Zaloguj się, aby obserwować  
SDRaid

Race Driver: GRID - temat ogólny

1348 postów w tym temacie

Dnia 16.09.2008 o 20:36, Douzi napisał:

Ktoś może powiedzieć, że gra
bardzo trudno i nie dla amatorów, ale sądzę, że taka gra była potrzeba, żeby wreszcie
doświadczenia gracze mogli pograć na wysokim poziomie.


Hmm... Ja szczerze mówiąc nie powiedziałbym. Na najwyższym poziomie z łatwością zdobywałem kolejne zwycięstwa, czasem tylko musiałem powtórzyć jakiś wyścig. Żeby nie było - w multi tylko czasem wygrywałem, wiele osób kręciło sporo lepsze czasy niż ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 20:43, KAROLMACIEJ napisał:

> Ktoś może powiedzieć, że gra
> bardzo trudno i nie dla amatorów, ale sądzę, że taka gra była potrzeba, żeby wreszcie

> doświadczenia gracze mogli pograć na wysokim poziomie.

Hmm... Ja szczerze mówiąc nie powiedziałbym. Na najwyższym poziomie z łatwością zdobywałem
kolejne zwycięstwa, czasem tylko musiałem powtórzyć jakiś wyścig. Żeby nie było - w multi
tylko czasem wygrywałem, wiele osób kręciło sporo lepsze czasy niż ja.


Ja z początku miałem problemy i to spore nie powiem, ale z czasem zaczęło mi iść dużo lepiej także na singlu na najwyższym zacząłem w końcu wygrywać. Ale sądzę, że dla osób, które nie miały wcześniej z tego typu grami do czynienia to może być to ciężka gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no bez przesady, trudna to ta gra nie jest. Złoty środek między Arcade, a symulacją. Co do wyścigów w necie rzeczywiście, sporo kierowców jest słabych, ale jest też dużo chamów, mięczaków co po pierwszej stłuczce jadą pod prąd, paru cheaterów (poziom Legenda w 4 godziny z żadnym zwycięstwem) Rzadko trafiam na serw gdzie są dobrzy, uczciwi gracze. To nie znaczy, że jestem pierwszy, zwykle zostaję rozbity, stuknięty itp. Stosunek zwycięstw do wyścigów mam około 1/2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 20:51, Alexx1 napisał:

Nie no bez przesady, trudna to ta gra nie jest. Złoty środek między Arcade, a symulacją.
Co do wyścigów w necie rzeczywiście, sporo kierowców jest słabych, ale jest też dużo
chamów, mięczaków co po pierwszej stłuczce jadą pod prąd, paru cheaterów (poziom Legenda
w 4 godziny z żadnym zwycięstwem) Rzadko trafiam na serw gdzie są dobrzy, uczciwi gracze.
To nie znaczy, że jestem pierwszy, zwykle zostaję rozbity, stuknięty itp. Stosunek zwycięstw
do wyścigów mam około 1/2



Ja nie mówię, że gra jest ogólnie trudno tylko po prostu dla takich osób, które wcześniej nie miały do czynienia z tego typu grą to mogą się to okazać za wysokie progi i zgadzam się z tobą, że jest to złoty środek między Arcade, a symulacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 19:15, Adam Słoma napisał:

> a rekord swiata na san francisco zrobilem w ubiegla niedziele czyli juz dawno minelo

> 24h i nic.

A na jakiej trasie i jakim samochodem i jaki masz nick??
Nie wiem jak jest z multi, bo nie dane mi jest posiadanie stałego łącza:p, ale nigdy
nie miałem problemów z zapisywaniem się czasów.
Ktoś jeszcze ma problemy z niezapisywaniem się rekordów?



san francisco
short cos tam
NSX
nick CitekPL
czas okrążenia: 0:57:03

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 19:15, Adam Słoma napisał:

> a rekord swiata na san francisco zrobilem w ubiegla niedziele czyli juz dawno minelo

> 24h i nic.

A na jakiej trasie i jakim samochodem i jaki masz nick??
Nie wiem jak jest z multi, bo nie dane mi jest posiadanie stałego łącza:p, ale nigdy
nie miałem problemów z zapisywaniem się czasów.
Ktoś jeszcze ma problemy z niezapisywaniem się rekordów?



no i wlasnie nie wiesz jak jest z multi wiec w ogole nie rozumiesz o co chodzi. rekordy mi sie zapisuja ale tylko w moim profilu w race day a nie na globalnym rankingu online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 21:05, portwelik napisał:

no i wlasnie nie wiesz jak jest z multi wiec w ogole nie rozumiesz o co chodzi.


Nie wiem jak jest w multi, ale o co chodzi rozumiem, bo nie zapisywanie rankingowych punktów było nagminnym błędem wersji 1.0 i 1.1 gry, a patch 1.2 rozwiązywał ten problem. To jest fakt ogólnie znany i o tym napisałem.

Twój rzekomy rekord świata też mi się nie bardzo podoba.
1. Honda NSX nie jest najszybszym samochodem w swojej klasie i nie widziałem rekordu świata zrobionego tym samochodem. Nissany 350Z są o wiele szybsze.
2. Twój czas 0:57.03 owszem byłby najlepszy na tej trasie, ale obecny rekord 0:57.196 jest czasem cheaterskim co widać na załączonym obrazku. Najlepszy czas na odwróconej trasie Short Circuit San Fransisco jest o 2 sekundy gorszy i też jest oszukany co też możesz zobaczyć poniżej. Dzisiaj wieczorkiem sam uderzę w tą trasę Nissanem i zobaczę jaki czas da się z tej trasy wyciągnąć, ale już teraz nie bardzo mi się chce wierzyć w twój rekord:)

20080917143008

20080917143022

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2008 o 16:54, Shleizer napisał:

Twój czas jest w tabeli, spójrz na screena którego zrobiłem przed kilkoma minutami.


Hihi, a ja nie tą kategorię przeglądałem:p... ale on mnie zmylił tym że to miał być rekord świata i tylko ten wynik mi pasował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2008 o 14:30, Adam Słoma napisał:

> no i wlasnie nie wiesz jak jest z multi wiec w ogole nie rozumiesz o co chodzi.

Nie wiem jak jest w multi, ale o co chodzi rozumiem, bo nie zapisywanie rankingowych
punktów było nagminnym błędem wersji 1.0 i 1.1 gry, a patch 1.2 rozwiązywał ten problem.
To jest fakt ogólnie znany i o tym napisałem.

Twój rzekomy rekord świata też mi się nie bardzo podoba.
1. Honda NSX nie jest najszybszym samochodem w swojej klasie i nie widziałem rekordu
świata zrobionego tym samochodem. Nissany 350Z są o wiele szybsze.
2. Twój czas 0:57.03 owszem byłby najlepszy na tej trasie, ale obecny rekord 0:57.196
jest czasem cheaterskim co widać na załączonym obrazku. Najlepszy czas na odwróconej
trasie Short Circuit San Fransisco jest o 2 sekundy gorszy i też jest oszukany co też
możesz zobaczyć poniżej. Dzisiaj wieczorkiem sam uderzę w tą trasę Nissanem i zobaczę
jaki czas da się z tej trasy wyciągnąć, ale już teraz nie bardzo mi się chce wierzyć
w twój rekord:)


lol, zobacz sobie na stronie cybersport.pl moj czas podczas eliminacji na HLC Wawa. Zrobiłem kółko w ok. 0:56:80.
A najlepszy czas jaki widze to 0:56:73 albo 83 bodajrze i zrobiła go osoba ktora zajela 2msce na tym turnieju, tuz za mna.

to nie mial byc rekord swiata a drugi czas na swiecie i nie w grupie C tylko D. Ludzieeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tu macie link gdzie widac turniej na ktorym wykrecilem taki czas http://cybersport.pl/turnieje/penly/_CyberTour_przystanek_CyberGram_Warszawa_2008_co verage_niedziela

tylko niestety nie zostal tutaj uwzgledniony bo byly to eliminacje.
takze moj czas jest jak najbardziej prawdziwy. w kazdej chwili moge zrobic podobny tym samym samochodem. Chętni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie, i jak wchodze w sekcje D to nadal mnie nie ma. jestem tylko nei wiadomo czemu w sekcji C gdzie sa lepsze samochody.
W sekcji D czyli w tej kategorii samochodow do ktorej nalezy NSX mialbym drugi czas na swiecie, tuż za matixem ktory byl drugi na wspominanym turnieju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co się przejmujesz, ważne, że ty wiesz, że masz ten rekord i tyle, ciesz się. Ja nie wiem czy mam jakiś rekord bo jest od cholery cheaterów z czasami 0.00.00, ale parę dobrych czasów mam i się z nich raduję. Przy okazji, na jakich ustawieniach graliście na tym Cybergramie? Chodzi mi o uszkodzenia, liczbę okrążeń itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2008 o 20:05, portwelik napisał:

no wlasnie, i jak wchodze w sekcje D to nadal mnie nie ma. jestem tylko nei wiadomo czemu
w sekcji C gdzie sa lepsze samochody.


Honda NSX-R, tak? To co się dziwisz, że cię nie ma w D?

Dnia 17.09.2008 o 20:05, portwelik napisał:

W sekcji D czyli w tej kategorii samochodow do ktorej nalezy NSX


Człowieku... włącz GRID''a i sam zobacz na własne oczy, że NSX nie należy do D tylko do C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2008 o 21:28, Alexx1 napisał:

Co się przejmujesz, ważne, że ty wiesz, że masz ten rekord i tyle, ciesz się. Ja nie
wiem czy mam jakiś rekord bo jest od cholery cheaterów z czasami 0.00.00, ale parę dobrych
czasów mam i się z nich raduję. Przy okazji, na jakich ustawieniach graliście na tym
Cybergramie? Chodzi mi o uszkodzenia, liczbę okrążeń itp.


uszkodzenia włączone. ilosc okrążen się zmieniała:

w eliminacjach były 2 okrążenia na san francisco short circiut, potem byly 2 okrążenia (jakas mapka w nocy w miescie, okutama albo shibuya czy cos) i w 6 osobowym finale 4 kółka na jakiejs mapie gdzie jest docks route C1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Chętni?

No to wsiadłem wczoraj do NSX (oczywiście grupa C!) i po 15 minutach przyzwyczajania się do autka, wykręciłem 56.50, a po kolejnych 10 minutach poprawiłem na 56.07 (screeny jutro, bo nie zdążyłem zgrać na pendrive''a), a potem oczywiście wsiadłem do F3 i poprawiłem rekord świata:) No a potem jeszcze zrobiłem parę rekordów w grupie A na trasach San Fransisco... Szkoda, że tak rzadko mam czas, żeby sobie w grida pograć.

A ten turniej to gdzie i kiedy był i kiedy będzie następny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 16:50, Alexx1 napisał:

A asysta? I jakiś regulamin był?


asysty dowolnie. poczytaj sobie na stronach cybersport.pl

Adam Słoma

zaraz zerkne czy twoj czas jest juz na necie bo jakos tak srednio wierze chociaz 56:50 jest jak najbardziej mozliwy bo sam zrobilem 56:80 wiec te 0:30 da sie nadrobic.

Turniej to byl HLC Cybergram przystanek Warszawa cybersport.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człowieku, Adam ma sporo rekordów. Sam sobie czasem zapuszczam jego przejazdy i naśladuję jego tor jazdy. Co prawda, tylko raz go wyprzedziłem na odwróconej Jaramie, ale tak to zawsze mam straty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 20:29, Alexx1 napisał:

Człowieku, Adam ma sporo rekordów. Sam sobie czasem zapuszczam jego przejazdy i naśladuję
jego tor jazdy. Co prawda, tylko raz go wyprzedziłem na odwróconej Jaramie, ale tak to
zawsze mam straty.



no to niech ma. nie podważam tego. On ma rekordów kupe a ja mam kilka i w kieszeni 2k za 1wsze msce na turnieju w grida :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować