Zaloguj się, aby obserwować  
SDRaid

Race Driver: GRID - temat ogólny

1348 postów w tym temacie

A ja sobie coś nie pogram, bo po 1-2 wyścigach gra się po prostu wyłącza. Albo wywala do pulpitu, alby wyłącza się (chyba) karta graficzna i działa tylko zasilacz. Na ekranie wykazuje brak sygnału i lipa z gry :/ A spełniam wszystkie wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z uruchomieniem gry GRID co próbuje ja uruchomić to zaczyna mi ją ładować a po chwili pokazuje sie czarny ekran i nie chce się gra uruchomić.Czytając różne fora wycztalem ze ten problem niweluje Patch1.2 wiec go sciagnalem z strony gram.pl i do instalowalem go do gry ale dalej mam ten sam problem nic ten patch 1.2 mi nie pomogl.posiadam taki sprzecik:procek Intel Core 2 Quad Q 6700 ;2 X 2 GB RAM Kingston ;plyta Gigabyte EP45-DS3P;karta graficzna 2 x HD 4870 ASUS w trybie CROSSFIRE system VISTA 64bit.posciagalem dodatkowo wszystkie najnowsze sterowniki do karty graficznej ale to tez nic nie pomoglo.Prosze o pomoc w rozwiazaniu problemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wypnij jedną kość ramu, gdzieś czytałem, że to pomaga.
Możesz też spróbować do skrótu do pisać -novirtual, przykład jest w Readme gry.
Gra również nie obsługuje Crossfire ani SLI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2008 o 18:37, magnum1980 napisał:

Witam, mam problem z uruchomieniem gry GRID co próbuje ja uruchomić to zaczyna mi ją
ładować a po chwili pokazuje sie czarny ekran i nie chce się gra uruchomić.Czytając różne
fora wycztalem ze ten problem niweluje Patch1.2 wiec go sciagnalem z strony gram.pl i
do instalowalem go do gry ale dalej mam ten sam problem nic ten patch 1.2 mi nie pomogl.posiadam
taki sprzecik:procek Intel Core 2 Quad Q 6700 ;2 X 2 GB RAM Kingston ;plyta Gigabyte
EP45-DS3P;karta graficzna 2 x HD 4870 ASUS w trybie CROSSFIRE system VISTA 64bit.posciagalem
dodatkowo wszystkie najnowsze sterowniki do karty graficznej ale to tez nic nie pomoglo.Prosze
o pomoc w rozwiazaniu problemu?


To co opisujesz ja mam gdy mam w systemie kodeki zawarte w GOMplayer. Prawdopodobnie masz paczkę która jest w nim zawarta. wywal wszystkie kodeki i powinno Ci zastartować. Zaś co ważne. Polecam osobiście poszukaj też update 1.1 do GRID-a
Tu masz do niego link. (1.1) http://www.gamikaze.pl/Pliki/Patche/Race_Driver_GRID_Patch_1_1.aspx
(1.2)http://www .gamikaze.pl/Pliki/Patche/Race_Driver_GRID_Patch_12.aspx
One oba się uzupełniają. Mi bardzo pomogły.

One oba mi bardzo pomogły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK. juz wiem. Wlasnie w opcjach nie szlo nic zrobic chyba, ze zle szukalem. W kazdym badz razie musialem skasowac profil w pliku systemowym :(.
Ale mala strata bo dopiero bylem po paru godzinach grania.

Co do tej kamery to czytalem gdzies na jakims forum post od kolesia, ktory tez nie umial wrucic do poprzedniej kamery. Czyzby blad w grze ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 09:17, Misquamaqus napisał:

OK. juz wiem. Wlasnie w opcjach nie szlo nic zrobic chyba, ze zle szukalem. W kazdym
badz razie musialem skasowac profil w pliku systemowym :(.
Ale mala strata bo dopiero bylem po paru godzinach grania.

Co do tej kamery to czytalem gdzies na jakims forum post od kolesia, ktory tez nie umial
wrucic do poprzedniej kamery. Czyzby blad w grze ?.



Żaden błąd... kamere zmieniamy klawiszem C defaultowo. a to co opisujesz ma mój genialny kuzyn antylegalista :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rob ze mnie drania....gra jest kupiona i chodzi idealnie.
Zmiana kamery jest i byla robiona w ustawieniach w samej grze i nic. Klawisz C ?...zaraz zobacze.

EDIT:

faktycznie...przepraszam za zamieszanie....klawisz C dzila jak nalezy pokazujac 4 pozycje kamery :))).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Istnieje prawdopodobność, że przed którymś wyścigiem włączyłeś opcję "Locked to head camera", a to zablokowuje Ci widok z kokpitu i nie możesz zmienić kamery :P A w poszukiwaniu błędów być może przypadkowo wyłączyłeś tą opcję ;) Ja osobiście wszystkie wyścigi wygrywam z włączoną tą opcją. Poprawia to doznania podczas jazdy, jak i podwyższa poziom trudności.
Ja jestem mniej więcej w połowie kariery i jest fantastycznie ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O wlasnie tak :). Dla proby wlaczylem opcje "locked to head camera" i za chiny nie moglem z tego wyjsc na normalna kamere. Teraz jest juz dobrze i zabieram sie za gre oczywiscie jak wruce z roboty :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 09:37, Misquamaqus napisał:

O wlasnie tak :). Dla proby wlaczylem opcje "locked to head camera" i za chiny nie moglem
z tego wyjsc na normalna kamere. Teraz jest juz dobrze i zabieram sie za gre oczywiscie
jak wruce z roboty :).


Ja z Ciebie nie robiłem pirata jeno identyczny problem jest u kuzynka. Łach zamiast kupić oryginała zassał skądś lewizne i ma tylko widok zza auta :D

Więc no wiesz opisałeś coś co wyglądało mi znajomo. No to cóż jak inaczej miałem to potraktowac. Ale luuz skoro szpilasz w oryginałka to spoko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 07:39, Cubstone napisał:

Poprawia to doznania podczas jazdy, jak i podwyższa poziom trudności.


I przy okazji zmniejsza FPS, co niestety również zmienia doznania podczas jazdy. Negatywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zassal ?.
Ja dalem az 57 zeta za gre a Ty ?.
Czy miales np. kiedys painkillera ?.... kurwa !!! jeszcze raz poddasz mnie legalnosci to sie odwolam do Twojego pobytu w wojsku.
Ja przynajmniej odwalilem za Ciebie dwa lata 88/90 w Zamosciu.
Po grzyba sie dopczepiasz jak sam nie masz pojecia o co chodzi ?.
Chcesz sie klocic ???.
Daj mi jeden motyw do konwersacji ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 20:08, Misquamaqus napisał:

Zassal ?.
Ja dalem az 57 zeta za gre a Ty ?.
Czy miales np. kiedys painkillera ?.... kurwa !!! jeszcze raz poddasz mnie legalnosci


Facet Czy ty czytasz ze zrozumieniem czy może ja nie jasno piszę.

Dnia 19.08.2008 o 20:08, Misquamaqus napisał:

to sie odwolam do Twojego pobytu w wojsku.
Ja przynajmniej odwalilem za Ciebie dwa lata 88/90 w Zamosciu.


A widzisz odwaliłem jak ty to mówisz też wojsko w jednostce w Gliwicach i było bardzo fajnie 2-a razy w miesiącu strzelnica a tak to tylko nudy i picie i tak w koło :d

Dnia 19.08.2008 o 20:08, Misquamaqus napisał:

Po grzyba sie dopczepiasz jak sam nie masz pojecia o co chodzi ?.
Chcesz sie klocic ???.

Chętnie :)

Dnia 19.08.2008 o 20:08, Misquamaqus napisał:

Daj mi jeden motyw do konwersacji ???

A proszę...GRID :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patyk jestes...swoje wojsko mozesz sobie wsadzic w rzyc...idz do armi w komunie przy rusach a nie ppiernicz mi o jakichs Twoich przezyciach . Jestes zwyklym erwinkiem, ktory sie bawi ludzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować