Zaloguj się, aby obserwować  
SDRaid

Race Driver: GRID - temat ogólny

1348 postów w tym temacie

Dnia 06.06.2010 o 13:42, Piatek12311 napisał:

Robię tak jak mówisz lecz nie łapie mi kierownicy.


To może nie ma sterowników zainstalowanych do kierownicy? Widzi ją kompuer w panelu sterowania w ikonie "Kotrolery Gier"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2010 o 13:46, Wintesun napisał:

> Robię tak jak mówisz lecz nie łapie mi kierownicy.

To może nie ma sterowników zainstalowanych do kierownicy? Widzi ją kompuer w panelu sterowania
w ikonie "Kotrolery Gier"?

Czyta, Jest OK napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar kupić ale chce się dowiedzieć na temat gry.
Jak jest z gra , na ile starczy godzin ? Grafa jak itd.?
Także czy w grze jest dużo błędów , jakie są problemy co sie podoba a co nie. Jak by mi ktoś odpowiedział był bym bardzo wdzięczny.
Co czytałem to duzo osób piszę że kazdy NFS jest słaby a ta gra wymiata.Najbardziej mnie interesuje opinia tych co grali , bo to są prawdziwi testerzy i co czuli , jak sie bawili , co ich wkurzało.
No i mam zamiar grac na padzie wiec jak jest ze sterowaniem na nim ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2010 o 12:16, Woo-Cash napisał:

Na czym lepiej grać na konsoli( pad) czy lepiej zainwestować w kierownicę do peceta?


Ja grałem na kierownicy, i może to brak przyzwyczajenia, ale grało się tragicznie. Z padem, zwłaszcza z "wieloletnim doświadczeniem" gra się o wiele lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2010 o 12:16, Woo-Cash napisał:

Na czym lepiej grać na konsoli( pad) czy lepiej zainwestować w kierownicę do peceta?

Kierownicą na pewno najlepsze wyniki osiągniesz, najlepiej będzie się auto kontrolować itp, padem też jest dużo lepiej od klawiatury.

Tyle tylko że jednak padem się...hm..nie na kręcisz tyle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>.............

Za to dzięki kierownicy masz większy fun z jazdy i większy realizm. Trzeba tylko mieć dobrą kierownicę, nie jakieś manty i inne szmelstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2010 o 14:51, karolekx23x napisał:

Na klawiaturze w ogóle nie da się grać


Dobrze wiedzieć po zakończeniu gry jakieś pół roku (tak na oko) temu, że zrobiłem coś niemożliwego. Czy to cud? Zostanę świętym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie, ukrzyżujemy Cie.


a mi tak naprawdę by się nie chciało nawet tykać tej gry bez triggerów... jak zresztą jakiegokolwiek wyścigu, co najmniej analogi muszą być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy jak się gra. Z wyłączonymi wszystkimi pomocami, na legendzie czy jak się najwyższa trudność nazywała (poza Ninja) granie na klawiaturze raczej dużych sukcesów nie da, ja już bez pada żadnej ścigałki nie ruszam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może jak są aktualizowane tabele wyników? Czy liczą się rekordy z jazd próbnych (test drive)?

Ostatnio zainstalowałem sobie znowu GRID''a (pomyślałem, że pogram na ręcznej skrzyni). I jeździ sięlepiej niż na automacie, więc pobiłem kilka rekordów. Chciałem porównać czasy z innymi i... okazało się, że czas mm nowy, a miejsce w tabeli stare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam taki mały problem. Nie wiem czemu ale w menu gry strasznie mi się zacina. a kiedy gram wyścig jest normalnie. Więc nie wiem od czego to jest, czekam na jakaś poradę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2010 o 16:04, Wintesun napisał:

Jak choćby...?


Jade prosta rozpedzony do prawie 300kph, a nagle wyprzedza mnie inna osoba jadaca troche szybciej, ktora 10s wczesniej wpadla w posclizg i zostala daleko w tyle.
Albo inna osoba, ktora jezdzi badz przelatuje nad powierzchnia trawy szybciej niz inni na drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować