Zaloguj się, aby obserwować  
SDRaid

Race Driver: GRID - temat ogólny

1348 postów w tym temacie

no i jest jeszcze jedna kwestia ktora pominelismy. wazne jest na czym sie gra. na turnieju mielismy klawiatury i jak dla mnie to na klawirze trudniej sie gra. W domu mam Logitech Momo Racing.

Także moje 56:80 na klawiaturze jest nie najgorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 20:40, portwelik napisał:

no i jest jeszcze jedna kwestia ktora pominelismy. wazne jest na czym sie gra. na turnieju
mielismy klawiatury i jak dla mnie to na klawirze trudniej sie gra. W domu mam Logitech
Momo Racing.

Także moje 56:80 na klawiaturze jest nie najgorsze.


Też mam MOMO racing, a gram na analogowym padzie, bo mi tak lepiej:) A jutro będziesz miał na youtube 2 kółka pod rząd na Short circuit Hondą nsx które przed chwileczką przejechałem. Pierwsze 56.38s a drugie 55.93. To lepsze niż jakieś tam screeny:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mały news o Gridzie niestety krzywdzący PC-towców:
Codemasters zapewniło, że tej jesieni posiadacze konsol otrzymają DLC do gry Race Driver: GRID. Co z PC?

Pakiet nazywać się będzie "8 Ball" i znajdziemy w nim 8 nowych wozów. Będą to: McLaren F1 GTR, TVR Cerbera Speed 12, Mitsubishi Lancer Evolution X, Honda S2000, Nissan GT-R (S-G2008), VW Nardo, Pontiac Firebird Trans AM i Volvo C30. Pojawią się także 2 nowe eventy multiplayerowe. Wszystkie nowe bryki dostępne będą w trybie Race Day.

Nie zdradzono jeszcze dokładnej daty premiery zestawu i jego ceny. No i nie było póki co mowy o wersji dla PC...

źrodło: www.cdaction.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2008 o 13:06, Adam Słoma napisał:

Link do obiecanego filmiku. Radzę oglądać w high quality, bo inaczej nie bardzo widać
cyferki...

http://pl.youtube.com/watch?v=GFqbIm0ZaJk


he, twój wynik na san francisco zrobiony F3 chyba dlugo sie nie utrzyma. zrobilem 6 okrążen F3 (bo nigdy wczesniej nie jezdzilem F3) i zrobilem trzeci czas 49:54.
chce zejsc ponizej 0:49

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2008 o 13:06, Adam Słoma napisał:

Link do obiecanego filmiku. Radzę oglądać w high quality, bo inaczej nie bardzo widać
cyferki...

http://pl.youtube.com/watch?v=GFqbIm0ZaJk



masz jakis fart albo nie wiem co ze ani jedna czesc z rozbitego samochodu nie leżała na ostatniej szykanie przed meta. U mnie lezy tego od pyty i zawsze tam trace cenne setne sekundy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 23:03, Adam Słoma napisał:

>>>.............


56.19s przed chwilą zrobiłem NSXem. Cały przejazd zarejestrowałem FRAPSEM.
Sądzę, że do jutro zejdę poniżej 56s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2008 o 20:15, portwelik napisał:

he, twój wynik na san francisco zrobiony F3 chyba dlugo sie nie utrzyma. zrobilem 6 okrążen
F3 (bo nigdy wczesniej nie jezdzilem F3) i zrobilem trzeci czas 49:54.
chce zejsc ponizej 0:49


Skoro tak źle wróżyłeś mojemu rekordowi, postanowiłem go troszeczkę poprawić;) Co powiesz na 0:48.48s? I to jeszcze nie jest max:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 22:58, Adam Słoma napisał:

> he, twój wynik na san francisco zrobiony F3 chyba dlugo sie nie utrzyma. zrobilem
6 okrążen
> F3 (bo nigdy wczesniej nie jezdzilem F3) i zrobilem trzeci czas 49:54.
> chce zejsc ponizej 0:49

Skoro tak źle wróżyłeś mojemu rekordowi, postanowiłem go troszeczkę poprawić;) Co powiesz
na 0:48.48s? I to jeszcze nie jest max:)


F3 w ogóle nie jeżdżę. Pare kółek tylko zrobiłem i trzeci czas wiec nie tak źle. Na żadnym turnieju nie gra się F3 wiec skupiam sie na samochodach typu Supra, 350z, NSX.
No i jak narazie rekordzik na san francisco short circiut NSXem:

0:55:83

http://pl.youtube.com/watch?v=Aj1Ey3Sw7EA

I to jeszcze nie moje ostatnie słowo bo jestem w stanie pojeach gdzies w okolice 55:50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 12:57, portwelik napisał:

I to jeszcze nie moje ostatnie słowo bo jestem w stanie pojeach gdzies w okolice 55:50


Już nie masz rekordu świata, więc możesz zmienić tytuł swojego filmiku:) 55.28s jest teraz rekordem.

20080923131731

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześc no mam problem (patrz Clipboard01) a co lepsze mam oryginała (obraz) i teraz nie wiem czemu i z jakiej racji.
Zwłaszcza że od chwili zakupu gra normalnie chodziła a tu dziś ryba.... i kur..ka ja pi..urkuje :/

20081002184443

20081002184539

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 18:48, S.V.P.A.M napisał:

Cześc no mam problem (patrz Clipboard01) a co lepsze mam oryginała (obraz) i teraz nie
wiem czemu i z jakiej racji.
Zwłaszcza że od chwili zakupu gra normalnie chodziła a tu dziś ryba.... i kur..ka ja
pi..urkuje :/


mialem tak raz, ale wlaczykem gre ponownie i dziala jak ta lala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 21:46, Alexx1 napisał:

Standardowa procedura, czyli Daemon, wirtualne itp. 50% szans, że pomoże


Panowie..problem polega na tym że nie posiadam na dysku żadnego programu do emulacji napędów optycznych.
Właśnie z tego powodu że pewne gry swego czasu mi nie ruszały bo wykrywały jakieś virtualne ustrojstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 22:05, S.V.P.A.M napisał:

> Standardowa procedura, czyli Daemon, wirtualne itp. 50% szans, że pomoże

Panowie..problem polega na tym że nie posiadam na dysku żadnego programu do emulacji
napędów optycznych.
Właśnie z tego powodu że pewne gry swego czasu mi nie ruszały bo wykrywały jakieś virtualne
ustrojstwa.


Po pierwsze sorry za post do posta po drugie mam rozwiązanie.
Otóż powód dla którego wyskakiwał mi taki błąd/komunikat był spowodowany sterownikami Firmy Marvell związanymi z utworzeniem na mojej płycie z podłączonych dysków twardych jednego dysku czyli najnormalniej w świecie macierzy dyskowej. Fakt że Sterów tych Płyta nie wymaga defaultowo by wszystkie dyski widziała a jedynie tylko w tedy gdy chcemy zrobić sobie macierz. Dotyczy to wszystkich płyt udostępniających taką właśnie opcję. Po prostu nie instalować softu który umozliwia utworzenie Macierzy dyskowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 23:00, MLODY2K6 napisał:

Jak by to powiedziec sciagnij se Cracka do oryginalnej gry :P


Hah...też tak sobie pomyślałem jak to rozwiązałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego, ale od pewnego czasu po wygraniu wyścigu w karierze nie jest odtwarzana powtórka po zakończeniu jazdy, tylko od razu pojawia się tabelka z wynikami, a tam tylko przycisk "continue".
Szukałem w opcjach jakiegoś przełącznika, ale nie mogę znaleźć. Ktoś wie, co i jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować