Zaloguj się, aby obserwować  
SDRaid

Race Driver: GRID - temat ogólny

1348 postów w tym temacie

Witam. Ściągnąłem demko Grida, ale się nie włącza ;]

Błąd taki występuje
"The program can''t start because d3dx9_37.dll is missing from your computer. Try reinstalling the program to fix this problem"
Co przyczyną może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2009 o 21:51, Mateuszencjowaty napisał:

"The program can''t start because d3dx9_37.dll is missing from your computer. Try reinstalling
the program to fix this problem"

GRID przy instalacji wrzuca do systemu swoje rozszerzenia DirectX. Przeinstaluj grę - masz to napisane w komunikacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2009 o 23:26, UnionPacific napisał:

Po paru miesiącach od kiedy ostatnio grałem w GRIDa pojawił się nagle taki komunikat
jak włączam i nie wiem co z nim zrobić.


a nie probowaleś uruchomić programu dxdiag i w zakładce dźwięk zjechac paskiem max w lewo? Umnei tylko wtedy gra działa. Sprobuj jak tego nie robiłes wczesniej. Mi pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2009 o 14:32, UnionPacific napisał:

Mi niestety nie pomaga, błąd jest nadal.


To innej opcji jak reinstalka nie widzę. Ja w takich przypadkach, jezeli na grze naprawdę mi zalezy i jest strategiczną pozycją na kompie, to robie formata całego systemu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2009 o 00:16, UnionPacific napisał:

Nie chce robić reinstalki, bo stracę moje konto online, do którego hasła nie pamiętam
:/


Skopiuj wszystkie dane z Moich Dokumentów i pliki konfiguracyjne GRIDa - gdzieś tam na pewno znajdują się dane do konta. Przy reinstalce chodzi tylko o to, żeby GRID dorzucił do Windowsa brakujące pliki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2009 o 14:32, UnionPacific napisał:

Mi niestety nie pomaga, błąd jest nadal.


Zrób backup katalogów "gameconfig'' z głównego katalogu Grida i "Codemaster" z Moich Dokumentów bądź Documents (Vista) i możesz zrobić reinstalkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie dawno kupiłem GRIDa i mam pewien problem z tą grą. Otóż po zainstalowaniu gdy próbuje uruchomić grę nic się nie dzieje. Gdy klikam ponownie wyskakuje okienko ze "gra jest już uruchomiona", ale nic się nie dzieje. Bardzo proszę o pomoc. (szczerze mówiąc ogólnie to mam pecha do gier komputerowych ostatnio kupilem 3 gry:Mark of Chaos, GRIDa, Supreme commander i działa tylko jedna-MoC;/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy można odzyskać jakoś zapisy z GRIDa? Mówiłem szwagrowi, żeby nie ruszał gry, ale on oczywiście był mądrzejszy. Stworzył sobie 2 nowe profile i jednym z nich nadpisał mój stary... Buc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz spróbować ogólnie jakimś programem do odzyskiwania danych, katalogi z ustawieniami to ''gameconfig'' w katalogu gry i ''Codemasters'' w Dokumentach na partycji systemowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2009 o 13:30, revolt505 napisał:

Witam. Nie dawno kupiłem GRIDa i mam pewien problem z tą grą. Otóż po zainstalowaniu
gdy próbuje uruchomić grę nic się nie dzieje. Gdy klikam ponownie wyskakuje okienko ze
"gra jest już uruchomiona", ale nic się nie dzieje. Bardzo proszę o pomoc. (szczerze
mówiąc ogólnie to mam pecha do gier komputerowych ostatnio kupilem 3 gry:Mark of Chaos,
GRIDa, Supreme commander i działa tylko jedna-MoC;/)


Mam ten sam problem.. u mnie pomogło wymuszenie najmniejszej rozdzielczości w ustawieniach ( tam gdzie jest tryb zgodności) wtedy gra mi sie uruchamia... ale niestety nie da się tej rozdzielczości zmienić w ustawieniach w samej grze... ale reszta ustawień graficznych działa.... Sam nie wiem czym to jest spowodowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem ostatnio grida. I niestety nie mogę go włączyć... Instalacja pomyślna ale jak próbuje go uruchomić do gówno... Zero reakcji... Czym może to być spowodowane??? Sprzęt spełnia wymagania. Najnowsze sterowniki radeona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować