Zaloguj się, aby obserwować  
SDRaid

Race Driver: GRID - temat ogólny

1348 postów w tym temacie

Dnia 13.12.2008 o 20:02, SaraterWarrior napisał:

Ludzie! Pomocy! Zainstalowałem GRiD''a, ale to jest porypana gra. Pierwszy wyścig, pierwszy
zakręt i już kółeczka, nie mogę opanować samochodu. Kombinowałem coś z ustawieniami w
ale nic nie daje. Jak było tak jest, nieważne co zmieniam. Wie ktoś jak zrobić, żeby
kierowało się tak jak w NFS?


Ja gram na klawiaturze i jeżdzę bez kółeczek :) Może masz wyłaczone rozne zabezpieczenia, jak kontrola trakcji, itp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niee...Włączałem wszystko. Spróbuje pojexdzic troche, ale to denerwujące jest. Raz ustawiłem tak że samochód nie skręcał a za drugim razem raz naciśniesz to robi kółeczka ( nawet fajne :) ) i masz kupe dymu przed sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 09:13, SaraterWarrior napisał:

Niee...Włączałem wszystko. Spróbuje pojexdzic troche, ale to denerwujące jest. Raz ustawiłem
tak że samochód nie skręcał a za drugim razem raz naciśniesz to robi kółeczka ( nawet
fajne :) ) i masz kupe dymu przed sobą.


Nie wiem jakie poprzednio ścigałki preferowałeś ale jeśli grałeś tylko w pochodne NFS-a to fakt może być ciężko
nawet przy włączonych wspomagaczach. Ale jedno jest pewne na starcie nie trzymaj pełnego gazu to nie będzie poślizgu kół. Co do bączków to jak widzisz że coś się takiego dzieje to - kontruj (potrenuj na PRO TUNED na skyline a potem na VIPER-ku a potem to GT1 polecam do treningu) I najważniejsze NFS-y = Ręczny
GRID/ Toca Race Driver 1,2,3 = hamulec zwykły.

Zresztą wiesz ja przeszedłem niedoścignionego RichardBurnsRally na klawiaturze owszem ciężko czasem było ale warto było teraz niezależnie jak by to nie była ścigałka/symulator czy to GTR/GTR2/RACE -seria / rFactor czy NFS-y klawidecha jest mi najwygodniejsza. Może to zboczenie ale co tam skoro umiem na niej panować nad wózkami to jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=44559&u=3#end

pomoże ktoś? Może był tu taki błąd ale rozwiązanie jego jest na pewno inne niż wszystkich.
Co zrobiłem:
-"-novirtual"
-"wyłącz kompozycje wizualne"
-"zainstalowałem stery"
-"reinstal gry"
Procesor obsługuje SSE2 - ktoś na innym forum napisał że bez tego gra nie pójdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież w tamtym temacie napisałeś, że masz 8gb ram i windows xp... Windows XP nie widzi 8gb, tylko maks 2gb, a windows xp 64bit widzi 4gb. Chyba.
Tak więc żeby twój komputer widział te 8gb to musisz mieć Windows Visa (chyba 32bit, ale nie wiem czy napewno). Twój komp widzi jedynie 2gb ram-u. Ale 2gb to chyba i tak dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

POMOCY.
Zainstalowałem pełną wersję GRID''a, i gdy włączam grę to uruchamia się na chwilę (widać tylko ten napis race driver GRID) po czym wyskakuje mi takie okienko... Pomóżcie, bardzo prosze:(((

20090101184159

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2009 o 18:42, kedzior141 napisał:

POMOCY.
Zainstalowałem pełną wersję GRID''a, i gdy włączam grę to uruchamia się na chwilę (widać
tylko ten napis race driver GRID) po czym wyskakuje mi takie okienko... Pomóżcie, bardzo
prosze:(((

Spróbuj przy skrócie dać Właściwości i w Element docelowy dopisać "–novirtual". (np. "C:\Program Files\Codemasters\GRID\GRID.exe" -novirtual")

Jak nie pomoże, to ja nie wiem jak to rozwiązać. Mam taki sam błąd z DIRT i kombinuje jak mogę, ale nic to nie daje. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2009 o 19:04, kedzior141 napisał:

Niestety nic nie dało :/


Spróbuj jeszcze raz, miałem to samo i mi pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2009 o 19:33, PJ MW napisał:

> Niestety nic nie dało :/

Spróbuj jeszcze raz, miałem to samo i mi pomogło.


instaluję od nowa, zainstaluję patche, i zobaczę czy coś to da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, znalazłem już tę ścieżkę. Teraz następne pytanie:
Jak mogę jeździć sam na torze? Bo chcę np. ustanowić kilka rekordów, a przeciwnicy nie są mi wcale do tego potrzebni. Widziałem gdzieś, że można było mieć tor tylko dla siebie. Gdzie jest ta opcja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2009 o 11:45, Cubstone napisał:

Dobra, znalazłem już tę ścieżkę. Teraz następne pytanie:
Jak mogę jeździć sam na torze? Bo chcę np. ustanowić kilka rekordów, a przeciwnicy nie
są mi wcale do tego potrzebni. Widziałem gdzieś, że można było mieć tor tylko dla siebie.
Gdzie jest ta opcja?


Kiedy przeglądasz swoje autka (w trybie kariery) to masz tam opcję "test drive". To jest właśnie to. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem... co trzeba zrobić żeby jeździć na kierownicy?? System poprawnie czyta kierownice, a w opcjach nie można zmienić sterowania na kierownicę... kierownica działa poprawnie w innych grach... mam Logitech WingMan Formula Force GP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 13:22, KAROLMACIEJ napisał:

Witam, ostatnio sformatowałem dysk i mam pytanie: czy trzeba przed patchem 1.2 instalować
1.1, czy wystarczy sam 1.2?

Wydaje mi sięże 1.2 wystarczy ale jak chcesz to dla bezpieczeństwa zainstaluj również 1.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Chce zainstalować patch 1.2 di RD Grid, ale mam jedno ważne pytanie. Czy sejwy, które "ugrałem" w wersji 1.0 bodajże będa działac czy będe musiał od początku przechodzic grę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować