Zaloguj się, aby obserwować  
SDRaid

Race Driver: GRID - temat ogólny

1348 postów w tym temacie

Jak dla mnie najważniejsza jest ostatnia pozycja na liście, w końcu się może cheaterzy skończą alel mam nadzieję że dalej będzie można custom teksturki do wozów instalować... Powiedzmy że to 70% sukcesu, pozostałe 30% to content z konsolowego 8-balla - 8 nowych wozów i eventów, jakoś tu tego nie widzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2009 o 17:00, BoloMaster napisał:

najnowszy to 1.3 ale 1.2 usuwa najbardziej dokuczliwe błędy.


Ok, to ściągnę oba, jak będę miał chwile. Samą grę już przeszedłem niecały rok temu, i wszystko było ok, brak kierowcy to chyba wina wyższej rozdziałki. Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć o co chodzi w wyścigach Prototypów tam jest kilka grup samochodów LPEG 1 LPEG 2 GT1 jakoś tak nie pamiętam. Jak gram grupą GT1 jest po prostu nierealne by wyprzedzić kolumnę LPEG''ów. Zazwyczaj wyścig kończę na 7 miejscu co mnie irytuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2009 o 00:16, Gordon92 napisał:

Może mi ktoś powiedzieć o co chodzi w wyścigach Prototypów tam jest kilka grup samochodów
LPEG 1 LPEG 2 GT1 jakoś tak nie pamiętam. Jak gram grupą GT1 jest po prostu nierealne
by wyprzedzić kolumnę LPEG''ów. Zazwyczaj wyścig kończę na 7 miejscu co mnie irytuje.

To jest proste jeżeli grasz klasą GT1 to musisz porostu być w niej pierwszy. A ci z przodu w innych klasach sobie odpuść bo oni nie są dla ciebie ważni. Ważne żeby wygrać w swojej klasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2009 o 09:55, igor8472 napisał:

Zaeży jak jeżdziś, dobrym GT-kiem, np. Lambo da radę ze 2-3 wolniejsze LMP wyprzedzić
:-).


Mo brat wczoraj tą właśnie sztukę uczynił, wystarczy na pierwszym ostrzejszym zakręcie ich wyprzedzić a potem juz tylko blokować.. Nawet przez bardzo drobny moment powalczył z jednym takim Koeninsegiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie wolałem od początku Lambo ale po jakimś czasie do CCXr-a się przekonałem, niestety na padzie przez trochę skopane sterowanie i prawie niemożność skręcania bez znacznego redukowania prędkości jazda szybszymi furami na torach takich jak Le Mans potrafi być katorgą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Wymagane jest ciągła zmiany drugiego kierowcy ?

Bo To jest przesada że jeden lubi to a drugi tamto, a tak np maniak Tourning Carów nie będzie nadąrzał w Open Wheelach i vice versa, :P choć zadzyło się że Fan Tunerów zają za mną 3 Miejsce a ja piersze w Touring Carach w Europie. a miał niskie staty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grid ma ani chybi system aktywnych reklam, połączony z netem. Jadę sobie dzisiaj wyścig, patrzę, a tutaj Super ES z billboarda na mnie spogląda. Normalnie z krzesła spadłem... :P

20100127215502

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować