Zaloguj się, aby obserwować  
SDRaid

Race Driver: GRID - temat ogólny

1348 postów w tym temacie

Dnia 14.08.2009 o 22:46, Phenom napisał:

> nie używam tego badziewia. Za to wczoraj zainstalowałem xfire także dołączać na
xfire!
> ;)

A dla mnie XFire to badziewie. Wszyscy mają się dostosowywać do Ciebie? Godzina Ci nie
pasuje, Hamachi też... -.-



przeżyje i bez hamachi, zresztą komunikować można się w grze będąc na serwerze więc nie wiem po co hamachi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj o 20stej moge byc w grze i pogramy. Napisałem mój numer gg przecież nic nie kosztuje zeby napisac do mnie. Ja tez nie siedze na forum cały czas zeby sprawdzac czy jest ustawka czy nie. Wpadam raz dziennie albo nieraz raz na 3 dni napisz na gg.

Nagrałem jeden filmik tylko ostrzegam jest to mój wo gole pierwszy filmik zmatowany i na youtube moze nie byc jakosc za ladna itd. Ale ciesze sie ze udalo mi sie zmatowac swój pierwszy filmik.

http://www.youtube.com/watch?v=GF1gtAxF67I 2 laps dość dobry czas.

Mam jeszcze pare filmikow, dzis nagrałem 3 Polakow straszne wiesniaki, obrazaja i tylko co robia to crashuja jak zmontuje to wrzuce wam, aż mi wstyd za nich.
Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jak wam się podoba? Chciał bym usłyszeć waszą opinię nie koniecznie na temat jazdy tylko czy dobra jakość itd. Muzyka zle jest dopasowana na jakieś 15 sekund przed końcem się urywa, coś zle podłożyłem ale jak już mówiłem to mój pierwszy filmik a poza tym byłem bardzo zmęczony bo montowałem go w nocy i przed szóstą rano go zkończyłem. Ale ogólnie chyba nie zle co? :-)

Dzięki za obejrzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miejsca zawsze się znajdą - i tak pewnie wielu się nie pojawi ;)

BTW Kto ma net na tyle szybki, aby postawić serwer? Moja neo 1mb raczej średnio się nadaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2009 o 10:46, LESZ3u napisał:

Miejsca zawsze się znajdą - i tak pewnie wielu się nie pojawi ;)

BTW Kto ma net na tyle szybki, aby postawić serwer? Moja neo 1mb raczej średnio się nadaje...


Ja mam 1mb w dzień normalnej sieci osiedlowej więc mogę to zrobić. tylko nei wiem czy na 20 się wyrobię. O 21 już powinienem byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje dwa nowe filmiki jak ktoś ma ochote to prosze. Jeden taki bekowaty drugi normalny dość szybki. W tym bekowatym zwroccie uwage jak rozwalilem sie autem zajebi.. opony turlaja sie po jezdni które po chwili wyprzedzam.

http://www.youtube.com/watch?v=o7olnCGfseE z oponami :)

http://www.youtube.com/watch?v=ualXZ-ZiTYk normalny

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. Filmiki niezłe ale tą muzykę mógłbyś sobie darować :P. Jakoś nie pasuje mi do tego :P. Ostatnio trochę jeździłem na NIssan Cup. Kurde nie wiedziałem że to krótką Okutame dam radę na full gazie przjechać ( tzn. nie puszczając gazu ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2009 o 13:36, Citkowsky napisał:

Tu macie mój rekord sprzed rokuna San Francisco Short Circuit: 0:55:83

http://www.youtube.com/watch?v=Aj1Ey3Sw7EA

NSX wymiata:)

Ten czas wystarczył mi do wygrania turnieju i zainkasowania pare tysięcy zł;)



Straszna jakość może i ładnie ale prawie nic nie widać i ten widok z przodu:(( replay nagrywałeś? Z komputerem nie w sieci.

Aha jeszcze do wyzszego posta jestem w grze jak by co nissan cup od teraz i na gg mozna pisać 8822555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2009 o 17:49, Maramadeo napisał:

> Tu macie mój rekord sprzed rokuna San Francisco Short Circuit: 0:55:83
>
> http://www.youtube.com/watch?v=Aj1Ey3Sw7EA
>
> NSX wymiata:)
>
> Ten czas wystarczył mi do wygrania turnieju i zainkasowania pare tysięcy zł;)


Straszna jakość może i ładnie ale prawie nic nie widać i ten widok z przodu:(( replay
nagrywałeś? Z komputerem nie w sieci.

Aha jeszcze do wyzszego posta jestem w grze jak by co nissan cup od teraz i na gg mozna
pisać 8822555



włącz sobie HD to będzie ładnie i będzie wszystko widać. Żaden problem.
To nie był replay tylko jazda na żywo i na kamerze z której korzystam na każdym turnieju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2009 o 17:49, Maramadeo napisał:

i ten widok z przodu:((


Każdy gra tak jak mu pasuje, ale tak się jakoś zdarza, że ci najlepsi grają zazwyczaj z widokiem z przodu;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2009 o 23:56, AdamSloma napisał:

> i ten widok z przodu:((

Każdy gra tak jak mu pasuje, ale tak się jakoś zdarza, że ci najlepsi grają zazwyczaj
z widokiem z przodu;p


Po filmikach maramadeo widać, że nie koniecznie trzeba mieć widoku jak ja to nazywam "jazda kamerą" czyli z przodu. Wystarczy spojrzeć na jego osiągi na Nissan cup. Znam wielu dobrych graczy i mało który używa "jazdy kamerą"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować