Zaloguj się, aby obserwować  
SDRaid

Race Driver: GRID - temat ogólny

1348 postów w tym temacie

Co by nie napisać GRID jest świetny... tylko nudny.
Śmigam na Ninja i żaden to już kłopot... w online nie ma co grac bo hołoty więcej jak tych co chcą grać.
Niby mam status Legenda przy 341 wygranych wyścigach na 745 rozegranych i ani jednego wrecked(cudem jakimś) ale ...no właśnie już jest nudna.
Z początku było widac grali ci co chcieli grać i po Nickach było widać a teraz...jedzie banda kolesi z nazwą podobną do asdfg1987 albo cve(piiii)76 i rozwala się po torze, szczególnie ruscy i niemcy

A po singlu....to już za łatwe.

Jednego mi w tej grze brakuje.... Trybu sędziowskiego podobnego jak w TRD3 tylko że niemożliwego do wyłączenia.
I było by o połowę noobów mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 16:38, jury13 napisał:

czesc wszystkim. mam do was wielka prosbe. potrzebuje generator cdkey lub samego cdkeya
bo pzyczylemGrida od kumpla i z jego kluczem mi niechce dzialac. jest mozliwosc znalezienia
klucza lub generatora?? gra jest orginalna. bardzo was prosze o odpowiedz


chcesz link do generatora?
dac ci zebys sciągnal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2009 o 14:17, pawel 0701 napisał:

> czesc wszystkim. mam do was wielka prosbe. potrzebuje generator cdkey lub samego
cdkeya
> bo pzyczylemGrida od kumpla i z jego kluczem mi niechce dzialac. jest mozliwosc
znalezienia
> klucza lub generatora?? gra jest orginalna. bardzo was prosze o odpowiedz

chcesz link do generatora?
dac ci zebys sciągnal?


A wy obaj to chyba chcecie po ban(ani)ie. Niech sobie kolo sam poszuka. A w ogóle skąd w GRID CD_key.
GRID niema wogóle opcji podawania jakiego kolwiek seriala jak dla mnie to smierdzi to piratem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam 2 informacji; jak nieźle driftować (w zasadzie porad bo zupełnie mi nie idzie) oraz jakiego członka do zespołu polecacie w 3 sezonie (mam licencję Pro w Ameryce a w Azji i Europie; Rookie) mój aktualny kończy wyścigi na 7-11 pozycji:/ Przedewszystkim żeby potrafił jeździć no i dodatkowo żeby nie zjadał więcej jak 30% wygranej no chyba że jakiś wybitny koleś to 40%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2009 o 11:12, player000 napisał:

Szukam 2 informacji; jak nieźle driftować (w zasadzie porad bo zupełnie mi nie idzie)
oraz jakiego członka do zespołu polecacie w 3 sezonie (mam licencję Pro w Ameryce a w
Azji i Europie; Rookie) mój aktualny kończy wyścigi na 7-11 pozycji:/ Przedewszystkim
żeby potrafił jeździć no i dodatkowo żeby nie zjadał więcej jak 30% wygranej no chyba
że jakiś wybitny koleś to 40%


W zasadzie to jest w całej grze dwóch dobrych.
Nori Kaito i Alex Flecher pierwszy kosztuje koło 5.000.000 drugi koło 10.000.000 ale się obaj zwracają w miarę szybko U mnie są średnio na 4~5-ej pozycji po każdym wyścigu. Często się zdarza że na pozycji drugiej lądują.
No i obaj mają u mnie zależnie od sejwa status Biggest Rival.
Reszta a sprawdziłem wszystkich dostępnych to płotki.

Co do driftu to potrenuj na mapach freestylowych równie dobrze zresztą możesz trenowac na każdym torze dostepnym jak testowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wiadomo coś na temat dodatku "8 ball" na PC? Ukaże się, czy można zapomnieć o jeździe Lancerem Evo X, Nissanem GTR itd. w Gridzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2009 o 15:36, KYSY646 napisał:

Czy wiadomo coś na temat dodatku "8 ball" na PC? Ukaże się, czy można zapomnieć o jeździe
Lancerem Evo X, Nissanem GTR itd. w Gridzie?


Więc w kolejności.
Tak, nie, tak.

a szczegóły tu. http://www.codemasters.co.uk/gridcommunity/features/index.php?territory=EnglishUK

S.V.P.A.M = Iiyama bo mi z ksywki chcieli kastrata zrobić/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2009 o 20:30, Michal_Raven napisał:

> Szukam spolszczenia do tej gry, mógłby ktoś pomóc? Czy owe wogóle jest?
Nie ma i nie było spolszczenia do GRIDa.


z restza po co komu do grida spolszczenie ?! przecie to nie rpg czy rts :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

drift jest łatwy jak sie wprawisz , ja jeżdze bez kontroli trakcji i bez blokady kół na manualku :) ale miesiac miz ajeło dojście do wprawy , powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2009 o 20:30, Michal_Raven napisał:

> Szukam spolszczenia do tej gry, mógłby ktoś pomóc? Czy owe wogóle jest?
Nie ma i nie było spolszczenia do GRIDa.

I ja chcę więcej takich wydań:) Kompatybilnych z międzynarodowymi paczami. Gotowych w momencie premiery. Nie wydawanych z kilkumiesięcznym opóźnieniem w stosunku do świata. Bez popisów drugorzednych aktorzyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz ścigałki po polsku i z takimi ''popisami aktorskimi'' jak w Burnout to powodzenia... Dla mnie scigałki eng only, co tam jest do niezrozumienia...
A tymczasem trza wracać do treningu na turniej jutro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2009 o 10:31, igor8472 napisał:

Jeśli chcesz ścigałki po polsku i z takimi ''popisami aktorskimi'' jak w Burnout to powodzenia...
Dla mnie scigałki eng only, co tam jest do niezrozumienia...
A tymczasem trza wracać do treningu na turniej jutro...

Ale chyba złej osobie odpowiedziałeś, bo ja się z Tobą zgadzam jak najbardziej:) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.05.2009 o 12:32, flymar napisał:

Ale chyba złej osobie odpowiedziałeś, bo ja się z Tobą zgadzam jak najbardziej:) Powodzenia



Pardon, my mistake :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2009 o 01:53, Zoniu21 napisał:

Mój rekord w Drifcie to 1.500.000.000 Bilion !! 10 minut :) jestem z Klanu PDK polish
drivers kings ktoś ma większy rekord? a oto filmik , 750 mln nie robi dla mnie żadnego
problemu :) pozdrawiam PDK_Zoniu


Chwalić to ty się potrafisz... to jeszcze się pochwal jak ładnie robisz Downhill drift:))), bo freeride drift (czy jak to tam się zwie, nie pamiętam, bo dawno nie grałem) nie jest za trudny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować