Zaloguj się, aby obserwować  
SDRaid

Race Driver: GRID - temat ogólny

1348 postów w tym temacie

Dnia 12.07.2011 o 19:07, DawidKujon napisał:

da się jakoś wydluzyc wyscig 24 le mans w gridzie? prosze o jakas szybka odpowiedz


Nie wiem jak w karierze, nie pamiętam, ale w szybkim wyścigu można wydłużać na 12, 24 minuty a potem 12, 24 godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2011 o 20:55, nightfaler napisał:

Serwery nie działają;/ Ma ktoś jakiś sprawdzony sposób na grę przez hamachi? Ew jakiś
inny sposób jak wykorzystać LAN''a?


Troche pozno odpowiem :D
Ale mysle, ze komus sie to moze przysluzyc: gameranger i tunngle, tunngle chyba lepsze bo wiecej graczy, teraz wlasnie mi sie zachcialo poscigac sie i to uruchamiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślicie, że GRID 2 powstaje? Zastanawiam się czy w ogóle coś się w tej kwestii dzieje i czy w ogóle doczekamy się nowego GRIDa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2012 o 21:01, barth89 napisał:

Myślicie, że GRID 2 powstaje? Zastanawiam się czy w ogóle coś się w tej kwestii dzieje
i czy w ogóle doczekamy się nowego GRIDa...

Myślę, że nad tym pracują i prędzej czy później będzie nam dane zagrac w dwójkę. Pytanie tylko, czy jest na co czekać. Po ostatnich odgrzewanych DiRTo-Keno-YoZiom-Blockach i niedopracowanej do granic możliwości F1 2011 zaczynam wątpić, że Codemasters zamierza się do czegoś porządnie przyłożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2012 o 23:15, Draco-PNC napisał:

Myślę, że nad tym pracują i prędzej czy później będzie nam dane zagrac w dwójkę. Pytanie
tylko, czy jest na co czekać. Po ostatnich odgrzewanych DiRTo-Keno-YoZiom-Blockach i
niedopracowanej do granic możliwości F1 2011 zaczynam wątpić, że Codemasters zamierza
się do czegoś porządnie przyłożyć.


Hmmm, no faktycznie różne rzeczy im nie wychodzą, albo wychodzą, ale nie tak jak chcieliby tego fani różnych tytułów. Ale w przypadku GRIDa 2 to będzie chyba coś lepszego? Przecież wiedzą ile osób na to czeka, powinni raczej trzymać się tego co było w 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2012 o 08:55, barth89 napisał:


Hmmm, no faktycznie różne rzeczy im nie wychodzą, albo wychodzą, ale nie tak jak chcieliby
tego fani różnych tytułów. Ale w przypadku GRIDa 2 to będzie chyba coś lepszego? Przecież
wiedzą ile osób na to czeka, powinni raczej trzymać się tego co było w 1.


Być może tak się skupili nad GRIDem 2, że z jego powodu olewają inne gry traktując je jako zapychacze mające zapewnic fundusz potrzebny do prac nad dwójką? ;) Ale byłbym z tym ostrożny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam Grida i mam problem otóż gdy go włączam pokazuje sie okienko Racedriver grid i wywala do windowsa i wyskakuje błąd o wysyłaniu raportu o błędzie, gra wcześniej działała normalnie ma ktoś pomysł jak to rozwiazać był reinstal kilkukrotny nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam od dawna posiadam Grida, wcześniej nie miałem tego problemu. Problemem jest taki, uruchamiam grę towrze nowy profil wpisuje imie, drugie imie wybieram z list i daje zatwierdź. Gra uruchamia autozapisywanie i tu jest problem, ono się nie chce skończyć. Czekałem z 7 min a gra nadal się zapisywała, próbowałem ponownie, przeinstalowałem grę ale nadal mam ten problem. Nie da się go ominąć, a ja nie mam pojącia czemu tak się dzieje. Spełniam zalecane wymagania, mam windows 7, gra oczywiście orginalna, z góry dzięki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko się da- wystarczy dużo sobie jeździć i wypracować idealny tor jazdy. Kiedyś próbowałem na kierownicy i szło ciężko, na padzie nie lepiej więc na klawiaturze się to szło i wystarczy to opanować. Swoją drogą tryb w multi Freestyle Drift katowałem wręcz do bólu i tam było mi najlepiej trenować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2012 o 18:39, Muradin_07 napisał:

Wszystko się da- wystarczy dużo sobie jeździć i wypracować idealny tor jazdy. Kiedyś
próbowałem na kierownicy i szło ciężko, na padzie nie lepiej więc na klawiaturze się
to szło i wystarczy to opanować. Swoją drogą tryb w multi Freestyle Drift katowałem wręcz
do bólu i tam było mi najlepiej trenować :)


Mi drifty w ogóle nie idą, ale jak kumpel siadł to po 15 minutach jego przejazd to był jeden wielki drift a wyniki uzyskiwał w milionach punktów, kiedy u mnie problemem jest zdobyć 20 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba prawdę nie jest kwestia wielkich umiejętności. U mnie to po prostu zawsze wiązało się z takim moim "flow"- miałem to wyniki były kosmiczne, nie miałem to kończyłem w kawałkach. Jeszcze żeby było ciekawiej to jeździłem na kamerze ze zderzaka. Nie myślałem o tyle samochodu tylko o tym co się dzieje z przodu. Jedyne czego nie powiem, to jakim samochodem jeździłem w multi. Po prostu trzeba to załapać i tego się nie da wytłumaczyć od tak jak jechać, żeby dobrze pojechać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować