Zaloguj się, aby obserwować  
SDRaid

Race Driver: GRID - temat ogólny

1348 postów w tym temacie

Dnia 07.09.2008 o 13:34, bercik306 napisał:

Idzie w ta grę grac przez neta za free??

Tak. Jedyne wymaganie to oryginalna wersja. Tylko niestety, ciągle grają gracze - kamikadze, którzy za czystą walką uważają robienie z garażu z innych graczy. Zawsze można też stworzyć prywatną sesję. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2008 o 13:20, Michał Raven napisał:

> Wiesz ja bym jednak wolał żeby grała - jakoś przyjemniej. Da się to może jakoś włączyć?

W opcjach dźwięku.

Ja nie pisałem, że nie umiem go wcale włączyć tylko że nie ma muzyki TYLKO w czasie wyścigu. W opcjach jest na 100% ustawiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, w GRID''zie muzyka podczas wyścigu włącza się tylko podczas ostatnich "minut" w 24h Le Mans i podczas ostatniego wyścigu w evencie ale to nie jest zasada, ponieważ muzyka tutaj ma budować jedynie napięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2008 o 13:24, Shleizer napisał:

Widzisz, w GRID''zie muzyka podczas wyścigu włącza się tylko podczas ostatnich "minut"
w 24h Le Mans i podczas ostatniego wyścigu w evencie ale to nie jest zasada, ponieważ
muzyka tutaj ma budować jedynie napięcie.

Dla mnie wyłączenie muzyki na 90% gry jakoś nie sprzyja budowaniu przez nią napięcia bo po prostu jej nie słychać. Chciałem tylko wiedzieć czy nie można tego w jakiś prosty sposób zmodyfikować tak, żeby była podczas każdego wyścigu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2008 o 18:58, Neme_zis napisał:

Dla mnie wyłączenie muzyki na 90% gry jakoś nie sprzyja budowaniu przez nią napięcia


tutaj można by się trochę pospierać, bo w końcu po co komu muzyka budująca napięcie w pierwszym wyścigu w evencie, który składa się tam np. z 5 innych ale w przypadku gdy jest to ostatni wyścig i do tego masz z kimś po równo punktów (tak, wiem że taka sytuacja w grze to rzadkość :P), więc jest to decydujący wyścig i już sam w sobie tworzy napięcie, a tu jeszcze pojawia się muzyka podkreślająca jak bardzo ten wyścig jest istotny dla gracza.

Dnia 08.09.2008 o 18:58, Neme_zis napisał:

bo po prostu jej nie słychać. Chciałem tylko wiedzieć czy nie można tego w jakiś prosty
sposób zmodyfikować tak, żeby była podczas każdego wyścigu.


Zawsze możesz sobie w tle włączyć odtwarzacz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 14:30, Shleizer napisał:

Zawsze możesz sobie w tle włączyć odtwarzacz :P

No niby mogę, ale wtedy muzyka leci niezależnie od tego co robisz czy co się dzieje i nic się nie zmienia a przełączanie tego samemu to jak robienie dubbingu pod oglądany film - irytujące i rozpraszające.

Wiadomo, ze muzyka, która leci ciągle napięcia nie buduje tylko się szybko nudzi, ale problem w GRID''zie polega na tym, że momenty w których ta muzyka JEST można policzyć na palcach jednej ręki. Żeby nie było - ja i tak uważam, że gra jest świetna, grałem w nią 2 miesiące i gram nadal tylko właśnie jedyna wada jaką dla mnie ta gra posiada to znikoma ilość muzyki, która kiedy już leci to jest naprawdę dobra i buduje klimat, ale problem lezy w tym, że leci zbyt rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kwestia gustu:) Tobie jej brakuje, a ja ją wyciszyłem, żeby mi cholera nie przeszkadzała. Co nie zmienia faktu, że opcja wyłączenia/włączenia muzy podczas wyścigu powinna być! Mnie też to trochę wkurza, bo nie mogę jej wyciszyć zupełnie, bo nie będę miał jej w menu, gdzie jest potrzebna jak powietrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to tylko u mnie ale jak mam muzykę podczas wyścigu to wystarczy, że włączę i wyłączę pauze i już mi nie gra, więc jak ci przeszkadza to możesz spróbować, może zadziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 17:41, bercik306 napisał:

Ja mam muzykę tylko w ostatnich sekundach wyścigu 24H


Czytałeś wcześniejsze posty na temat muzyki w grze? Nie? To przeczytaj, a dopiero potem przyłączaj się do dyskusji, która i tak właściwie jest już zakończona. Bo można powiedzieć, że to co napisałeś to spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 14:02, Shleizer napisał:

> Ja mam muzykę tylko w ostatnich sekundach wyścigu 24H

Czytałeś wcześniejsze posty na temat muzyki w grze? Nie? To przeczytaj, a dopiero potem
przyłączaj się do dyskusji, która i tak właściwie jest już zakończona. Bo można powiedzieć,
że to co napisałeś to spam.



Sam jesteś Spam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 14:27, bercik306 napisał:

Sam jesteś Spam


Dlaczego?
Przecież nie napisałem, że spamujesz tylko tak zasugerowałem, bo widocznie nie chciało Ci się przeczytać wcześniejszych postów, a chciałeś dorzucić swoje "5 groszy" i po prostu jak to robią na ogół spamerzy, podałeś informacje, która już była podana wcześniej i to na tej samej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moze mi ktos wytlumaczyc czemu multi grida jest tak zwalone??

Zrobilem drugi czas na świecie na pewnej mapie ale gdzie tam, do rankingu ogólnego i tak sie nie zapisal. Punkty doświadczenia tez sie nie dodają, wczoraj jak zaczynalem grac to mialem range PRO i ok 180pktow. Dzisiaj wchodze i co widze? 116pktow i Rookie.
I jeszcze jedno: zrobilem super czas na innej z kolei mapie: widze z neidowierzaniem ze sie zapisal w rankingu globalnym ale co to: nic nie jest posortowane i wszedzie groch z kapusta. nie ma kolejnosci od najlepszego czasu do najgorszego, wszystko wymieszane ze soba. CO TO MA BYC ZA SYF ten pożal sie boze MULTI w gridzie? Pytalem sie kolegi ze sceny i przestrzegal mnie ze czasem rekordy sie zapisza w rankingu a czasem nie. Ale to juz przechodzi ludzkie wyobrazenie. 15 razy jecxhalem ta sama mape z nadzieja ze wreszcie moje swietne czasy sie dopisza do rankingu, ale gdzie tam. moge sobie na nie spogladac jedynie wchodzac w race day i patrzac na moj osobisty rekord okrazenia.

TOTALNA ŻENADA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.09.2008 o 14:59, portwelik napisał:

TOTALNA ŻENADA


Po pierwsze zainstaluj sobie patch 1.2 który poprawia zapisywanie punktacji w multi, po drugie rekordy świata aktualizują się co 24 godziny, albo po 24 godzinach, ale na pewno się aktualizują, bo parę rekordów świata mam i nie zdarzyło mi się żeby któryś się nie zapisał.
A tak na marginesie, pomyśl sobie ile tam do nich dziennie musi czasów spływać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 18:01, Adam Słoma napisał:


> TOTALNA ŻENADA

Po pierwsze zainstaluj sobie patch 1.2 który poprawia zapisywanie punktacji w multi,
po drugie rekordy świata aktualizują się co 24 godziny, albo po 24 godzinach, ale na
pewno się aktualizują, bo parę rekordów świata mam i nie zdarzyło mi się żeby któryś
się nie zapisał.
A tak na marginesie, pomyśl sobie ile tam do nich dziennie musi czasów spływać...



patch 1.2 mam i g**** dał.
a rekord swiata na san francisco zrobilem w ubiegla niedziele czyli juz dawno minelo 24h i nic.
a pkty doswiadczenia w ogole sie juz nie zapisuja. ciagle mam 116

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 18:23, portwelik napisał:

a rekord swiata na san francisco zrobilem w ubiegla niedziele czyli juz dawno minelo
24h i nic.


A na jakiej trasie i jakim samochodem i jaki masz nick??
Nie wiem jak jest z multi, bo nie dane mi jest posiadanie stałego łącza:p, ale nigdy nie miałem problemów z zapisywaniem się czasów.
Ktoś jeszcze ma problemy z niezapisywaniem się rekordów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem czemu w GRIDzie jest tyle za przeproszeniem baranów w Multi.
Bo grają ponoć na piratach... podobno nie ma żadnych zabezpieczeń, numeru seryjnego czy coś...

Jakby był np numer seryjny, to byłoby spokojniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już w tę grę grało dość dawno i teraz, gdzieś leży na półce. Całości nie przeszedłem, ale gra wyglądała całkiem fajnie. Grafika na bardzo wysokim poziomie. Moim zdaniem to było wreszcie gra, w której można było poczuć się jak za kierownicą. Każdy minimalny błąd i obrót o 180 stopni i spadek czasami o kilka miejsc. Ktoś może powiedzieć, że gra bardzo trudno i nie dla amatorów, ale sądzę, że taka gra była potrzeba, żeby wreszcie doświadczenia gracze mogli pograć na wysokim poziomie. Ja pograłem tylko chwilę na Multi, ale też poziom co po niektórych graczy był strasznie słaby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować