Zaloguj się, aby obserwować  
SDRaid

Race Driver: GRID - temat ogólny

1348 postów w tym temacie

Dnia 17.06.2009 o 12:44, necron1501 napisał:

Zakupiłem ostatnio grida. I niestety nie mogę go włączyć... Instalacja pomyślna ale
jak próbuje go uruchomić do gówno... Zero reakcji... Czym może to być spowodowane???
Sprzęt spełnia wymagania. Najnowsze sterowniki radeona.

a patcha instalowałeś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2009 o 14:56, Numenpl napisał:

> Zakupiłem ostatnio grida. I niestety nie mogę go włączyć... Instalacja pomyślna
ale
> jak próbuje go uruchomić do gówno... Zero reakcji... Czym może to być spowodowane???

> Sprzęt spełnia wymagania. Najnowsze sterowniki radeona.
a patcha instalowałeś??



Tak. Oba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2009 o 20:51, necron1501 napisał:

>
> > Tak. Oba.
>
> Opisałem rozwiązanie wyżej przecież.

Dobra ale gdzie to zmienić???


Prawy klawisz na skrócie -> właściwości-> Zgodność -> uruchom ten program w trybie zgodności z Win 98/ Me

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2009 o 20:51, necron1501 napisał:

>
> > Tak. Oba.
>
> Opisałem rozwiązanie wyżej przecież.

Dobra ale gdzie to zmienić???


Prawy klawisz na skrócie -> właściwości-> Zgodność -> uruchom ten program w trybie zgodności z Win 98/ Me

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2009 o 21:32, St1m napisał:

A jak instalować te mody? Trzeba je gdzieś wrzucić czy co?


Albo mają własny instalator albo wrzucasz ja do folderu gdzie instrukcja nakazuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2009 o 11:02, Shadover napisał:

Z tej strony http://www.codemasters.co.uk/gridcommunity/ebay/
można pobrać dodatkowy samochód ale trzeba mieć kod, z kąd go wziąść ?


Przecież w linku pisze.

To enter each code in the game, go to the "Bonus Codes" section of the game and enter the code you are given by choosing the "Enter Code" option then selecting the number at the top of the screen. Select "Confirm Code" to complete the entry. The cheat will automatically be turned on, however you can turn it off by highlighting it in the list and pressing the select button. Please take care when entering your unique ID number. Codemasters cannot be held responsible for users entering a wrong unique ID number.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.06.2009 o 20:55, Kapas napisał:

Prawy klawisz na skrócie -> właściwości-> Zgodność -> uruchom ten program w
trybie zgodności z Win 98/ Me



Dzięki wielkie. Spróbuję może pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm, ostatnio grając w mistrzostwach japońskich, na jednym z torów zauważyłem reklame Effect Axe Dark Temptation. gra jest bez modów/oryginalna, a było to o tyle dziwne że zdawało mi się że ten cały effect axe jest "Młodszy" od gry. czy to jest normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Autorzy to tak fajnie zrobili że chyba wstawiane są różne reklamy w zależności od regionu świata gdzie mieszkasz i czasu, ja np. w Detroit widziałem reklamę ''Nowe BMW serii 3''...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2009 o 12:46, rtyrtyrty napisał:

na jednym z torów zauważyłem reklame Effect Axe Dark Temptation.


Pewnie w dodatku reklama ta była po polsku?
Wydaje mi się, że Codemasters się wycwaniło i zarabiają 1. na sprzedanej grze, 2. na sponsorach (ebay), 3. na reklamach umieszczanych w grze poprzez internet (Axe).
Co jak co, ale płacąc za grę chciałbym mieć ją bez żadnych reklam itd. Moim zdaniem tutaj przesadzili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem mnie tam takie reklamy nie przeszkadzają. Co prawda czasami wyglądają dosyć dziwnie bo często nie pasują do gry , ale z reguły jak jadę to nie zwracam na to uwagi ponieważ raczej próbuję się skupić na jeździe a nie na reklamach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tam wolę w grze zobaczyć reklamę Axe niż jakichś fikcyjnych wymyślonych marek...I tak nie ma co liczyć że z gier znikną więc jak już mają być niech chociaż prawdziwe :-). W Burnoucie też są niezłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hi all . Mam problemik maly chodzi o to ze dostalem od koleszki save bo ja nie mialem wogule ruszonego trybu ofline a chce jezdzic kupionym samochodem w multi i teraz tak: moge grac owszem ale na jego kacie i z jego imieniem a che zmienic to imie na swoje z jego autami za zadne skarby nie moge sobie z tym poradzic moge zalozyc nowe kato wtedy wszystkie auta przepadaja. Poprostu chce zmienic imie do trybu multi czy to wogole mozliwe? jezeli tak to poprosze zeby ktos napisal jak. Dzieki bardzo czekam na szybka odp. ELO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować