Zaloguj się, aby obserwować  
SDRaid

Race Driver: GRID - temat ogólny

1348 postów w tym temacie

Dnia 23.09.2009 o 23:00, igor8472 napisał:

Dobrze wiedzieć, trzeba by się zainteresować tym...



zapisy się skończyły w niedzielę. Już są tabele rozpisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2009 o 16:25, Woo-Cash napisał:

Powiedzcie mi, czy wasze pierwsze wyścigi też wyglądały tak tragicznie? ;P


Nie :D Choć to może dlatego, że w demo długo się wcześniej zagrywałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2009 o 17:08, kedzior141 napisał:

> Powiedzcie mi, czy wasze pierwsze wyścigi też wyglądały tak tragicznie? ;P

Nie :D Choć to może dlatego, że w demo długo się wcześniej zagrywałem.


Też gram w demo, już ( albo dopiero) 3 dzień. I nieraz zdarza mi się kończyć wyścig po pierwszym zakręcie ;P
Czy pełna kariera daje czas na naukę, czy od razu ruszamy z wyścigami "na poważnie"? Nie wiem, czy męczyć demko, czy kupić od razu full wersję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2009 o 17:15, Woo-Cash napisał:

Czy pełna kariera daje czas na naukę, czy od razu ruszamy z wyścigami "na poważnie"?
Nie wiem, czy męczyć demko, czy kupić od razu full wersję?


Na początku kariery musisz uzbierać pewną liczbę pieniędzy żeby stworzyć własną firmę i zanim do tego dojdzie, będziesz musiał wziąść udział w ok. 10 wyścigach - można to uznać za wprowadzenie i czas, żeby potrenować, ale ja bym radził jeszcze poćwiczyć w demku, aż będziesz wygrywał wyścigi i dopiero kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo widzisz, w Fifie 10 mam straszny problem z dryblingiem, tu w Gridzie nieraz zdarza mi się wjechać w barierkę( lub w piach ;), i to chyba zbyt często. Zaczynam się zastanawiać, czy nie jestem na tą konsolę zwyczajnie za słaby, fakt, mam ja od dwóch miesięcy dopiero, ale...

No nic, zobaczymy za tydzień ;). Tyle chyba wystarczy na pierwszy czysty przejazd ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że grasz na padzie? To Twoja pierwsza gra wyścigowa? Cóż, na pewno wraz z czasem będzie coraz lepiej, trzeba się przyzwyczaić do sterowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2009 o 17:38, iPeXx napisał:

Rozumiem, że grasz na padzie? To Twoja pierwsza gra wyścigowa?


Wcześniej grałem w Undercovera przez jakiś tydzień, ale ten z kolei okazał się zbyt banalny ;P

Dnia 29.09.2009 o 17:38, iPeXx napisał:

Cóż, na pewno wraz z czasem
będzie coraz lepiej, trzeba się przyzwyczaić do sterowania.


Mam nadzieje ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2009 o 20:03, Pablo1989 napisał:

Jak mam zatrudnić nowego kierowcę mam team sporo aut, trochę sponsorów, a muszę jezdzić
sam.

Z tego co wiem to musisz zdobyć 80,000 pkt Respectu w obojętnie jakiej rubryce (USA, Europa, Japonia). I wtedy powinien być Tutorial z kupowaniem kierowcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak sprzedać samochód?(tak, nie wiem jak to zrobić >.<) bo chciałem się dowiedzieć jak to jest z tymi samochodami na Ebayu, że podobno można znaleźć egzemplarze "lepsze" od zwykłych o 1 kropkę w czymś, a mam wszystkie samochody które mnie interesowały, tylko teraz jak sprzedać niektóre bo lepsze bym chciał kupić a tu nie bardzo mogę...i jak to jest z tymi samochodami dodatkowymi..jakieś których nie można kupić? czy dopiero po przejściu gry są dostępne?(nie chodzi o samochody z jakimś tam malowaniem tylko całkowicie inne pojazdy.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wchodzi do garażu do przeglądu samochodów "View Cars" i tam jest opcja do wystawiania na aukcji. Wygląda to podobnie jak byś sprzedawana normalnej, ustawiasz cenę startową i/lub ''kup teraz'' i czas trwania aukcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie mogę jeden na jeden się ścigać, mam cały puchar rokkie American ukończony, i pisze abym nacisną strzałkę do góry aby się ścigać naciskam i całe puchary przesuwaja się do góry abym ukończył powysze odblokowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2009 o 15:42, Pablo1989 napisał:

Dlaczego nie mogę jeden na jeden się ścigać, mam cały puchar rokkie American ukończony,
i pisze abym nacisną strzałkę do góry aby się ścigać naciskam i całe puchary przesuwaja
się do góry abym ukończył powysze odblokowane.


A może to chodzi o shift? Jego symbolem też jest strzałka do góry;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2009 o 18:09, AdamSloma napisał:

> Dlaczego nie mogę jeden na jeden się ścigać, mam cały puchar rokkie American ukończony,

> i pisze abym nacisną strzałkę do góry aby się ścigać naciskam i całe puchary przesuwaja

> się do góry abym ukończył powysze odblokowane.

A może to chodzi o shift? Jego symbolem też jest strzałka do góry;)

to może spróbuj i to i to nacisnąć któreś zadziała(albo wszystkie klawisze :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yeah!! :) Udało mi się przejść kolejną rundę w tym turnieju:)
Pojedynek wygrałem 2:0 i ciągle jestem w grze ale zobaczcie jak wyrównany był mecz, szczególnie druga mapka.

20091016210958

20091016211003

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łał, patch 1.3 w końcu wyszedł!! Jestem w szoku, półtora roku czekania :P

Lista zmian:

GRID Patch 1.3
- Added support for additional content packs.
- Added support for Motion Platform D-Box.
- Increasing the maximum view distance by 1 km so it is possible to see the entire length of the hill roads on San Francisco
- Fix for personal best lap time not replacing world record lap time when playing without internet connection.
- Fix for race day personal best lap times only being valid for first race in a grid world event.
- Fix for being able to select too many different types of cars in multiplayer events Long Beach Battle and Drift Inter GP.
- Fix for being able to select the Pontiac GTO in multiplayer Touring cars events.
- Fix for vehicles bought on eBay applying performance modifiers when playing multiplayer events.
- Fix for being awarded 1 lap in online stats for freestyle drift events.
- Prevented the editing ebay.xml cheat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2009 o 08:48, igor8472 napisał:

- Fix for vehicles bought on eBay applying performance modifiers when playing multiplayer
events.
- Prevented the editing ebay.xml cheat


No jestem w głębokim szoku!!! A jednak!
Te dwa Fix''y moim zdaniem najważniejsze!

http://www.codemasters.co.uk/downloads/details.php?id=39283

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować