 19:14, Flagun napisał:

Witam mam problem z GRIDEM, który nie chce się w ogóle odpalić, wyskakuje jedynie błąd
aplikacji. Zainstalowałem patcha nowe sterowniki - nic. Również przeinstalowanie gry
nic nie pomogło. Nie pomaga też wpisanie linii -novirtual.

Co nieco o moiej konfiguracji:

Processor:
AMD Sempron(tm) 2600+, MMX, 3DNow, ~1.8GHz

Memory:
1024MB RAM
Jak dla mnie to wina procesora.Gra nie działa bo brakuje temu sempronowi trochę do wymagań minimalnych gry.
Hard Drive:
160 GB Total

Video Card:
NVIDIA GeForce 7600 GS

Sound Card:
NVIDIA(R) nForce(TM) Audio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, ta gra jest genialna! Ponad 25 godzin w xf w przeciągu 3 dni(a mam też inne gry :p) mówi samo za siebie. Osobiście mam już ponad połowę gry, gram na klawiaturze(choć mam kierownicę i to nie byle jakę, Logitech FFX) wolę grać na klawiaturze.Emocje, grafika i kraksy.Ta gra ma wszystko.I jeszcze jak włączysz sobie jakąś swoją muzykę(ja mam akurat pasujące do gry) odpływasz.MIÓD!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2008 o 19:14, Flagun napisał:

Processor:
AMD Sempron(tm) 2600+, MMX, 3DNow, ~1.8GHz


Nie uruchomisz tej gry. Już DiRT wymagał procesora z SSE2, SSE3 itp, a GRID jest na tym samym silniku.
- Za słaby procesor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, to wiele wyjaśnia. Wychodzi na to, że trochę głupio partycje na dysku zrobiłem. :P Ale już wszystko uporządkowałem i mam wolne miejsce. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2008 o 21:53, MTSMAFIOSO napisał:

> Processor:
> AMD Sempron(tm) 2600+, MMX, 3DNow, ~1.8GHz

Nie uruchomisz tej gry. Już DiRT wymagał procesora z SSE2, SSE3 itp, a GRID jest na tym
samym silniku.
- Za słaby procesor :)

Dzieki tak przypuszczałem, ale w CoD 4 był patent ze zmiana rozszerzenia pliku, widac juz to nie przejdzie. No cóż i tak ta gra (prezent) miała czekac az wroce z obczyzny na ktora sie wybieram by zarobic ukochane pieniążki (które notabene wydam na nowy komputer). Zatem co się odwlecze to nie uciecze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować