Zaloguj się, aby obserwować  
SDRaid

Race Driver: GRID - temat ogólny

1348 postów w tym temacie

Dnia 18.06.2009 o 13:41, vadit napisał:

> na jednym z torów zauważyłem reklame Effect Axe Dark Temptation.

Pewnie w dodatku reklama ta była po polsku?
Wydaje mi się, że Codemasters się wycwaniło i zarabiają 1. na sprzedanej grze, 2. na
sponsorach (ebay), 3. na reklamach umieszczanych w grze poprzez internet (Axe).
Co jak co, ale płacąc za grę chciałbym mieć ją bez żadnych reklam itd. Moim zdaniem tutaj
przesadzili.

dokładnie tak, była po Polsku, co najbardziej mnie w tym wszystkim zdziwiło. Burnout też niezły z tymi reklamami. pełno reklam Asusa(chyba) i Nvidii, ciekawi mnie jak oni rozwiązali te zmieniające się reklamy, gra pobiera jakieś pliki ciągle? czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2009 o 16:44, rtyrtyrty napisał:

ciekawi mnie jak oni rozwiązali te zmieniające się reklamy, gra pobiera jakieś pliki ciągle? czy co?


To działa na zasadzie podobnej do reklam na stronach internetowych. Reklamodawca chce, żeby umieszczono jego reklamę w grze, płaci, reklama zostaje pobrana przez internet i wyświetlana w miejscach na to przeznaczonych.
Mam tylko nadzieję, że nie przybierze to tak agresywnej formy jak na stronach internetowych, czy w czasopismach, gdzie zdarza się że połowa stron to reklamy... Dlatego też wolałbym aby reklam nie było w ogóle. W końcu płaci się za pełną wersję gry, a nie za jakieś ad-ware.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2009 o 16:44, rtyrtyrty napisał:

też niezły z tymi reklamami. pełno reklam Asusa(chyba) i Nvidii, ciekawi mnie jak oni
rozwiązali te zmieniające się reklamy, gra pobiera jakieś pliki ciągle? czy co?


Ja widziałem reklamy Gilette na samochodach osobowych ^^

nawet screena gdzieś mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.06.2009 o 21:04, Kapas napisał:

Ja widziałem reklamy Gilette na samochodach osobowych ^^


No ba, są. Diesle też jeżdżą :-) ale skończmy z burkiem bo offtop się robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

konkretniej to na dostawczakach. ale, na temat. mam problem z GRIDem, podczas wyścigów LeMans, czuć że ilość klatek na sekundę spada, podczas gdy na każdym innym torze/zawodach(nawet jeśli też rozgrywają sie na trasie LeMans) jest wszystko ok(60 fps.) to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2009 o 15:52, Michal_Raven napisał:

Taka opcja nie jest możliwa. Albo jeździsz na jego koncie, albo zakładasz nowe i przechodzisz
całą grę.
PS. Słownik nie gryzie...

Wlasnie mnie gryzie. Ale dzieki za odpowiedz chodz juz wiem to teraz. Ps jak ktos ma ochote zagrac Nissan cup to zapraszam z checia zagral bym z jakims wyzeraczem. Slownik gryzie... A jak ci przeszkadza to nie odpisoj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2009 o 22:36, krl_krl napisał:

> to normalne?
Nie.
Instalowałeś patche?

wszystkie patche. gra legalna :P tylko na LeMans tak w niektórych miejscach spowalnia, i to dziwnych, bo losowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2009 o 09:19, rtyrtyrty napisał:

> > to normalne?
> Nie.
> Instalowałeś patche?
wszystkie patche. gra legalna :P tylko na LeMans tak w niektórych miejscach spowalnia,
i to dziwnych, bo losowych.


Z tego co wiem, to to jest po prostu wpadka optymalizacyjna. Chyba większość graczy tak ma, więc cóż... pozostaje się przyzwyczaić ;] A ja nie jeździłem LeMans, więc mnie to ominęło :)

Tak BTW.

Spoiler

Ostatni wyścig... hardkor.

Ale... [Jeśli nie przeszedłeś kariery - nie wchodź!]
http://screenshot.xfire.com/screenshot/natural/a7d1038686d5189706e1725e611df110284e03b4.png

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2009 o 19:12, RazorBMW napisał:

Tak BTW.

Spoiler

Ostatni wyścig... hardkor.

Ale... [Jeśli nie przeszedłeś kariery - nie
wchodź!]
http://screenshot.xfire.com/screenshot/natural/a7d1038686d5189706e1725e611df110284e03b4.png

:)

Ostatni wyścig CCXRem? A powiem że nie jest wcale taki trudny bo przeciwnik chyba jest za skory do popełniania błędów. To już LM 24H trudniejsze bywają. Jak grę przechodziłem z pół roku temu na średnim poziomie sprawiał problemu ale po pojeżdżeniu trochę w multi ostatnio grę przeszedłem jeszcze raz na extreme&ninja i po praktyce była nawet łatwiej niż wcześniej, problem miałem tylko w znienawidzonych LMP i openwheelach :-).
A z oponentem z ostatniego wyścigu najłatwiej se poradzić wpakowując go w barierkę gdzieś na prostej Mulsane albo na ostatniej szykanie przed metą :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do ostatniego wyścigu... Próbowałem go zepchnąć z drogi, tak żeby poleciał na barierkę, a potem marnie skończył. I raz byłem tego blisko. Nawet poleciał w powietrze, efektowny lot i uderzenie w kolejną barierkę. I gdy ja zacząłem świętować, on najnormalniej w świecie pojechał dalej... I tak, ostatni wyścig przeszedłem "uczciwie" nie spychając go, a wygrywając o 3. sekundy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się akurat udało, poleciał na barierkę i do końca wyścigu jechałem już sam :-), jak grę ostatnio przechodziłem to już nawet nie musiałem nic robić, dorobił se autko na ostatniej szykanie i później już trochę wolno jechał. Najfajniej się takie wypadki ogląda i najczęściej w Le Mans 24H, zwłaszcza w starcie wyższą klasą i dublowaniu GT1 & i GT2 później, nie wiem czy ilość wypadków już zależy od poziomu trudności ale w każdym razie tylko w Le Mans widziałem (3 razy) jak w innym samochodzie ''poszła'' AI na prostej opona; 2 razy na Mulsane, raz przed szykaną Forda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanko na szybko i jesli już było to fajnie by ktoś dał link do odpowiedzi.

Chodzi o to ze kuszę sie na tą gre na plytce bly ray (znaczy na ps3) i pytanie stąd takie...
czy są trofea? Bo wiem jedynie ze na X''ie są.... te... "wyzwania''''
(na googlach nie znalazłem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2009 o 10:48, Pan_Wiatru napisał:

A ja mam takie pytanko na szybko i jesli już było to fajnie by ktoś dał link do odpowiedzi.

Chodzi o to ze kuszę sie na tą gre na plytce bly ray (znaczy na ps3) i pytanie stąd takie...
czy są trofea? Bo wiem jedynie ze na X''ie są.... te... "wyzwania''''
(na googlach nie znalazłem)


Na PS3 nie ma trofeów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2009 o 19:12, RazorBMW napisał:

> > > to normalne?
> > Nie.
> > Instalowałeś patche?
> wszystkie patche. gra legalna :P tylko na LeMans tak w niektórych miejscach spowalnia,

> i to dziwnych, bo losowych.

Z tego co wiem, to to jest po prostu wpadka optymalizacyjna. Chyba większość graczy tak
ma, więc cóż... pozostaje się przyzwyczaić ;] A ja nie jeździłem LeMans, więc mnie to
ominęło :)

Tak BTW.

Spoiler

Ostatni wyścig... hardkor.

Ale... [Jeśli nie przeszedłeś kariery - nie
wchodź!]
http://screenshot.xfire.com/screenshot/natural/a7d1038686d5189706e1725e611df110284e03b4.png

:)

heh, a już się martwiłem że mój komp jest winny :P a uważam że jest wystarczająco mocny na GRIDa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cala gra chodzi normalnie zadnych problemow... nik nie musi sie przyzwyczajac do czego co mu sie nie podoba. zadnych problemow z ta gierka nie mam. Bynajmiej ja tak mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować