Zaloguj się, aby obserwować  
SDRaid

Race Driver: GRID - temat ogólny

1348 postów w tym temacie

Dnia 11.08.2009 o 16:09, AdamSloma napisał:

> Daje i to bardzo dużo gdy gram autem opanowanym do perfekcji.

Czytać to umiesz, ale czy rozumiesz?? Czy ja gdziekolwiek napisałem że ustawienia nic
nie dają???????? Napisałem że na dwóch różnych komputerach sterowanie może się diametralnie
różnić i nie zmienią tego żadne ustawienia!!! nawet patch 1.2 tego nie zmienił... Może
1.3 to zmieni, o ile w ogóle ujrzy światło dzienne, bo jakoś cholernie długo nad nim
pracują.............



Sorki nie denerwuj sie mój blat :)))

Juz nie bede pisal nastepnego posta to w tej odpowiedzi sie pochwale ze dzis mialem dobra noc bo pobilem swój rekord nissan cup midium 5 laps 2:57:17 pobilem o 3 setne wczesniej mialem 2:57:20 :) i jeszcze short 2 laps 1:13:31 o dwie setne. Moze ktos ma podobne czasy cieszyl bym sie jak by ktos napisal swoje do nissan cup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co te pacze wogóle poprawiają? Ja gram bez nich, czy trace coś wielkiego? Nie będę mógł grać z graczami którzy mają pacze zainstalowane?

I jeszcze jedno pytanko, jak zmienić nick w trybie multiplayer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie jestem pewien ale chyba wiąże się to z nowym kontem czyli nowa kariera etc...Patche chyba głównie poprawiają błędy z internetowymi tablicami rekordów (chyba) i problemy z padami podobno ale nie jestem pewien bo jeszcze na internecie dużo nie jeździłem a gram tylko na klawiaturze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2009 o 10:55, Phenom napisał:

Wczoraj wrzuciłem filmik przedstawiający crasherów, którzy utrudniają wyścig w trybie
multiplayer: http://www.youtube.com/watch?v=IL4rPN5h2wc&feature=channel_page


Fajny filmik i miuzik:) kto tak ładnie gra?? Też mam filmik na tej trasie z tym że nie w multi, a w singlu. Za to z powyłączanymi pomagaczami, na manualu, na extreme (ninja jeszcze nie miałem odblokowanego) i wcale nie najszybszym w tym wyścigu Nissankiem:) http://www.youtube.com/watch?v=tF8fKNG8-mk

Maramadeo
No właśnie ktoś mnie wczoraj zdenerwował, a tobie się dostało;p sorki:)
A jak chcesz wyzwania Nissanem, to spróbuj pobić mój rekord na Okutama Grand Circuit B;p
http://www.codemasters.co.uk/gridcommunity/leaderboards/index.php?gameid=2457

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2009 o 10:55, Phenom napisał:

Wczoraj wrzuciłem filmik przedstawiający crasherów, którzy utrudniają wyścig w trybie
multiplayer: http://www.youtube.com/watch?v=IL4rPN5h2wc&feature=channel_page


Przypomniało mi to jak ruskie dzieciaki sie ustawiały na prostych, na których się rozpędzało do 200-300km/h w poprzek trasy i to bardzo denerwowało, choć raz przez to wygrałem wyścig :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2009 o 01:28, kedzior141 napisał:

A jeśli mowa o kontrolerach, to gdybym chciał kupować kierownicę do takich gier jak GRID,
TDU, DiRT, to lepiej żeby miała pedał sprzęgła czy nie...? Zauważyłem że częściej mają
tylko gaz i hamulec...



tylko jedna kiera na sprzęgło. G25 od Logitecha która sporo kosztuje.

Ja w domu mam Logitecha Momo, na turniejach z reguły są właśnie G25 i bardzo mnie denerwuje bo sprzęgło i hamulec są bardzo blisko siebie i często się mylę. Kwestia przyzwyczajenia pewnie.

Ja polecam co ta którą mam ja. Koszt zakupu nowej to ok 330zł ale naprawdę warto;) W gridze spisuje się idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2009 o 15:52, Michal_Raven napisał:

Taka opcja nie jest możliwa. Albo jeździsz na jego koncie, albo zakładasz nowe i przechodzisz
całą grę.
PS. Słownik nie gryzie...

Co do słownika to taki cwany i madry ale co do gry to noob.
Nie słuchajcie odpowiedzi pytanie brzmialo czy da sie zmienic imie online zeby byly te same statystyki i wszystkie samochody. Mozna to zrobic w smiesznie prosty sposób... Odłączamy internet wchodzimy w multi zakladamy nowe kato, imie, pasword, podlączamy internet, wciskamy enter i po wszystkim. Jezeli chcemy zmienic statystyki bo zostaja z tamtego profilu znajdujemy save game w mojim komputerze wchodzimy w profil ktory stworzylismy i zamieniamy plik o nazwie LKIFEGWICIDY na jakis z innego profilu. W taki sposob mamy nowe imie nowe statystyki z ocalonymi wszystkimi samochodami. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2009 o 10:08, Wintesun napisał:

A co te pacze wogóle poprawiają? Ja gram bez nich, czy trace coś wielkiego? Nie będę
mógł grać z graczami którzy mają pacze zainstalowane?

I jeszcze jedno pytanko, jak zmienić nick w trybie multiplayer?



Wyzej jeden post masz odpowiedz. Jak sie chce mozna wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2009 o 12:52, AdamSloma napisał:

Maramadeo
No właśnie ktoś mnie wczoraj zdenerwował, a tobie się dostało;p sorki:)
A jak chcesz wyzwania Nissanem, to spróbuj pobić mój rekord na Okutama Grand Circuit
B;p
http://www.codemasters.co.uk/gridcommunity/leaderboards/index.php?gameid=2457


Niestety gram tylko sprint Circuit. Ustawmy sie moze jakos to zagramy najpierw sprint Circuit a potem cos twojego. Tylko napisz na jakim patchu grasz to najwyzej zamienie.Podaj swoje gg i nick w grze.Nie wierze statystyka z nimi mozna zrobic wszystko. Zagrajmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2009 o 18:37, kedzior141 napisał:

Słyszałem że Momo była najlepsza kierownicą do czasów G25. A cena też jak na kierownicę
nie jest zaporowa. Zastanowię się jeszcze. Ale już wiem, co się opłaca, dzięki.


Najlepszą kierą, to do czasów G25 było DFP a nie MOMO. DFP/DFGT ma 900 st. obrotu, niby działa tylko z PS2, ale na PC też, ma nawet swoje sterowniki.

Ale do GRIDA i tak już pad wystarcza, bo jak kiera, to tylko do simów IMO.
Jak ktoś kupuje kierę pod arcade typu TDU/GRID to pogratulować...[roll_eyes]

A pad... cóż, Chillstream/pad od X360 i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 05:07, Maramadeo napisał:

Niestety gram tylko sprint Circuit. Ustawmy sie moze jakos to zagramy najpierw sprint
Circuit a potem cos twojego. Tylko napisz na jakim patchu grasz

od marca na żadnym. A gdybym nawet miał grida zainstalowanego, to i tak byśmy sobie nie pograli, bo nie mam stałego łącza.
>Nie wierze statystyka z nimi mozna zrobic wszystko.
Między innymi dlatego nie poprawiam już czasów, bo trudno się je pobija jeżdżąc normalnymi samochodami, widząc jak ci na prostej odjeżdża ghost scrackowanego supersamochodu;p Ale parę razy się zawziąłem, między innymi na Okutamie i wykręciłem niezłe czasy Nissanem i Lambo:D. Parę godzin mnie to kosztowało, ale było warto.
Ale coś widzę, że lubisz kombinować i podmieniać pliki... Ten z Ebay''owymi samochodami też pewnie masz podmieniony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 09:13, RazorBMW napisał:

> Słyszałem że Momo była najlepsza kierownicą do czasów G25. A cena też jak na kierownicę

> nie jest zaporowa. Zastanowię się jeszcze. Ale już wiem, co się opłaca, dzięki.


Najlepszą kierą, to do czasów G25 było DFP a nie MOMO. DFP/DFGT ma 900 st. obrotu, niby
działa tylko z PS2, ale na PC też, ma nawet swoje sterowniki.

Ale do GRIDA i tak już pad wystarcza, bo jak kiera, to tylko do simów IMO.
Jak ktoś kupuje kierę pod arcade typu TDU/GRID to pogratulować...[roll_eyes]

A pad... cóż, Chillstream/pad od X360 i tyle.


śmiać mi się chce jak czytam twoje brednie.
Akurat w TDu idealnie gra się na kierownicy, w grida również.
Na każdym poważnym turnieju rangi ogólnopolskiej czy światowej gracze w NFS mają do dyspozycji kierę co według ciebie jest debilizmem.
Pogratulować.

TDU+dobra kiera= big fun

I jak zwykle, najwięcej wiedzą osoby które nawet kierownicy nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.08.2009 o 16:55, Citkowsky napisał:

Akurat w TDu idealnie gra się na kierownicy, w grida również.

Tyle że te gry nie były pod kierę. Jeśli używać kiery w grze, w której auto na równiutkiej drodze PODSKAKUJE... Można, ale efekt nie jest superwypaśny.

Dnia 13.08.2009 o 16:55, Citkowsky napisał:

Na każdym poważnym turnieju rangi ogólnopolskiej czy światowej gracze w NFS mają do dyspozycji
kierę co według ciebie jest debilizmem.

Ja pamiętam, jakie jaja były z ProStreetem i kierą... pamiętam... ale ich używają tylko ci, którzy grają na turniejach - liczą się najlepsze czasy... tyle że nie licząc turniejów nie ma to większego znaczenia.

Dnia 13.08.2009 o 16:55, Citkowsky napisał:

TDU+dobra kiera= big fun

Jak ktoś kupuje kierę pod arcade, to gratuluję. Fun może i większy, ale czasy niekoniecznie się poprawią...w TDU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla każdego dobre jest to co od początku używa. Momo jest dobre do pseudo simów czy ambitniejszych zręcznościówek jak Grid, TDU czy, ale w poważniejszych symulatorach jak Race 07/GTR Evo, rFactor, Richard Burns Rally czy iRacing.com DFGT i 900 stopni wymiata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 17:07, RazorBMW napisał:


> Akurat w TDu idealnie gra się na kierownicy, w grida również.
Tyle że te gry nie były pod kierę. Jeśli używać kiery w grze, w której auto na równiutkiej
drodze PODSKAKUJE... Można, ale efekt nie jest superwypaśny.

> Na każdym poważnym turnieju rangi ogólnopolskiej czy światowej gracze w NFS mają
do dyspozycji
> kierę co według ciebie jest debilizmem.
Ja pamiętam, jakie jaja były z ProStreetem i kierą... pamiętam... ale ich używają tylko
ci, którzy grają na turniejach - liczą się najlepsze czasy... tyle że nie licząc turniejów
nie ma to większego znaczenia.

> TDU+dobra kiera= big fun
Jak ktoś kupuje kierę pod arcade, to gratuluję. Fun może i większy, ale czasy niekoniecznie
się poprawią...w TDU.


Raz gadasz, że czasy nie mają większego znaczenia a zaraz piszesz, że może i fan wiekszy ale czasy gorsze.
Zadeklaruj sie człowieku wreszcie.

Widze, że prawa jazdy to ty chyba nei masz. Pojedź sobie jakimkolwiek autem 200km/h to zobaczysz, że mimo jazdy po autostradzie auto nosi na boki i trzeba mocno kierownice trzymać, dokładnie tak samo jest w TDU.

Ale zaraz zaraz, ty masz 14 lat więc prawka nie masz to i pojęcie masz mylne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować