Zaloguj się, aby obserwować  
SDRaid

Race Driver: GRID - temat ogólny

1348 postów w tym temacie

Witam!
Nie będę owijał w bawełnę i powiem od razu o co chodzi. A chodzi o to, że GRiD mi nie działa.
Wszystko zaczęło się od tego, że naszła mnie ochota, żeby sobie troszkę pograć z kolegą przez internet. Więc włożyłem płytkę do napędu, odpalam GRiD-a, wyskakuje mi napis Race Driver GRiD i nic dalej się nie dzieje. Nawet mnie do pulpitu wredota jedna nie wywala. Próbowałem już chyba wszystkiego, czyściłem rejestr, reinstalowałem grę na innym dysku, dopisywałem -novirtual. Dodam tylko, że gra wcześniej chodziła bez zarzutu i od czasu kiedy ostatnio w nią grałem nie ruszałem, żadnego z jej plików (cały czas była zainstalowana na dysku).
Od ostatnich "odpaleń" gry zmieniłem tylko sterowniki karty graficznej i dźwiękowej. Teraz odpalałem ją na Windowsie Vista 64bit SP1, GeForce 9800 GTX Zotac Amp! Edition ze storownikami o numerku 181.22,a karta dźwiękowa to Asus Xonar DX z najnowszymi sterownikami.
Rozwiązań szukałem wszędzie, najdokładniej jak umiałem, ale nie znalazłem nic co by pomogło.
Bardzo chciałbym pograć jeszcze w GRiD-a. Więc jeżeli ktoś może mi pomóc to byłbym bardzo wdzięczny.
Z góry dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Specjalistą drogi kolego nie jestem, ale w opisanym przez Ciebie przypadku, stawiał bym właśnie na sterowniki... Sprobuj zainstalowac starsze, jezeli nie pomoze... To moim skromnym zdaniem, Grid warty jest kazdego formata...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie, jak wyłączyć autologowanie do konta on-line przy uruchamianiu gry? Wszystko mi jedno, czy będzie to się wiązało z usunięciem rzeczonego konta czy też samym wyłączeniem opcji. Jakoś nie mam ochoty chwalić się swoimi wynikami przed całym światem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 19:09, szypek26 napisał:

Ktoś wie, jak wyłączyć autologowanie do konta on-line przy uruchamianiu gry? Wszystko
mi jedno, czy będzie to się wiązało z usunięciem rzeczonego konta czy też samym wyłączeniem
opcji. Jakoś nie mam ochoty chwalić się swoimi wynikami przed całym światem...


A co to za chwalenie. I tak jak masz słabe bardzo czasy to nawet w rankingu nie będą. A najprostszą metodą jest wyłączenie neta na czas grania w GRIDa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 21:34, Citkowsky napisał:

A najprostszą metodą jest wyłączenie neta na czas grania w GRIDa.

Wiem, że wyłącznie neta pomaga. Ale szukam alternatywnego sposobu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 21:56, szypek26 napisał:

> A najprostszą metodą jest wyłączenie neta na czas grania w GRIDa.
Wiem, że wyłącznie neta pomaga. Ale szukam alternatywnego sposobu...



Jak w opcjach gry nie ma to innego wyjścia nie ma. Jutro wejdę do gry jak bede pocinał na multi i poszukam czy jest taka opcja. Stay tuned;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.02.2009 o 00:23, edzio13 napisał:

Z góry dziękuję!



Sterowniczki..jak nic sterowniczki. Wymień na starsze. (te przy których działało) ewentualnie formacik. GRID jest tego wart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czesc wszystkim. mam do was wielka prosbe. potrzebuje generator cdkey lub samego cdkeya bo pzyczylemGrida od kumpla i z jego kluczem mi niechce dzialac. jest mozliwosc znalezienia klucza lub generatora?? gra jest orginalna. bardzo was prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no nie ale moze jest jakies inne rozwiazanie.a cdkeye udostepnione przez uzytkownikow sa legalne a jesli tak to prosze o takie cdkeye

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2009 o 16:06, jury13 napisał:

no nie ale moze jest jakies inne rozwiazanie.a cdkeye udostepnione przez uzytkownikow
sa legalne a jesli tak to prosze o takie cdkeye

Każdy cd-key udostępniony przez użytkownika jest nielegalny. To jest chyba oczywiste. Nikt by nie udostępniał swojego klucza do gry, za którą dał np. 100zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

skoro z jego kodem nie dziala, to w ogole sobie nie pograsz...
no chyba ze sam sobie GRIDa sprawisz, a warto..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem kupiłem kierownice i chciałem popykać ni gridzie ale kierownica wogóle nie reaguje na moje reakcje nie działają pedały wogóle nie skręca ma ktoś rozwiązanie na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2009 o 16:06, jury13 napisał:

no nie ale moze jest jakies inne rozwiazanie.a cdkeye udostepnione przez uzytkownikow
sa legalne a jesli tak to prosze o takie cdkeye


właśnie nie są legalne bo bez klucza sobie nie pograsz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować